травень 06 2024 12:56:06

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 3

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
IX Відкритий чемпіонат Львівської області з брейн-рингу
Comediant
#41 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-03-2012 21:16
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09


Moonlight надіслано:
Comediant надіслано:
От пожеребкували сьогодні, вийшло 3 групи по 5 команд і 3 групи по 6 команд. І в одній з груп, де 5 команд не з"явилися 2 команди.


Імовірність такого близька до нуля. Більша ймовірність, що охоронець о 9-й вечора вижене всі команди з Погулянки, не давши дограти всі ігри.


повторюсь - 3групи по 4 команди це 18 боїв, 2 групи по 5 команд - це 20 боїв
ха-ха
 
Миха
#42 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 24-03-2012 14:59
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 142
Зареєстровано: 23.02.09

Чого в твіттері немає прямої трансляції?!
 
yurk@
#43 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 24-03-2012 21:48
Аватара

Флудить


Повідомлень: 1455
Зареєстровано: 24.02.09

1/8
Модна країна - Переучет
Арматора - Хамелеон

Валідол - Каріозні Монстри
Трилітріум - Діти Камасутри

Тануна Х - Свірзькі крілики
Герцоги миру - Парадокс Набокова

Металопрокат - Дракони Ймовірності
IQM - Феномен
 
Близнюк Георгій
#44 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 25-03-2012 18:51
Трохи пише


Повідомлень: 218
Зареєстровано: 05.01.09

1-ше місце - Переучетъ (Вітаємо!!!!!)
2-ге місце - Тануна Х
3-те місце - Дракони ймовірності
4-те місце - Діти Камасутри
5-8 місця - Арматора, Валідол, Герцоги миру, IQM
9-16 місця - Модна країна, Хамелеон, Каріозні монстри, Свірзькі крілики, Парадокс, Металопрокат, Phanoman
 
Близнюк Георгій
#45 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 25-03-2012 19:24
Трохи пише


Повідомлень: 218
Зареєстровано: 05.01.09

Дорвався до інету. Пост буде довгий Smile (поток сознанія)
1. Дякую всім командам, що брали участь в 9 - му чемпі
2. Вітаю Переучотъ!!!!
3. А особисто Рехтман - ХАРОШУ ти БАНДУ зібрала Smile))))))
4. Брижатий Андрюха і Костя (грубий) - УБІВЦИ Smile)))
5. Подякували за організацію Безбородов і Бойко...
6. Напевно, наступний чемп буде для людей, яким ПОДОБАЄТЬСЯ Брейн - ринг, організований ЛОЛІТом.
7. Командам - говоріть Вашу відповідь ГОЛОСНІШЕ. Прохання від всіх ведучих.
8. У фіналі були запитання рівня ІЛ . (так шо Марішка - не переймайся своїми фальшами)
9. Бойко - ти "зе бест". Нервова система - залізобетонна Smile))))
Змінено: Близнюк Георгій, 25-03-2012 19:42
 
Ork
#46 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 25-03-2012 19:42
Вміє писати


Повідомлень: 42
Зареєстровано: 09.01.09

9-16 місця - повинно бути 8 (вісім) команд, а в переліку є лише 7 (сім)! :-)
Трилітріум обділили увагою :-(
Несповна Розуму
 
Близнюк Георгій
#47 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 25-03-2012 19:51
Трохи пише


Повідомлень: 218
Зареєстровано: 05.01.09

10. Поліщуку - респект.
11. Всім, хто в суботу грав там, де я був ведучим. Шнобелівську премію в математиці "гігахард хоум" переробив в Нобелівську....Smile
12. Відкриття чемпу "Діти камасутри". Команда вскочила в тамбур останнього вагону в 1/8 фіналу. Результат- 4-те місце "деревляна" медаль. МОЛОДЦІ!!!!
Змінено: Близнюк Георгій, 25-03-2012 19:52
 
Scessia
#48 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 25-03-2012 23:01
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 516
Зареєстровано: 03.01.09

Постбрейнівське...

