квітень 29 2024 09:45:07

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 1

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Квітень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
Відкрита ліга, сезон 2012-2013
Кандидат
#61 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-05-2013 12:16
Вивчає абетку


Повідомлень: 8
Зареєстровано: 23.04.13


ZelenkA надіслано:
Прохання максимально швидко викласти зведені результати 5 етапу,хоча б сюди на форум.Думаю команди,кому важливо,вже собі порахують загальну таблицю.


Попередні результати львівських команд (5 етап):

1. Donkey hot - 24
2. Кандидати в кандидати - 23
3. 30+ - 22
4. КУмтеляпасе - 20
5-6. КосмАс - 18
5-6. Фартові - 18
7-8. Zelenka - 17
7-8. АФРОдіти - 17
9. Цитрус - 15
10.Ехо-Фраза - 13

Попередні результати чернівецьких команд (5 етап):
1. Елементарно, Ватсон - 30
2. Прометей - 28
3. Сонечко - 24

Попередні результати бродівських команд (5 етап):
ГУГЛИКИ - 24

Попередні результати івано-франківських команд (5 етап):
1. Не Етюд - 20.
2-3. Погнута каска, Копахельм - 17.

Є час і бажання зробіть.
 
ZelenkA
#62 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-05-2013 12:31
Вивчає абетку


Повідомлень: 2
Зареєстровано: 30.05.13

Кандидат,
1.Я не знаю чи це всі команди,які брали участь(сумніваюсь,що в Бродах була тільки 1 команда)
2.Я не знаю рейтингів.

а так,то з радістю.)
 
СкРиПаЧ
#63 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-05-2013 13:08
Аватара

Вміє писати


Повідомлень: 38
Зареєстровано: 30.10.09

Оскільки невідомо, як зіграла решта команд з м. Броди (Піонери і ше може дехто), то загальна таблиця може бути не точнаSmile
Але маємо, шо маємо ©
1.Прометей - 10
2.Елементарно, Ватсон - 15
3.30+ - 27
4.Donkey Hot - 31-33
5.ГУГЛИКИ - 44-46
6.Кандидати в кандидати - 56
7.КосмАс - 57-58
8.Zelenka - 59-61
9.Сонечко - 63-65
10.КУмтеляпасе - 68-69
11. Цитрус - 70
12.Не етюд - 71-73
13.АФРОдіти - 71-75
14.Погнута каска - 76-79
14.Фартові - 78-79
15.Копальхем - 83-87
16.Ехо-фраза - 105
 
RIOTER
#64 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-05-2013 13:58
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09

СкРиПаЧ, "Запис дубля" - 57
 
Stepan Zhytarjuk
#65 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-05-2013 18:51
Вивчає абетку


Повідомлень: 3
Зареєстровано: 24.01.11

До побачення, качки! Прилітайте завтра.

24 травня (в п\'ятницю) акурат перед останнім 5-тим етапом Відкритої ліги передзвонив п. Володимиру Войтюку поцікавитись, коли нам очікувати пакет питань. Відповідь п. Войтюка: «Пакета ще нема, до суботи має бути». Це за два дні до офіційної дати проведення - 26 травня!!!

Телефоную ввечері нашій ведучій та пояснюю їй ситуацію, що склалася. Саме в цей момент на її електронну пошту «прийшов» довгоочікуваний пакет. Хоча кілька годин тому він (пакет) ще не був сформований. Оперативність редакторів ВРАЖАЄ.

26 травня (неділя) о 12.00 традиційно в Клубі інтелектуальних ігор м. Чернівці розпочався черговий турнір з гри «Що? Де? Коли?» в рамках проведення 5-го етапу Відкритої львівської ліги, в якому взяли участь 5 команд (три - в залік). Ведуча зачитує відповідь на перше запитання і ти усвідомлюєш, що з пакетом - БІДА. Далі - гірше. Значна кількість питань, мабуть, взяті зі шкільної ліги з гри «Брейн-ринг» серед команд 9-11 класів. Складається враження, що автори та редактори працювали за принципом «я тебе зліпив(ла) з того, що було». Ось така непересічна любов до команд Відкритої ліги. Чи вартий ТАКИЙ пакет оргвнеску? . Питання №6 - 10 грн. Питання №18 - 10 грн. Питання №25 - 10 грн. Решта 27? Гуманітарна допомога країнам Центральної Африки.

