травень 14 2024 17:31:23

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 1

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
Четвертий етап Інтелект-ліги!
Мастер Бо
Опубліковано 10-02-2009 09:42
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 405
Зареєстровано: 01.02.09

А кто єто объяснит руководстуву ЛОЛИТ, я извинюсь за такой каламбур???
Если я говорил, что нужно ИЛ+ПЛ объединять еще в прошлом году, т.к. борьба будет интереснее, мощнее, то кто вообще тут кого слушает, буква закона выше здравого смісла, а ведь букву закона тоже можна менять ,собрать заг.зборі и поменять!!!
Питання потрібно викладати (с) Карплюк Wink www.krotus.org
 
Брудна волохата дупа
Опубліковано 10-02-2009 09:48
Флудить


Повідомлень: 1062
Зареєстровано: 05.01.09

)) є свіжий етап ОВСЧ. Можемо в середу відіграти. Давайте бум колективно шось вирішувати.. Хто може на завтра пробити авдиторію?? десь-так на годинку 6-у. 
див нік.
 
vumnik
Опубліковано 10-02-2009 10:06
Пише багато


Повідомлень: 289
Зареєстровано: 04.01.09


Мастер Бо надіслано:
А кто єто объяснит руководстуву ЛОЛИТ, я извинюсь за такой каламбур???
Если я говорил, что нужно ИЛ+ПЛ объединять еще в прошлом году, т.к. борьба будет интереснее, мощнее,


Если не ошибаюсь, то переход на пакеты международного стандарта у вас уже идёт полным ходом. А про объединение лиг - это вам виднее. Киев, скажем, не объединяет лиги, т.к. тупо нету зала на 50 команд плюс основная масса перволиговцев предпочитает жёсткой рубке на сложных пакетах приятную и ненапряжную игру на пакетах "комфортных". И наоборот: "самураям" из вышки неинтересно играть "в дырки". Так что с подобными реформами осторожнее надо.

Тут другая проблема назревает: Львов an mass продолжает писать корректные, но старомодные вопросы. Тут лучше Ратнера и Поташёва никто ничего не присоветует:
http://www.krylenko.com/chgk/library/znatoky/beginners-mistakes.html
http://znatoki.kulichki.net/resursi/howtodo.html
А кто научился писать современные вопросы, тот и играет лучше.
 
Scessia
Опубліковано 10-02-2009 11:18
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 516
Зареєстровано: 03.01.09


vumnik надіслано:
Власне, досить лише перейти на пакети питань "міжнародного стандарту" в усіх лігах, включаючи дитячі. І самим почати писати такі запитання.


Саме так. Ніяк не можу зрозуміти чому для відкритки треба писати "легші" питання львівського кштибу, аніж для претендентів. А для перетендентів "простіші", ніж для інтелекту. Те, що люди мають менше чи більше досвіду гри, різниці у способі мислення не робить. Більше того, "щолкаючи" легенькі запитання можна ніколи не дорости до серйозного рівня, а навіть здеградувати.
 
Брудна волохата дупа
Опубліковано 10-02-2009 11:25
Флудить


Повідомлень: 1062
Зареєстровано: 05.01.09


Scessia надіслано:
vumnik надіслано:
Власне, досить лише перейти на пакети питань "міжнародного стандарту" в усіх лігах, включаючи дитячі. І самим почати писати такі запитання.


Саме так. Ніяк не можу зрозуміти чому для відкритки треба писати "легші" питання львівського кштибу, аніж для претендентів. А для перетендентів "простіші", ніж для інтелекту. Те, що люди мають менше чи більше досвіду гри, різниці у способі мислення не робить. Більше того, "щолкаючи" легенькі запитання можна ніколи не дорости до серйозного рівня, а навіть здеградувати.


