листопад 30 2024 03:29:05

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 5

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Липень 2029 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Двадцятий чемпіонат. Опісля.

Клуб Інтелектуальних ігор

Двадцятий чемпіонат. Опісля.

ХХ Відкритий чемпіонат Львівської області з гри «Що? Де? Коли?» теж став історією. Фінал чемпіонату, який до останнього зберігав багато інтриг, довершив його багатомісячний рух інтелектуальними дорогами Львівщини. Змагання, перш за все, запам'ятаються яскравою боротьбою тріумвірату команд («Каріозних монстрів», «Драконів ймовірності» та «Finntrolls») за перше місце на подіумі. У цьому сезоні не знайшлося команд, які могли б щось протиставити лідерам ювілейного чемпіонату. У кожному із семи етапів трійка лідерів ділила між собою верхівку турнірної таблиці, впевнено віддаляючись від довгого пелетону потенційних переслідувачів.

Із мізерною перевагою (в один бал) команді Дмитра Поліщука «Каріозні монстри» вдалося захистити титул найкращої команди Інтелект-ліги, вперше здобутий у 2016 році. Після невпевненого старту (лише третє місце), команда видала безкомпромісну серію з трьох поспіль перемог на етапах. І вже здавалося, що другому чемпіонству ніщо не завадить. Проте у заключних етапах чи то фарт відійшов на другий план, чи для команди стало психологічно важко утримувати набутий лідерський запал, і етап за етапом здавалося б грандіозна перевага почала нівелюватися. На п'ятому етапі «Каріозні монстри» - другі, на шостому - треті.

Можливо підсилення на фінішній прямій і допомогло (двоє тернопільських знавців - подружжя Тарас Вахрів (щойно «спечений» чемпіон України зі «Своєї гри») та Ірина Вахрів дебютували за «монстрів» лише в останній грі сезону), а можливо невпевнена гра «Finntrolls» на останньому етапі стала запорукою цьогорічного досягнення команди Дмитра Поліщука. Друге місце у сьомому етапі дозволило «Каріозним монстрам» зберегти лідерство і відстояти титул чемпіона. Історичний кубок «Primus inter pares» ще рік буде знаходитись у тих, хто залишилися «першими».

Саме гра показала, що стабільний, роками відшліфований склад «монстрів» є їх найбільшим досягненням. У цьому сезоні чемпіонство здобувала команда, до якої увійшли львів'яни Дмитро Поліщук (капітан), Олександр Хлевной, Сергій Барановський, Христина Поліщук, Юрій Трухан, Данило Полюга та вже згадувані тернополяни Тарас та Ірина Вахріви.

Срібні нагороди вдруге поспіль дісталися триразовим переможцям Інтелект-ліги - команді «Дракони ймовірності». Що завадило вчетверте піднятися на найвищу сходинку? Спочатку була неймовірно рівно пройдена перша частина турнірної дистанції: «дракони» у перших чотирьох етапах стабільно показували другий результат. Потім був п'ятий етап, на який попередньої стабільності забракло. Команда «опустилася» на третє місце. І це згодом далося взнаки. Цих кількох балів «Драконам ймовірності» забракло для перемоги у турнірі. Попри потужний фініш «драконів» (дві перемоги на двох останніх етапах), «Каріозні монстри» залишилися недосяжними. Два роки без чемпіонського титулу для найкращої львівської команди на всеукраїнському рівні («Дракони ймовірності» протягом останніх років є стабільними учасниками вищої ліги знавців України і входять до числа восьми найсильніших інтелектуальних команд нашої держави) це, погодьтеся, немало. Сподіваємося, що спортивна злість сколихне цю самобутню команду у наступному сезоні і додасть сил у боротьбі за першість в Інтелект-лізі. Цього року за «Драконів ймовірності» грали львів'яни Андрій Середницький (капітан), Галина Синєока, Андрій Горбунов, Іван Карбовник, Андрій Пехник, Юрій Олійник та киянин Сергій Коротков.

