Львівська обласна ліга інтелектуальної творчості Тема: Львівська обласна ліга інтелектуальної творчості :: Брейн 6

Надіслано Брудна волохата дупа 02-03-2009 13:41
#198




Назара Коваля як ведучого і судді не має бути

Підтримую обома руками... А все таки Коваля не повинно бути....)))



Знову повернусь до питання, що установка, на якій команди грають фінальні ігри, має бути н е й т р а л ь н о ю. Я не хочу зменшувати досягнень Прайда, вони дуже сильна команда і в них чудовий кнопочник, але ж... візміть і докажіть це на будь-якій іншій системі. Хтось там казав, що вони вже 2 роки на ній не тренувались )) ну не смішіть мене! Суто імхо - через це Прайд мав як мінімум моральну перевагу над усіма іншими суперниками... а ще згадується фраза ведучого "Ну все нормально...", коли пан Різель з другого разу виграв кнопку ))) і пан Пригода, що постійно йому показував при швидшому результаті, що все гаразд, "ты их сделал" ))


Смішно... на 2 курсі на фізіології проф. Заячківська все розказувала)))

Латентный период (от лат. - latens - скрытый) - время между началом действия раздражителя и возникновением ответной реакции. Величина латентного периода обусловлена осуществлением физико - химического процесса в рецепторе, прохождением нервного импульса по проводящим путям, аналитико - синтетической деятельностью в структурах головного мозга и срабатыванием мышц или желез. По своей величине латентный период может существенно меняться в зависимости от модальности и интенсивности раздражителя, от уровня сложности и автоматизированности реакции, от функциональной готовности нервной системы.


от... і якшо той період високий, то тренуй його хоч 10 років, а кнопку швидше, ніж 0.2 не пожмеш... все просто..
Різель просто сильний кнопочник...
Калиняк теж дуже сильний - по собі памятаю.

А те, шо Жмурко чи Пригода якось реагували - нічого не означає - попробуйте два дні підряд почитати купу питань - то заплітик буде язикатися і не соображатимете, шо говорите.. а на реакцію Пригоди не дивіться - він великий актор німого кіно)))

Ну лядно, грали Дракони в залі зі своєю кнопкою і що? Ну єдина їх перевага могла бути в тому, що оскіки кнопка з люфтом, то вони вже знали величину того люфту. А до системи СС (а взагалі-то харківської системи і кнопок) претензій я б не висловлював, кнопки там безлюфтові, так що учасники в рівних умовах.


а нашо нам дають пробувати кнопки?? для того, шоб той люфт визначити і дають. Все просто: просиш іншу команду не тиснути, а сам повільно жмеш і ловиш мить, коли система спрацьовує - от і знаєш люфт...

учасники в рівних умовах полюбе. інша річ, якшо Різель десь там вночі взяв і на одній кнопці відпаяв контакти, а коли йому випало грати на ній, то нагло поміняв кнопки))) але такого шось не було...

карочє... прогугліть епіграф до "Ревізора" - і буде вам щастя)))