не зовсым згідний.. Питання повинні бути легшими. Є так званий критерій влучності пакету - переможці мають брати приблизно 2/3 запитань. недільний пакет ІЛ був надто складним для даної аудиторії.
Першочерговою метою пакета є розставити команди по місцях. а коли 4 гроби і 14 питнь, які взяли 1 або дві команди і 1 питання, яке взяли всі команди, це свідчить про суттєве, більш ніж наполовину, скорочення турнірної дистанції.
див нік.
 
vumnik
Опубліковано 10-02-2009 11:32
Пише багато


Повідомлень: 289
Зареєстровано: 04.01.09


Scessia надіслано:
Саме так. Ніяк не можу зрозуміти чому для відкритки треба писати "легші" питання львівського кштибу, аніж для претендентів. А для перетендентів "простіші", ніж для інтелекту. Те, що люди мають менше чи більше досвіду гри, різниці у способі мислення не робить. Більше того, "щолкаючи" легенькі запитання можна ніколи не дорости до серйозного рівня, а навіть здеградувати.


Ми мали таку саму проблему. Вирішили так:
1. Пакети 1 ліги робимо помітно легшими, але не занадто. Лідери щоб брали десь 30 з 45-ти, початківці - не менше 10-ти, а в середньому щоб "розбивали" половину.
2. Команди 1 ліги можуть грати пакети вишки поза заліком, плюс багато з них грають синхрон ЛУК. Фестивалі та неофіційні синхрони - за смаком.
 
Scessia
Опубліковано 10-02-2009 11:33
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 516
Зареєстровано: 03.01.09

Ок, не говоритимемо про Інтелект, там таки свій рівень. Але мова йде про баланс. У нас між Відкриткою і Претендентом - прірва. Питання - небо і земля. Згідна 2/3 - це ідеал і метою пакету є розставити команди по місцях, але для того повинен бути грабельний пакет, а для того, аби пакети міжнародного рівня були для нас грабельними треба починати саме з Відкритки. Бо починати з елементарного, аргументуючи це тим, що там "діти" - неправильно. Як то кажуть, "трус не играет в хоккей", так само дурні не повинні грати у ЩДК. Хай команд буде не 50, а 20, але це буде жива і цікава конкуренція.
 
Брудна волохата дупа
Опубліковано 10-02-2009 11:41
Флудить


Повідомлень: 1062
Зареєстровано: 05.01.09


Scessia надіслано:
Ок, не говоритимемо про Інтелект, там таки свій рівень. Але мова йде про баланс. У нас між Відкриткою і Претендентом - прірва. Питання - небо і земля. Згідна 2/3 - це ідеал і метою пакету є розставити команди по місцях, але для того повинен бути грабельний пакет, а для того, аби пакети міжнародного рівня були для нас грабельними треба починати саме з Відкритки. Бо починати з елементарного, аргументуючи це тим, що там "діти" - неправильно. Як то кажуть, "трус не играет в хоккей", так само дурні не повинні грати у ЩДК. Хай команд буде не 50, а 20, але це буде жива і цікава конкуренція.


а от в цьому полягає різниця в поглядах на ЩДК Жмурка і деяких інших гравців. Особисто я тільки за те, шоб команд було менше, але це були сильні команди, які бажають збиратися, грати пакети синхронів.. щонеділі.. не в Пікассо, а в якійсь задрипаній школі.. без квитків в кіно, бокалів, акутагавів і рюносків... Жмурко ж надає більше ваги масовості і видовищності всього зі сторони... що ж - і така ідея дуже хороша - все ж дітки не стоять під підїздами і мабілкамі не граюця)
Висновок напрошується такий: ЛОЛІТ ЛОЛІТом - тре змиритися і приймати те, що дають, а самим власними силами у віконні вихідні збиратися на тренування.
див нік.
 
Scessia
Опубліковано 10-02-2009 11:43
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 516
Зареєстровано: 03.01.09

+ 1... призи - це приємний бонус, але краще за ті гроші закупити ще пару хороших пакетів і зробити додаткові ігри чи тренування...
 
Moonlight
Опубліковано 10-02-2009 11:50
Супер Адміністратор


Повідомлень: 676
Зареєстровано: 27.10.08


Scessia надіслано:
Ок, не говоритимемо про Інтелект, там таки свій рівень. Але мова йде про баланс. У нас між Відкриткою і Претендентом - прірва. Питання - небо і земля. Згідна 2/3 - це ідеал і метою пакету є розставити команди по місцях, але для того повинен бути грабельний пакет, а для того, аби пакети міжнародного рівня були для нас грабельними треба починати саме з Відкритки. Бо починати з елементарного, аргументуючи це тим, що там "діти" - неправильно. Як то кажуть, "трус не играет в хоккей", так само дурні не повинні грати у ЩДК. Хай команд буде не 50, а 20, але це буде жива і цікава конкуренція.