Бронзовий призер цьогорічного чемпіонату - команда «Finntrolls» - у цьому сезоні стабільністю не відзначилася. Спочатку були перемога у брейн-ринзі та обнадійливий старт в Інтелект-лізі (перше місце у першому етапі). Згодом серія із третіх місць, що для команд лідерів, як згодом стало зрозуміло, вважалося провальним. У п'ятому етапі «Finntrolls» знову на висоті. А потім повільне сповзання на фініші турніру: друге місце (шостий етап), третє місце (сьомий етап). Тому про далекий 2010-й рік, коли команда Тараса Малюха, що в ті часи називалася «Модна країна» і здобувала золоті нагороди, у контексті повторення досягнень згадувати не доведеться. У цьому сезоні бронзові медалі були вручені львів'янам Тарасу Малюху (капітан), Христині Малюх, Івану Місяцю, Андрію Лисенку, Івану Грабовському, Миколі Гнідю, Максиму Мартину та відомому дніпровському інтелектуалу Максиму Беспалову.

Серед команд, що у цьому сезоні не змогли скласти конкуренції визнаним лідерам і були лідерами серед переслідувачів, у першу чергу, слід відзначити «К-2» (капітан - Ярослав Добрянський). Команда, яка у попередніх трьох сезонах Інтелект-ліги А максимально піднімалася лише на 15-е місце, цьогоріч фінішувала четвертою - на турнірній сходинці, яку перед стартом сезону фахівці з прогнозу впевнено «резервували» за «Валідолом» Олега Файди чи «30+» Арсена Данилюка. Проте, підсилившись у міжсезоння харківським «спецназом» - Владиславом та Катериною Лук'янцевими, К-2 досягла небувалих висот, ставши головною сенсацією турніру. Результати команди у сезоні Ярослава Добрянського чітко лягли в діапазон між 4-им та 10-им місцями.

Команди, які могли створити конкуренцію трійці лідерів - «Валідол» (6 місце у чемпіонаті) та «30+» (5 місце у чемпіонаті), не змогли у цьому сезоні якісно додати у грі. Досвідчені знавці змогли показати достойну гру лише в окремих турах, а в цілому задовільнилися лише одним четвертим («Валідол») та двома п'ятими («30+») місцями в етапах, і при цьому «відзначилися» по одному вкрай невдалому (за межами першої десятки) турнірному результату.

Сьомим фінішував «Phänomen» Андрія Пундора, який лише на останньому етапі дав обійти себе «Валідолу», і таким чином не зміг повторите своє краще досягнення в Інтелект-лізі (6 місце у 2015 році). В цілому команда виступила на своєму рівні. Хоча її прихильникам вже хочеться подальшого результативного зростання.

Поступово, але впевнено торує свій шлях на гору турнірної таблиці команда «Full House» (капітан - Назарій Ковальчук). Протягом чотирьох сезонів, проведених в Інтелект-лізі А, йде тільки зростання: 2014 рік - 14 місце, 2015 рік - 12 місце, 2016 рік - 9 місце, 2017 рік - 8 місце. Якщо знайти у цьому закономірність, можна вирахувати коли ж «Full House» підніметься на верхівку турнірної таблиці. Проте корегування в цей процес може внести притаманна молодим знавцям нестабільність: у цьому сезоні команда двічі була четвертою на етапах, а двічі займала далекі від потенційного рівня команди 16-е та 19-е місця.

До десятки кращих команд Інтелект-ліги цілком закономірно увійшли «Арматора» (капітан - Антон Назаровець) - 9 місце та «Японське кантрі» (капітан - Ангеліна Теодорович) - 10 місце. В активі команд лише по одному п'ятому місцю на етапах, в пасиві - ще на рік відкладені плани на суттєве підвищення результатів.

Заслуговував бути серед десяти кращих команд ліги і пустомитівський «Mixer» (капітан - Андрій Михальчишин). Проте команда десь «проспала» один із етапів турніру, і в результаті - лише одинадцята. А в минулому сезоні «Mixer» був у шестірці кращих, і, здавалося б, подальший прогрес не забариться. Дванадцятим у чемпіонаті став «IT Crowd» Олександра Чуми. Для цього міцного «середняка» це на даному етапі найкращий результат, підсолоджений двома звитягами - 5-им та 6-им місцями на двох етапах змагань.