Повернемось до наших баранів, чи то кіз, чи то - волів. ВОЛІВ би, щоб автор запитання професійніше відносився до своїх обов\'язків та якісніше обробляв інформацію. Наполегливо рекомендую всім командам, які на питання №10 (першого туру) дали відповідь /коза/ чи /баран/ - Д О З А Р А Х У В А Т И собі, як правильну.

<ВОЛИНКА. Не менш цікавим народним інструментом була волинка, або дуда, коза, баран, міх. Виготовляли її з вичиненої шкіри кози, вівці або теляти, роблячи суцільний міх, який служив резервуаром для повітря. В один з отворів вставляли трубку, через яку музикант вдував повітря. /./ Часом такий інструмент прикрашають скульптурною голівкою кози.>
Джерело: Ілюстрована енциклопедія українського народу. Звичаї. Свята. Традиції. - с. 293-294, книга А. Гуменюка «Українські народні музичні інструменти» (К.: Наукова думка, 1967)

Як на вашу думку, чи коректно написане наступне - 11 запитання? Це про пісню з репертуару гурту Бі-2. Рекомендація: перед тим, як написати ЩОСЬ, варто послухати той матеріал, про який ти пишеш. Уважно прослухати.

І до прецеденту. Це вже за межами моральності. Я, власне, про 20-те запитання. Коли після гри мені до рук потрапив пакет, яким ж було моє здивування(?!), побачити команду «5 елемент» АВТОРОМ 20-го запитання.

Я публічно заявляю, що команда «5 елемент» Н Е М А Є Ж О Д Н О Г О відношення до авторства 20-го питання другого туру 5-го етапу Відкритої львівської ліги з гри «Що? Де? Коли?».

Інтелектуальна формація «5 елемент» звертається до керівництва ЛОЛІТ розібратись по даному факту.

Тепер про «толерантність». Мені смішно, коли Львів говорить про чесність. Мені забавно, коли якісь маргінали вчать мене українському правопису. Але, панове, стає сумно, коли дивишся на вас - КЛУБ МАРНОСЛАВСТВА ТА ПИХАТОСТІ.

Про махінації, нечесну гру, нереальні результати вам краще знати. З вашим то досвідом! Але, коли вже лунають образи, я не мовчатиму. Вродився із загостреним відчуттям справедливості.

Так склалося, що кураторство Відкритої ліги у Чернівцях довелося брати на себе. Я звик відповідати за кожне сказане мною слово, чи зроблену дію. З усією відповідальністю заявляю, що всі 5 етапів Відкритої львівської ліги у м. Чернівці пройшли за принципами ЧЕСНОЇ ГРИ. І це абсолютна правда.

Те, що команда «Елементарно, Ватсон» (доукомплектована кількома гравцями «5 елементу» на правах фарм-дуету), продемонструвавши достойну гру, отримала перше місце, - ви вважаєте несправедливим результатом??? Дуже прикро, що «Ватсони» не відповіли на запитання про Герострата. Був би ще один феноменальний результат, який за всю історію Чернівецького Клубу Інтелектуальних Ігор підкорився лише одній команді - «5 елементу» - 12 з 12-ти! Хотілося б тоді подивитись на ваші амбітні обличчя.

Відкрита львівська ліга. 5-й етап. Остаточні результати (м. Чернівці):
1. «Елементарно, Ватсон» - 31 (10+10+11) здобуте у чесній боротьбі питання!!!
2. «Прометей» - 28 (8+10+10) здобутих у чесній боротьбі питань!!!
3. «Сонечко» - 24 (8+7+9)- і теж - АБСОЛЮТНО ЧЕСНО!!!


Хочу щиро привітати команду «Прометей» з заслуженою перемогою у Відкритій львівській лізі сезону 2012-2013 років. Команда протягом останніх років демонструє високі результати. Те, що вони переможуть у «Відкритці» у мене не викликало ніяких сумнівів. За потенціалом - це команда Інтелект-Ліги А. 16-те місце у другій лізі ЛУК тому яскравий приклад. Скільки західноукраїнських команд посіли вище місце за команду «Прометей»? В рейтингу МАК вони входять до 500 найкращих команд світу. Але, на превеликий жаль, команда є «невиїзною». І тому є низка обставин. Бажаю «Прометею» й надалі гідно представляти наше славне місто Чернівці. Збережіть цей переможний вогонь!