Прірва зараз по тій простій причині, що минулого сезону відкритку покинули кращі 16(!) команд. Власне, всі, хто був хоч трохи сильний, перейшли у ЛП. Тому зараз у ВЛ фактично всі команди - новачки. І ганяти їх по пакеті рівня ЛП явно зарано.
 
http://moonlight.org.ua
Scessia
Опубліковано 10-02-2009 11:54
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 516
Зареєстровано: 03.01.09

2 Moonlight: ти думаєш, що за рік гри на теперішніх питаннях "відкритки" вони доростуть до того рівня?
 
vumnik
Опубліковано 10-02-2009 11:59
Пише багато


Повідомлень: 289
Зареєстровано: 04.01.09

Ну ось ви все самі і написали. Ламати сформовану систему не можна у жодному разі. Так само, не можна скочуватися в "елітарність": легкі пакети для початківців мають бути. Що можна запропонувати:

1. Грати синхрон ЛУК. Не вистачає місця в Пікасо - можна зареєструвати інший майданчик поза Львовом.

2. Грати інші синхрони, асинхрони й "дзеркала" пристойного рівня (нехай і неофіційно), а про переклад - домовлятися. Це абсолютно реально, особливо щодо асинхронів. Так само - тренуватися на перекладні пакети кращих турнірів. Знов же, ніхто не забороняє проводити додаткові турніри та фести та самим кудись їздити.

3. Пакети для "молодших" та дитячих ліг... Блін, якби не мовне питання, бо синхронів грається досхочу: від найпростіших (ВДІ, МКМ) до гробуватих (ОКР). А так - без маси львівських питань все одно не обійтися. Отже, треба підвищувати їхній рівень через зовнішнє тестування пакетів та проведення семінарів для авторів та редакторів.
 
Брудна волохата дупа
Опубліковано 10-02-2009 11:59
Флудить


Повідомлень: 1062
Зареєстровано: 05.01.09


Scessia надіслано:
2 Moonlight: ти думаєш, що за рік гри на теперішніх питаннях "відкритки" вони доростуть до того рівня?


Ні. не доростуть.. і не треба..
Наводжу простий приклад: я граю шахи.. колись займався, але закинув.. зараз я просто граю шахи... раз в тиждень з Ростиком)) іноді рідше.. іноді частіше... мені це подобається.. пох чи виграю - чи програю... але я не читаю книг, не розбираю своїх і чужих партій - то просто приємне проведення часу... і я ніколи не доросту до рівня майстра спорту... і не хочу..
див нік.
 
Moonlight
Опубліковано 10-02-2009 12:04
Супер Адміністратор


Повідомлень: 676
Зареєстровано: 27.10.08


Ovod надіслано:
Наводжу простий приклад: я граю шахи.. колись займався, але закинув.. зараз я просто граю шахи... раз в тиждень з Ростиком)) іноді рідше.. іноді частіше... мені це подобається.. .


Зіграєм якось? Wink
 
http://moonlight.org.ua
Брудна волохата дупа
Опубліковано 10-02-2009 12:11
Флудить


Повідомлень: 1062
Зареєстровано: 05.01.09

ага, думаєш шо я незнаю, шо ти:
1. ти навпроти ЛШК живеш))
2. Ти вчився в ФМЛ.
3. ходять слухи, шо ти фігури в рукав ховаєш)))

ок. коли? де?

див нік.
 
Magic_fly
Опубліковано 10-02-2009 12:14
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 146
Зареєстровано: 03.01.09

Перепрошую за не-офтопік,Grin але чи є вже якась офіційна\неофіційна\інсайдерська інфа про наявність\кількість\відсутність апелів в 4 етапі? 
Тут могла бути Ваша реклама.
 
ishmail
Опубліковано 10-02-2009 12:43
Вміє писати


Повідомлень: 43
Зареєстровано: 04.01.09

Доволі цікава дискусія про прірву між лігами....
Дозволю вставити свої п"ять копійок....
Шановні! Ви забуваєте про один сурйозний момент: запитання.
В нас катастрофічно бракує якісних запитань. Попит на них шалений...
Список авторів якісних запитань доволі малий... Плюс до того, з наших з вами креативів Рябов і Ко ще мають ухитритись сформувати пакет... (Не все ж життя Місяцю грати питання про Еверест)
Пріорітет - явно в Претендента, тож Відкритці дістається "все що залишилось"
Звиняйте, але то чим ви займаєтесь тут в даний момент нагадує Верховну Раду (звиняйте, якщо образив).
Зробіть краще добре діло: напишіть пару питань і киньте Рябову на мило... Просто так....