По-перше, дякую організаторам, бо провести два дні масштабного дійства на досить непоганому рівні вартує великих зусиль. Окремо вдячна за призи, організатори дослухались до тези про окремі медальки і книжки були досить непогані, тож щиро рада за тих, хто їх отримав.

Але! кілька, ІМХО, конструктивних зауважень по недоліках:
1. Реально штрафувати чи не допускати в наступному сезоні команди, що заявились і не прийшли. Не так важко попередити заздалегідь.
2. Година на реєстрацію - то є більше, ніж досить. В перший день вкотре - більш, як півгодинна затримка...
3. Гра до трьох очок у боях в 1/8 - це реально замало. Чи не резонніше, ті питання, які йдуть у додаткових перестрілках (3-ті місця) в перший день - залишити на другий, якщо вже стоїть проблема браку питань. Бо заплатити 60 грн і зіграти 3-4-5 питань якось не комільфо...
4. При вирішальному рахунку - 2:2 заборонити ставити питання, котре вже гралось. Зводиться до того - у кого краща кнопка або більше друзів в залі
5. У фінальних і півфінальних боях ставити якесь обмеження в питаннях або телебрейнівську систему перейняти, типу - нема відповіді і в наступному турі розігрується 2 очка. Бо, якось слухати 20-й раунд у виконанні все тих самих команд - якось...
6. І щодо пакету... Здалось, що для підготовки пакету для другого дня редактор/автор перечитав а. один довідник з судноплавства б. подивився один мультик в. збірник цитат одного пана і пошукав не відіграні питання з минулорічного пакету, бо питання по Розповіді першого розмороженого гралось ще торік. Рівень питань непоганий, але одноманітність джерел - не є добре. 
Є люди, в котрих живе Бог; є люди, в котрих живе Диявол; а є люди, в котрих живуть лише глисти.
 
Ня Смерть
#49 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 25-03-2012 23:31
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

Питання було по розповіді другого розмороженого Wink
І вже третій рік поспіль Wink
 
Stella
#50 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 26-03-2012 00:02
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 182
Зареєстровано: 03.01.09

І задовбали банити ноути під час гри.
Хто захоче - і так нагуглить, техніка пішла вперед.
I am the blood of the dragon, and the dragon does not fear.
 
donna_stella.livejournal.com
Moonlight
#51 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 26-03-2012 01:26
Супер Адміністратор


Повідомлень: 676
Зареєстровано: 27.10.08

Хочу подякувати організаторам! Усупереч моїм побоюванням все пройшло дуже швидко в перший день. На нашому майданчику (перший поверх) питання були достатньо адекватні та іграбельні. Але, здається, з питаннями пощастило не всім Sad
Медалі в якості призів - це супер! Хоч нам вони і не дістались Smile
Однак можна і далі покращити змагання, виправивши "хронічні" проблеми:
1) Вічна Лолітівська проблема із початком змагань і надто затягнутих перерв.
2) Три рази задавати одне і те ж питання - це занадто. Крім того, варто оголошувати відповіді на невзяті питання після гри.
3) наявність дуже низькоякісних питань.
4) високі внески
 
http://moonlight.org.ua
Клічук
#52 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 26-03-2012 09:49
Трохи пише


Повідомлень: 148
Зареєстровано: 09.01.09

Хороший вийшов турнір - велика подяка організаторам за пророблену працю.
Погоджуюсь з ти, що питання задавати втретє, коли очевидно що навіть колективний разум не може знайти на нього відповідь, напевне, не варто. Ну і ще одна тенденція - зменшення кількості команд, прикро, можливо наші ряди рідіють, можливо внески зависокі, але можна дійти до того, що скоро можна буде починати з 1/8 одразу. Вітаю переможців і усі команди, які показали хорошу гру.
IQM - чемпіон
 
Infinite Tale
#53 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 26-03-2012 10:39
Флудить