«Елементарно, Ватсон» - це «молодший брат» інтелектуальної формації «5 елемент». Команда створена на базі Чернівецького Клубу Інтелектуальних Ігор у вересні 2012 року (!). Капітан - Володимир Шевчук (поправу вважається одним із найперспективніших гравців нашого Клубу). У складі «5 елементу» брав участь в Національному Кубку України, Кубку Правобережжя, Інтелект-Лізі А. У складі команди «Елементарно, Ватсон» є гравці з ДЕСЯТИЛІТНІМ досвідом ігор в «Що? Де? Коли?» та «Брейн-ринг». І, високе друге місце у Відкритій лізі, є закономірним результатом їхньої інтелектуальної праці. Гарний дебют! Так тримати!

Команда «Сонечко» - наймолодша (за віком) в нашому Клубі. Це студентська команда. Фактично, збірна хімічного факультету ЧНУ ім. Юрія Федьковича. Капітан - Максим Тазиров також брав участь в Національному Кубку України у складі «5 елементу». На очах команда прогресує, щоразу покращує свої досягнення. Одна з найкращих студентських команд м. Чернівці.


P.S. 26 травня 2013 року команда «Елементарно, Ватсон» переписала історію Чернівецького Клубу Інтелектуальних Ігор, встановивши новий рекорд за кількістю «взятих» питань - 31 із 36!!! Мені пощастило того дня грати за «Ватсонів», таким чином, бути причетним до цього визначного здобутку. Але. задоволення грою нівелюється якістю пакета. Хочеш придбати добротний продукт, а він виявляється ДЕШЕВОЮ КИТАЙСЬКОЮ ПІДРОБКОЮ.

І останнє. За 15 років, присвячених улюбленій ГРІ я зрозумів важливу істину: чесною грою ти здобуваєш результат, але не любов. У нас не люблять переможців. Це наша національна ментальність. Ми так і не навчились гідно сприймати поразку.

Поважаймо один одного. Я - за чесну гру та порядні людські відносини.

З повагою, керівник інтелектуальної формації «5 елемент»
Степан Житарюк.

Змінено: Stepan Zhytarjuk, 30-05-2013 19:00
Ти не можеш змінити правду, але правда може змінити тебе.
 
Strelja
#66 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-05-2013 19:15
Вивчає абетку


Повідомлень: 3
Зареєстровано: 22.04.13


Тепер про «толерантність». Мені смішно, коли Львів говорить про чесність. Мені забавно, коли якісь маргінали вчать мене українському правопису. Але, панове, стає сумно, коли дивишся на вас - КЛУБ МАРНОСЛАВСТВА ТА ПИХАТОСТІ.

Про махінації, нечесну гру, нереальні результати вам краще знати. З вашим то досвідом!


можна детальніше, бо пахне троллінгом
 
Strelja
#67 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-05-2013 19:18
Вивчає абетку


Повідомлень: 3
Зареєстровано: 22.04.13

Я б на місці ЛОЛІТу в наступному сезоні, якщо, звісно, Чернівці продовжуватимуть грати у Відкритці, не пошкодував грошей і відправляв свого ведучого. Хоча б на 2-3 гри.
 
Омське пташенятко
#68 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-05-2013 20:35
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1877
Зареєстровано: 05.01.09

Я б на місці ЛОЛІТу в наступному сезоні, якщо, звісно, Чернівці продовжуватимуть грати у Відкритці, пошкодував би грошей і змушував чернівецькі команди приїжджати до Львова. Хоча б на 2-3 гри. 
k
 
Uascientist
#69 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-05-2013 20:50
Вивчає абетку


Повідомлень: 2
Зареєстровано: 30.05.13


Омське пташенятко надіслано:
Я б на місці ЛОЛІТу в наступному сезоні, якщо, звісно, Чернівці продовжуватимуть грати у Відкритці, пошкодував би грошей і змушував чернівецькі команди приїжджати до Львова. Хоча б на 2-3 гри.


Дуже смішно. Чомусь ніхто на бере до уваги, що Чернівецькі команди, які пройшли Відкритку успішно грають як в ІЛ-Б, так і в ІЛ-А, хоча часто в неповному складі і після 6-8 годинної подорожі.
Від себе додам одразу після гри склалося враження, що пакет був спеціально легким для того щоб в останньому турі підняти командам настрій. Тому дивно тут читати такі розлогі дискусії про якість. Strelja - цікаво чи ви один взяли б менше 30 питань з цього пакету?
 
