травень 14 2024 19:51:20

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 2

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
ІЛ-А, 3ій етап
Vasyl
#21 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-12-2011 22:00
Трохи пише


Повідомлень: 100
Зареєстровано: 05.01.09

Олег на сайті не зареєстрований тому залишив свій коментар у своєму ЖЖ http://pelipejchenko.livejournal.com/...2#t9790572
 
serandry
#22 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-12-2011 01:26
Вміє писати


Повідомлень: 10
Зареєстровано: 12.01.09


Vasyl надіслано:
Для команди "Дракони Ймовірності": апеляції пишуться тільки на відповіді дані на власних картках, а коли на картці і в аргументуванні апеляції різні варіанти дехто може і не додивитись одразу. Тому Оргкомітету вважаю необхідно зарахувати лише ТУ відповідь, яка в аргументації. А якщо вона на карточці не така - не зараховувати відповідь як правильну.

Наскільки я пам’ятаю, на картці здали відповідь "радіо сигнал(и)" (в числі слова "сигнал" не впевнений) і, відповідно, подали апеляцію на зарахування "радіо, сигнали". Якщо в АЖ є інша інформація то було б цікаво її почути.
 
u3.org.ua
Vasyl
#23 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-12-2011 08:01
Трохи пише


Повідомлень: 100
Зареєстровано: 05.01.09

Скан карточки я бачив. Написав доповнення до вердикту після того, як побачив скан карточки. Двох слів у відповіді не розгледів.
Змінено: Vasyl, 30-12-2011 08:03
 
Володимир Жмурко
#24 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-12-2011 11:05
Супер Адміністратор


Повідомлень: 514
Зареєстровано: 08.01.09

У зв`язку з виявленням додаткових обставин, після доопрацювання тексту апеляції команди "Дракони ймовірності" апеляційне журі у складі Василя Бойка (Рівне), Сергія Ремеза (Тернопіль), Олега Пелипейченка (Харків) більшістю голосів відхилило цю апеляцію. Остаточні результати будуть оприлюдненні найближчим часом.
 
Bizba
#25 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-12-2011 11:29
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


Володимир Жмурко надіслано:
У зв`язку з виявленням додаткових обставин, після доопрацювання тексту апеляції команди "Дракони ймовірності" апеляційне журі у складі Василя Бойка (Рівне), Сергія Ремеза (Тернопіль), Олега Пелипейченка (Харків) більшістю голосів відхилило цю апеляцію.

Оскільки створений прецедент, ситуація складається дуже неоднозначно і дає привід для суперечок, пропоную для забезпечення відкритості та об'єктивності Оргкомітету (з погодження команди "Дракони ймовірності") оприлюднити текст апеляції та скан картки з відповіддю.
Змінено: Bizba, 30-12-2011 11:32
Давааджаргал Мунхбат!
 
Titos
#26 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-12-2011 11:50
Вивчає абетку


Повідомлень: 2
Зареєстровано: 16.01.09

по ходу якби тут менше коментів було, то додаткових обставин і не виявили б... тупо якось виходить. і взагалі: то задовольнили, то відхилили. а ще буде остаточний результат по апелю? брєєєд. вбрасиваніє апеля в маси перед вироком - погана практика імхо, хоча цікаво було б глянути як аж ажує
 
Володимир Жмурко
#27 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-12-2011 12:08
Супер Адміністратор


Повідомлень: 514
Зареєстровано: 08.01.09

Остаточні результати розгляду апеляції переслані команді "Дракони ймовірності". Якщо ця тема ще когось цікавить - прошу звертатися до цієї команди.
Користуючись нагодою, бажаю усім щасливого Нового року!
 
serandry
#28 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 31-12-2011 12:07
Вміє писати