Повідомлень: 699
Зареєстровано: 05.01.09

ок, подякуєм спочатку організаторам.
а тепер поясніть мені як можна стільки років робити одні і ті самі помилки?
1) чого не зробити ті внески зразу за два дні і відпадуть всі претензії команд які за те що, прослухають 5 галімих питань платять 60 грн?
2) чого ті внески взагалі такі заоблачьні? ми в суботу грали в холі, де кричали діти, бігали якісь дибіли з дошками і гуділа якась болгарка. ті умови хоч ти вдавися не коштують 115 грн. так, я знаю що левова частка тих грошей пішла на оплату башуківського сміття, але таякби команди в тому не винні.
3) ну в неділю було лайно, а не питання. ну серйозно.
4) шо це взагалі був за бадмінтон? до 5 взятих, до 7 взятих, шо за брєд? а якби взагалі ніхто нічого не вгадував( а таке цілком можливо зважаючи на якість тих питань), то шо би до понеділка сиділи?
5) я не розумію навіщо читати одне і те саме питання 2 рази, не те що 5. взяли-взяли. не взяли-то не взяли. граєм далі. тут же проблема з Інтернетом вирішиться, тому що насправді, вимкнути той один ноутбук нікого не врятує, чай в 21 столітті живемо.
6) чого той кнопочник не може собі стояти? це шо десь в правилах написано чи як?
7) відповідей взагалі не чути, але не тому, що команди тихо говорять, а тому що ведучому влом одне лишнє слово повторити. вже мовчу шо тій команді можна дати в зуби мікрофон. ну але тоді би внески прийшлось ще підняти)
8) може нарешті сформувати той відбір врахувавши те, що якісь команди не прийдуть? тобто виходити одразу з того, що їх буде на 5 менше, ніж та кількість, яка заявилась і передбачити якісь заходи якщо їх раптом буде більше а не навпаки?
9) ті дурнуваті кошики. команди, які десь 100 років тому один раз вийшли в 1/8 все одно на вершині рейтингу. і так виходить беліберда, навіщо витрачати на це час.
9)і нарешті те що мене найбільше бісить в тому цілому лоліті: як можна ВЗАГАЛІ не робити ніяких висновків з того, як налажали в попередній раз? тому шо насправді наступного року все повториться. буде мільйон внесків, башук, питання читатись по 3 рази, затримки і довжелезні перерви.

In Iokus veritas...
 
Stella
#54 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 26-03-2012 14:08
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 182
Зареєстровано: 03.01.09

Ну але ж тим не менше ми з року в рік продовжуємо гризти той кактус.
І поки ми його гризем, Христю, покращення не буде - навіщо, як піпл і так хаває?
I am the blood of the dragon, and the dragon does not fear.
 
donna_stella.livejournal.com
Карплюк
#55 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 26-03-2012 14:12
Пише багато


Повідомлень: 359
Зареєстровано: 08.01.09

Христя, ти молодець, даєш такий меседж наступного сезону. І тре впливати якось на голову оргкомітету))
Я вільний, Бачинський
 
Настя Пилипівна
#56 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 26-03-2012 15:27
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 71
Зареєстровано: 16.03.09

а я дякую Тануні Х за те, що пройшли крізь все на позитиві.
пс. і Норфолк маладєц!
Ах, господа, я такая проказница!
 
Омське пташенятко
#57 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 26-03-2012 16:46
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1877
Зареєстровано: 05.01.09

про недоліки, які зрештою кожен ріки одні і ті ж, вже сказали, тому напишу про позитиви.
в перший день все (принаймні в нашому залі) закінчилось досить швидко і оперативно. насамперед завдяки Георгію Близнюку, який був в нас ведучим.
Рівне - все ж молодці, реально вони зараз найсильніші і виграли цілком заслужено. ВІТАЮ! хоча фінал вийшом загалом не дуже цікавим для глядачів через стопіццот повторів одних і тих же питань, але був напруженим і складним.