Bizba
#70 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-05-2013 20:53
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09

Не припиняють мене дивувати інтелектуали...
Stepan Zhytarjuk надіслано:
Ведуча зачитує відповідь на перше запитання і ти усвідомлюєш, що з пакетом - БІДА. Далі - гірше. Значна кількість питань, мабуть, взяті зі шкільної ліги з гри «Брейн-ринг» серед команд 9-11 класів.

Вам не видається, що проблему не там окреслюєте?
Якщо сильні та досвідчені чернівецькі команди, які
входять до 500 найкращих команд світу

приходять грати турнір, пакет якого вочевидь розрахований не на них, а переважно на команди з незначною ігровою практикою, то чого волати про простоту? Навіть на цьому, як ви висловлюєтесь, "брейнівському" пакеті, лічені команди взяли більше 2/3 - o, sancta simplicitas!
Не пробували грати і скаржитись на питання шкільної ліги?
Давааджаргал Мунхбат!
 
Uascientist
#71 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-05-2013 21:16
Вивчає абетку


Повідомлень: 2
Зареєстровано: 30.05.13


Bizba надіслано:
Не припиняють мене дивувати інтелектуали...
Stepan Zhytarjuk надіслано:
Ведуча зачитує відповідь на перше запитання і ти усвідомлюєш, що з пакетом - БІДА. Далі - гірше. Значна кількість питань, мабуть, взяті зі шкільної ліги з гри «Брейн-ринг» серед команд 9-11 класів.

Вам не видається, що проблему не там окреслюєте?
Якщо сильні та досвідчені чернівецькі команди, які
входять до 500 найкращих команд світу

приходять грати турнір, пакет якого вочевидь розрахований не на них, а переважно на команди з незначною ігровою практикою, то чого волати про простоту? Навіть на цьому, як ви висловлюєтесь, "брейнівському" пакеті, лічені команди взяли більше 2/3 - o, sancta simplicitas!
Не пробували грати і скаржитись на питання шкільної ліги?


Справа не в рівні питань Відкритки взагалі, мова про цей конкретний пакет, попередні тури були кращими. Може і справді немає змісту сильним командам грати у Відкритці, але ж і не слід безпідставно підозрювати всіх у глобальній змові.
Якби в ІЛ-б можна було б потратипи за рейтингом МАК тоді б можна було говорити про відповідність рівня турніру рівню команди.
Змінено: Uascientist, 30-05-2013 21:20
 
Strelja
#72 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-05-2013 22:07
Вивчає абетку


Повідомлень: 3
Зареєстровано: 22.04.13


Strelja - цікаво чи ви один взяли б менше 30 питань з цього пакету?

взяв 19
 
Corleone
#73 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 31-05-2013 01:27
Трохи пише


Повідомлень: 216
Зареєстровано: 09.03.09


Stepan Zhytarjuk надіслано:
<ВОЛИНКА. Не менш цікавим народним інструментом була волинка, або дуда, коза, баран, міх...
Джерело: Ілюстрована енциклопедія українського народу. Звичаї. Свята. Традиції. - с. 293-294, книга А. Гуменюка «Українські народні музичні інструменти» (К.: Наукова думка, 1967)

Вам не здається, що Босх явно не український народний інструмент зображав? І що дико давати на питання "від якої тварини утворилась її назва" таку відповідь, що на 100% співпадає з назвою тварини, як це є у випадку кози чи барана?

Коли після гри мені до рук потрапив пакет, яким ж було моє здивування(?!), побачити команду «5 елемент» АВТОРОМ 20-го запитання.
Я публічно заявляю, що команда «5 елемент» Н Е М А Є Ж О Д Н О Г О відношення до авторства 20-го питання другого туру 5-го етапу Відкритої львівської ліги з гри «Що? Де? Коли?».
Інтелектуальна формація «5 елемент» звертається до керівництва ЛОЛІТ розібратись по даному факту.

Думаю, редактори брали це питання з інтелектуальних внесків команд. І автором там значилась саме Ваша.

Але. задоволення грою нівелюється якістю пакета. Хочеш придбати добротний продукт, а він виявляється ДЕШЕВОЮ КИТАЙСЬКОЮ ПІДРОБКОЮ.