Повідомлень: 10
Зареєстровано: 12.01.09

Отримав вчора скан картки і вердикти:
kuboklnu.org.ua/kartka_vidpovid.jpg
Не знаю чи можна публікувати текст апеляції і вердиктів на цьому форумі, тому, кого цікавить, пишіть в приват.
На картці є чітко два слова без зайвих уточнень. Літери “о” і “с” між собою нічим не з’єднані, а пробіл між ними більший за пробіли між іншими літерами. Жодних зауважень з боку оргкомітету чи ІЖ, що на бланку одне слово, а не два, не було до моменту виненсення позитивного вердикту АЖ. Виникає запитання, чому оргкомітет (ІЖ), якщо він не згідний з тим, що на картці команди написано два слова, надає її в АЖ не разом з апеляцією, а вже після позитивного вердикту АЖ. Вважаємо, що якщо оргкомітет вирішив провести повторний розгляд апеляції з проведенням графологічної експертизи надпису на картці (для підтвердження того, що на бланку є слова “радіо” і “сигнал”), то це повинно здійснювати нове АЖ, оскільки при способі подання матеріалів в АЖ, використаному оргкомітетом, у членів АЖ могло сформуватися упередження ставлення до апеляції (про що можуть свідчити їхні коментарі на інтернет-ресурсах та у вердиктах) яке суттєво вплинуло на їхнє рішення. Тому вимагаємо ініціювати повторний розгляд апеляції зі сканом бланку і залученням нового АЖ, до складу якого не входять судді, які вже були задіяні до роботи над апеляцією.

З наступаючим Новим Роком, капітан команди ДЙ
 
u3.org.ua
Sam
#29 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 31-12-2011 15:56
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 195
Зареєстровано: 05.01.09

Мене дивує інше. Невже оргкомітет і АЖ на запитання де треба було назвати що ми замінили на кіно і стрічки задумалося над тим, що команда, яка стала перможцем попереднього року могла здати одне слово. Ну це ж не відкрита ліга і не втримання форми.
Оскільки АЖ почало змінювати своє ж рішення, то думаю логічно було б звернутися в інше АЖ.
For those about to rock - we salute you!
 
ASSA
#30 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 31-12-2011 19:02
Пише багато


Повідомлень: 260
Зареєстровано: 04.01.09


Sam надіслано:
Мене дивує інше. Невже оргкомітет і АЖ на запитання де треба було назвати що ми замінили на кіно і стрічки задумалося над тим, що команда, яка стала перможцем попереднього року могла здати одне слово. Ну це ж не відкрита ліга і не втримання форми.
Оскільки АЖ почало змінювати своє ж рішення, то думаю логічно було б звернутися в інше АЖ.


Кажучи чесно відомы випадки коли команди з першої 50 рейтингу МАК не втримують форму.
хоча перше місце і інтелекті звичайно не можно порівняти з 50 МАК)
 
Vasyl
#31 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 01-01-2012 12:23
Трохи пише


Повідомлень: 100
Зареєстровано: 05.01.09

З Новим Роком. Хотілося б дещо прояснити. До АЖ апеляція потрапила у такому вигляді:
1. Текст Запитання,
2. Відповідь,
3. Джерела,
4. Відповідь команди, яка апелює ("Радіосигнал"Wink,
5. Інші незараховані відповіді,
6. Сам текст апеляції з проханням зарахувати відповідь "радіо, сигнали".
Жодної інформації про команду, її рейтинг МАК і послужний список не надавалися.

При розгляді апеляції можна і не помітити, що в п.4 і в п.6 різні відповіді. Так і я не помітив цього одразу і написав позитивний вердикт (повністю згідний з командою щодо зарахування відповіді "радіо, сигнали" хоч пансіонат №4 = пансіонат №5), не помітив цього і Олег. Але по Кодексу команда може писати апель лише на свою відповідь на карточці. І розглядати АЖ має відповідь здану на карточці.
Ініціатором не перегляду вердикту, а наголошення на тому, що відповіді не співпадають був я. Після цього мені і картку переслали. Нажаль ІЖ і АЖ не є графологами, хоча звичайно можуть їх використовувати в своїй діяльності. Звичайно на карточці можна знайти слова радіо, сигнал, а також інші ра, нал, сиг... Але складувати пазли ми не повинні...
Змінено: Vasyl, 01-01-2012 12:24
 