Я вже програвав на всіх стадіях плей-офф... наступного року залишається лише виграти фінал.
дякую оргам за організацію (вибачте за тавтологію)
Змінено: Омське пташенятко, 26-03-2012 16:49
k
 
Мариша
#58 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 26-03-2012 23:10
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 189
Зареєстровано: 07.01.09

Втомлена, вже три ночі майже не спала, але не можу не написати...
По-перше, дякую організаторам як мінімум за те, що це щорічне свято таки відбувається, девятий рік поспіль. А це вагомий термін. Незважаючи на певні недоліки, які в принципі завжди були і будуть, дякую за пророблену роботу!
По-друге, як на мене, в перший день все пройшло доволі швидко, що теж на моїй памяті було нечасто. Єдиний мінус - ота жахлива система в кінозалі... якби мені там довелося грати, не впевнена, що моя б нервова система то витримала! тиснути кнопку на звук "с" у слові "час"??!
щодо питань... у тих групах, що грали на першому поверсі, як на мене, були непогані брейнівські питання. Я особисто не маю до чого придратися. Ті, що я чула в головній аудиторії ніби теж подібного формату. Кхм, ну а кінолекційна знову відзначилась... Там були жахливі питання. Респект "Парадоксам", які таки змогли звідти вирватись у 1/8!
Наостанок дня першого - дякую "Тануні" за проводжання нашого трамваю, розчулили )))
Щодо неділі... чесно кажучи, все як у тумані... Smile памятаю, що самі питання були ніби-то і непоганими як по "грабельності", але дійсно відчуття 3 джерел максимум: мульта, кораблів, Лема... може ще щось пропустила.
Дуже шкода, що гра була не у Пікассо. Все-таки атмосфера клубу зі сценою, нічним освітленням - вона якась особлива, її не вистачало.
ну і на останок, як на нагородженні Оскар:
1) дякую усім, хто за нас вболівав. Було приємно побачитись з усіма львівськими знайомими, приємно, що не забувають Smile ну і рівненським командам - дякую за те, що залишились до кінця...
2) дякую суперникам. Кожен бій був запеклим, і ви змусили нас понервувати Smile
3) ну і на останок, дякую своїй команді! Жора, так і є: я зібрала БАНДУ! Грати у такому колективі одне нескінченне задоволення. Особливе дякую за "перелом" у 2-ому бої, за 4-5 при початкових 4-2! Smile мої нервові фальстарти, здається, на їхні нерви ніяк не повпливали ))) а може це мої слова, що з четвертим "другим" місцем я додому не збираюсь повертатись так вплинули - пожаліли мене ))) тим не менше, ми усі вибороли цю нагороду тільки завдяки залізному командному духу, і за це їм величезна подяка!

п.с. трошки сумно... цьогорічний чемп задовільнив мої "лолітобрейнівські" амбіційні плани на 99 % Smile чи буде бажання повторити неповторне, не знаю...

Ты поймешь, что я ангел, когда я повернусь к тебе спиной...
 
http://rivnechgk.at.ua/
Foehn
#59 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 26-03-2012 23:12
Трохи пише


Повідомлень: 106
Зареєстровано: 23.11.09

Оскільки все вже сказали до мене, я лише хочу подякувати організаторам за проведений на задовільному рівні Чемпіонат.Smile Водночас, наполегливо рекомендую організаторам звернути увагу на висловлені вище критичні зауваження і поради.
Оскілька подібна, до нижче написаного, позиція добром не закінчиться.
Близнюк Георгій надіслано:
6. Напевно, наступний чемп буде для людей, яким ПОДОБАЄТЬСЯ Брейн - ринг, організований ЛОЛІТом.

Вона може збутися. Останні декілька чемпіонатів демонструють дуже цікаву динаміку в плані чисельності учасників. Так от, на мою думку найкращою похвалою для організаторів мають бути не слова, а затребуваність їхнього заходу. Бо інакше такими темпами наступні чемпіонати можна буде провести за один день, відразу з 1/8-ї. Благо "людей, яким ПОДОБАЄТЬСЯ Брейн ЛОЛІТ" і "любителів гризти кактус" не так вже й багато.
 
Микола Гнідь
#60 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 27-03-2012 02:08
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 114
Зареєстровано: 07.01.09

дякую Smile
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008