А пакети ІЛ_А для Вас тоді чим є? Якщо робити пакет ВЛ таким, щоб "Прометей" брав там 20-24 запитання, то скільки тоді братиме пересічна команда? Організатори У3 в 2010 році пішли таким шляхом, на догоду київським командам. Закінчилось це тим, що в турнірі, який позиціонував себе студентським, у Львові грає 7 студентських команд, хоча коли я там грав, то команд було понад 30?
"Гарячі голови" (2008-2014)
 
www.7-forty.com
Омське пташенятко
#74 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 31-05-2013 12:11
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1877
Зареєстровано: 05.01.09


Uascientist надіслано:
Омське пташенятко надіслано:
Я б на місці ЛОЛІТу в наступному сезоні, якщо, звісно, Чернівці продовжуватимуть грати у Відкритці, пошкодував би грошей і змушував чернівецькі команди приїжджати до Львова. Хоча б на 2-3 гри.


Дуже смішно. Чомусь ніхто на бере до уваги, що Чернівецькі команди, які пройшли Відкритку успішно грають як в ІЛ-Б, так і в ІЛ-А, хоча часто в неповному складі і після 6-8 годинної подорожі.
Від себе додам одразу після гри склалося враження, що пакет був спеціально легким для того щоб в останньому турі підняти командам настрій. Тому дивно тут читати такі розлогі дискусії про якість. Strelja - цікаво чи ви один взяли б менше 30 питань з цього пакету?

шкода, що ви сприйняли недолугу спробу тролінгу за образу чи закиди в нечесній грі.
Бажаю вам та вашій команді подальших успіхів на інтелектуальному поприщі.
k
 
Comediant
#75 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 31-05-2013 13:45
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09


В рейтингу МАК вони входять до 500 найкращих команд світу

Не входять (526,5)
16-те місце у другій лізі ЛУК тому яскравий приклад. Скільки західноукраїнських команд посіли вище місце за команду «Прометей»?

Лише 2. І 2 команди поділили з нею 16-19 місце. Ну і не варто забувати, що 5 команд із Західної України не мали права грати в 2-ій лізі ЛУК через свою участь у вищій чи першій лігах.

А загалом "Прометей" молодці, розвивайтеся і надалі, розширюйте представництво Західної України у вишці і т.д.Smile
Вітаю вас із перемогою і думаю усі львівські знавці мене у цьому підтримають! 
ха-ха
 
Володимир Жмурко
#76 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 06-06-2013 09:03
Супер Адміністратор


Повідомлень: 514
Зареєстровано: 08.01.09

Відповідно до підсумкових результатів змагань Відкритої ліги сезону ігор 2012/2013 років право взяти участь у змаганнях Інтелект-ліги Б наступного сезону отримали такі команди:

1. Прометей, Чернівці
2. Елементарно, Ватсон, Чернівці
3. 30+, Львів
4. Donkey Hot, Львів
5. Гуглики, Броди
6. Кандидати в кандидати, Львів
7. КосмАс, Львів
8. Zelenka, Львівська область
Змінено: Володимир Жмурко, 06-06-2013 09:05
 
RIOTER
#77 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 06-06-2013 09:45
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09

Тут з Чернівців людина заявляла, що "Елементарно, Ватсон" - фарм "5 елементу" та й "Фенікс Шредінгера" знятий, отже не має права в ІЛ-Б наступного року грати, тому можна сміло офіційно заявляти, що "Сонечко" та "КУмтеляпасе" теж вибороли право перейти в нову лігу.
 
kmjif
#78 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 09-06-2013 19:03
Вивчає абетку


Повідомлень: 8
Зареєстровано: 21.04.13

А чому "знято"?
"Скловата"
 
Corleone
#79 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 09-06-2013 20:04
Трохи пише


Повідомлень: 216
Зареєстровано: 09.03.09


Регламент:
5.17. За неучасть в етапі команда сплачує оргкомітету змагань компенсацію, котра встановлюється у розмірі двох стартових внесків, після чого команда допускається до чергового етапу змагань. За неучасть у двох етапах протягом чемпіонату команда знімається із змагань і посідає за його підсумками останнє місце у своїй лізі. Знята із змагань команда у наступному чемпіонаті не може зберегти за собою місце в Інтелект-лізі А чи Інтелект-лізі Б за будь-яких умов.

"Гарячі голови" (2008-2014)
 
www.7-forty.com
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008