Я понял в чем ваша беда. Вы слишком серьёзны. Умное лицо еще не признак ума, господа. Все глупости на земле совершаются именно с этим выражением лица. Улыбайтесь, господа. Улыбайтесь!
 
vumnik
Опубліковано 10-02-2009 12:53
Пише багато


Повідомлень: 289
Зареєстровано: 04.01.09


ishmail надіслано:
Шановні! Ви забуваєте про один сурйозний момент: запитання.
В нас катастрофічно бракує якісних запитань. Попит на них шалений...
Список авторів якісних запитань доволі малий... Плюс до того, з наших з вами креативів Рябов і Ко ще мають ухитритись сформувати пакет... (Не все ж життя Місяцю грати питання про Еверест)
Пріорітет - явно в Претендента, тож Відкритці дістається "все що залишилось"
Звиняйте, але то чим ви займаєтесь тут в даний момент нагадує Верховну Раду (звиняйте, якщо образив).
Зробіть краще добре діло: напишіть пару питань і киньте Рябову на мило... Просто так....


Дещо несистемний підхід - "напишіть хоч щось". Звісно, готовий допомогти чим можу, але резерви гарних запитань потроху вичерпуються навіть у Банку, а сміття надсилати не можна. Тож знову постає проблема: де узяти запитання, якщо авторів мало? Варіанти: 1. підтягувати авторів. 2. Доопрацьовувати заготовки редакторам. 3. Запровадити можливість заміни обов`язкового внеску грошовим. Скажімо, 8-10 грн. за запитання БР і 15 за ЩДК. А купити запитання - то вже легше.
 
ishmail
Опубліковано 10-02-2009 13:04
Вміє писати


Повідомлень: 43
Зареєстровано: 04.01.09

 2 vumnik
тут власне і йшла мова не про "хоч щось", цього добра не бракує.
На даний момент з трьох пропонованих Вами варіантів в нас активно працюють два перших.... Щодо третього...цей варіант я особисто не виключаю, але боюсь не для всіх він прийнятний...
Я понял в чем ваша беда. Вы слишком серьёзны. Умное лицо еще не признак ума, господа. Все глупости на земле совершаются именно с этим выражением лица. Улыбайтесь, господа. Улыбайтесь!
 
Доктор лектор каннібал
Опубліковано 10-02-2009 13:13
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 85
Зареєстровано: 18.01.09


vumnik надіслано:

Дещо несистемний підхід - "напишіть хоч щось". Звісно, готовий допомогти чим можу, але резерви гарних запитань потроху вичерпуються навіть у Банку, а сміття надсилати не можна. Тож знову постає проблема: де узяти запитання, якщо авторів мало?


Сама система "інтелектуальних внесків" - вкрай неефективна, адже існує вимога щодо кількості запитань і абсолютно відсутнє зацікавлення писати і здавати якісні запитання. Пропоную повністю відмовитись від цього принципу і, натомість, увести конкурс серед гравців певної ліги на написання якісних питань.

Для прикладу: запитання, надіслані гравцями інтелект-ліги, потрапляють до редакційної групи, яка проводить відбір. Найкращі і найскладніші запитання можна продати або обміняти назовні, дещо простіші - відіграти в "претенденті", прості але непогані запитання - для відкритки та Брейну. За кожне відібране та успішно відігране питання - невеличкий гонорар автору (розмір якого може залежати від рівня, на якому відіграли питання). Важливо: відбір має проводитись "всліпу", тобто запитання надходять до редакційної групи без зазначення авторів, це допоможе уникнути можливих упереджень.

Ще одне, не бачу причини неможливості грати на неофіційних турнірах російськомовні пакети. Якщо відкинути політичні інсинуації, абсолютна більшість інтелектуалів Львова володіє російською на рівні розуміння розмовної мови.
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008