На тринадцятому місці «фартово» фінішувала стрийська команда на чолі з Володимиром Прокопівим. Дебютант турніру Інтелект-ліги А справді виглядав достойно. А двічі потрапляння у шестірку кращих команд на етапах роблять з «Фартових» непересічного учасника змагань наступного сезону, від якого можна чекати приємних несподіванок.

«Гілель» Дмитра Кіма у цьому сезоні чотирнадцята. Це певний регрес у порівнянні з одинадцятим місцем у 2016 році (найкращий результат для команди в Інтелект-лізі А). Проте, зважаючи на катастрофічний старт, коли в перших двох етапах команда набрали лише п'ять балів і міцно окопалася на дні турнірної таблиці, можна говорити про те що «Гілель» цей сезон врятувала. І цим порятунком стало високе 4-е місце на шостому етапі змагань.

Другий сезон проводить серед кращих інтелектуальних команд «Zelenka» Любомира Серняка. І з кожним роком її перебування серед еліти знавців виглядає закномірнішим. Цьогоріч «Zelenka» зупинилася на п'ятнадцятій позиції, покзавши в цілому рівну гру, якщо не враховувати двох провалів на четвертому та сьомому етапах змагань.

Подібним до «Гілелі» був старт у турнірі Інтелект-ліги А «Скловати» (капітан - Дмитро Ярцев), яка суттєво омолодила у міжсезоння свій склад. Проте з часом прийшов досвід і результати сягнули рівня, достатнього щоб закріпитися у зоні «не вильоту» до команд знавців, що грають у лізі класом нижче. Тож, як не крути, цьогорічне шіснадцяте місце, це явно не дев'яте (сезон ігор 2015 року), коли добре укомплектована «Скловата» давала бій фаворитам чемпіонату.

Дві наступні турнірні позиції дісталися легедарним свого часу командам «Перша приватна команда» (капітан - Олександр Герасун), яка у свої славні часи здобувала медалі чемпіонату під назвою «Львіввікнопласт», та «Pride-Легіону» (капітан - Володимир Довганик), що на цей час є найтитулованішим представником Інтелект-ліги (на початку 2000-х років ця команда шість разів ставала переможцем змагань).

Якщо для «Першої приватної команди» такий результат - це швидше провал сезону, адже у попередні роки команда впевнено себе почувала серед десятки кращих команд ліги і до останнього боролася за нагороди чемпіонату, то для «Pride-Легіону» такий результат, на жаль, став закономірним. І лише вольові зусилля капітана та бойової основи команди довели в останніх іграх Інтелект-ліги право «легіонерів» на участь у наступному сезоні серед кращих команд.

У шестірці невдах цьогорічного турніру опинилася досить самобутня команда «Розтин покаже», основу якої складають люди з медичним минулим і майбутнім. Для команди Олександра Семенюка це був довгоочікуваний дебют в Інтелект-лізі А. У трьох іграх команда продемонструвала цілком пристойну гру, а найбільшим досягненням стало 12-е місце за підсумками 4-го етапу змагань. Проте кілька невдач і невпевнений фініш - і у підсумку «Розтин покаже» лише одним балом поступився команді Володимира Довганика.

«Гонуки діда Панаса» проводили другий сезон в Інтелект-лізі А. Цьогорічний сезон для сокальських знавців не був таким успішним як попередній, у порівнянні з яким команда Миколи Сідельника втратила шість позицій. Проте вливання свіжої крові, яке відбулося у цьому році, напевно допоможе команді зібратися і добре виступити у майбутніх інтелектуальних іграх.

Серед тих, кому теж неодноразово довелося скуштувати протягом сезону ігор 2016-2017 років гіркоту поразок - «Діти Камасутри» (капітан - Богдан Середницький). Протягом трьох сезонів, які провела команда в Інтелект-лізі А, у неї були і кращі часи. Принаймні минулорічний результат (18 місце) залишається для «Дітей Камасутри» неперевершеним. Не допомогла «дітям» і присутність на останньому етапі турніру «зіркового» Тараса Стадницького, який завжди додавав «камасутри» у грі цій команді. Тож цьогорічний результат (21 місце) відкотив команду до глибини турнірної таблиці.

Одна команда у цьому сезоні увесь час перебували на межі. І тільки завдяки своєму капітану - Володимиру Бігдаю - «Резус-мінус» не перейшов цю межу і достойно завершив змагання в Інтелект-лізі А. Три прикрі невдачі, серед яких два останні місця та «бублик» за один пропуск етапу, завдали серйозного удару по турнірних амбіціях колись восьмої (2014 рік) команди Інтелект-ліги. Проте, був і успіх: на другому етапі змагань «Резус-мінус» потрапив до десятки кращих команд Інтелект-ліги А. І здавалося це надихне команду на нові звитяги. Але так не сталося, і час показав, що лише В.Бігдай був готовим до надскладного перебігу змагань.

На передостанньому місці фінішувала команда Богдана Копильчака «Твоя мама». Другий похід в Інтелект-лігу А наймолодшої за складом учасників команди теж був непростим. Проте її не бентежило, що вона на цей час ще не може дати справжнього бою досвідченішим знавцям. Кращі часи для «Твоєї мами» прийдуть з досвідом, набутим на полях інтелектуальних баталій. Тож ще одне бойове випробування для команди Богдана Копильчака відбулося і виглядала вона у ньому краще, ніж два роки тому. Найнеприємнішою несподіванкою турніру стала участь «Starogo Mista» (капітан - Кирило Пісковець). Команда, яка після чотирьох етапів упевнено почувалася всередині турнірної таблиці, наступні змагання Інтелект-ліги просто проігнорувала. Раптова «смерть» напевно здригнула і голландські терени, куди минулоріч закинула доля першого капітана «Starogo Mista» Івана Миляника. Покидаючи команду, він, напевно, бажав їй кращого майбутнього. Чи було достатньо аргументів у гравців «Starogo Mista» для такого вчинку - історія про це замовчує. Їм залишається тепер або почати все знову, або ж зосередитися на важливіших віхах свого життя.

А інтелектуальне життя у Львові триває. Вже наступного сезону між інтелект-лігами А та Б відбудеться ротація. До групи сильніших увіллється свіжа кров. Інтелектуальний контингент очікує суттєве підсилення. Можливо це буде шестірка кращих команд Інтелект-ліги Б 2016-2017 років: «Ханунат» (капітан - Орест Сеньковський), «Копальхем» (капітан - Кирило Дьох), «Кочерга Вітгенштайна» (капітан - Олександр Маковейчук), «І чотирнадцята» (капітан - Віталій Переходень), «Donkey Hot» (капітан - Михайло Коберник), «Ego brain» (капітан - Олег Гусак), а можливо, як це було не раз, життя знову внесе свої корективи і відкриє нову дорогу для тих, хто не втратив інтерес до Великої Гри.

P.S. Оргкомітет ХХ Відкритого чемпіонату Львівської області з гри «Що? Де? Коли?», в особі його голови Володимира Жмурка, хоче подякувати усім, хто долучився до організації ювілейних змагань, у першу чергу, партнеру турніру - мовній школі «Liberty», яка багато років докладає свої зусилля для розвитку інтелектуального руху Західної України, а також виконавчому директору турніру - Олегу Йонці, багатолітньому подвижнику змагань Інтелект-ліги Б (свого часу Ліги претендентів) - Андрію Пехнику, суддям чемпіонату - Георгію Близнюку, Ігорю Мартинюку, Роману Гасюку, Андрію Клюваку, Івану Місяцю, Володимиру Войтюку, Олександру Гладких, головним редакторам змагань - Володимиру Островському (Київ), Денису Рибачуку (Брест), Костянтину Науменку (Київ), Віктору Мялову (Дніпро), Олександру Кудрявцеву (Миколаїв), Олексію Богословському (Санкт-Петербург). Окремо дякую усім гравцям команд за вашу щирість і розумні помисли.

Коментарі

Коментарі відсутні

Додати коментар

Будь ласка, залогіньтеся для додавання коментарів

Рейтинги

Рейтинг доступний лише для користувачів.

Будь ласка, залогіньтеся або зареєструйтеся для голосування.

Немає даних для оцінки.
Copyright ЛОЛІТ© 2008