Vasyl
#32 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 01-01-2012 12:26
Трохи пише


Повідомлень: 100
Зареєстровано: 05.01.09

Можливо, Володимир Жмурко виложить ще один скан, щоб не виникало більше питань про неможливість втримати форму...
Змінено: Vasyl, 01-01-2012 12:27
 
serandry
#33 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 03-01-2012 01:14
Вміє писати


Повідомлень: 10
Зареєстровано: 12.01.09

Ну, що ж спробую і я дещо прояснити.

1. Форму запитання ми пам’ятали, і писали відповідь як два слова. Правда робилось це на останніх секундах, як наслідок виникло неоднозначне трактування написаного нами на бланку.
2. Зроблений напис на бланку, як і сам бланк, після здачі його асистентам ніхто з гравців команди не бачив.
3. При спілкуванні з ІЖ, щодо можливості зарахування нашої відповіді, ІЖ мотивувало “незарах” тим, що радіохвилі і радіосигнал це різні речі, і тому радіосигнал гірше відповідає реаліям третього факту запитання.
4. Апеляцію писали на зарахування відповіді “радіо, сигнали”. Оскільки були впевнені, що на бланку здали відповідь "радіо сигнал(и)" (в числі слова сигнал сумнівалися), то й, відповідно, подали апеляцію на зарахування "радіо, сигнали". Жодної аргументації щодо недотримання форми чи того, що нашу відповідь слід читати як два слова ми не наводили, оскільки на той час не було жодних підстав вважати, що відповідь написана нами на бланку буде мати двозначне трактування.
5. Не бачу жодних проблем в написанні апеляції на зарахування відповіді “радіосигнал”. Якщо б команда вважала, що здала таку відповідь, то й написали б апеляцію на її зарахування.
6. Перших вердиктів АЖ мені не надали. З вердиктів наданих після повторного розгляду зрозуміло що всі члени АЖ при першому розгляді проголосували за зарахування відповіді “радіо, сигнали”
7. Вердикти повторного розгляду мені надали. Результат 1:2 за відхилення апеляції.
 
u3.org.ua
serandry
#34 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 03-01-2012 01:37
Вміє писати


Повідомлень: 10
Зареєстровано: 12.01.09


Vasyl надіслано:
З Новим Роком. Хотілося б дещо прояснити. До АЖ апеляція потрапила у такому вигляді:
1. Текст Запитання,
2. Відповідь,
3. Джерела,
4. Відповідь команди, яка апелює ("Радіосигнал"Wink,
5. Інші незараховані відповіді,
6. Сам текст апеляції з проханням зарахувати відповідь "радіо, сигнали".
Жодної інформації про команду, її рейтинг МАК і послужний список не надавалися.

Хронологія постів на цьому форумі говорить дещо інше:

#19 Володимир Жмурко Опубліковано 29-12-2011 14:11
..."Дракони ймовірності" .... Таким чином, буде дозараховано відповідь "радіосигнал", яку команда подала на це запитання.
#20 Vasyl Опубліковано 29-12-2011 18:13
Для команди "Дракони Ймовірності"...
#24 Володимир Жмурко Опубліковано 30-12-2011 11:05
...додаткових обставин ... більшістю голосів відхилило цю апеляцію

Отже, навіть якщо при розгляді апеляції АЖ не знало хто апелює, то перегляд рішення Ви ініціюєте після того як Оргкомітет при публікації вердикту повідомляє, хто апелював. Виходить, що АЖ ініціює зміну свого рішення після того як дізнається, хто апелює, посилаючись на додаткові обставини. До цього моменту вважав, що додаткові обставини - це скан бланку команди. Але з Вашого поста випливає, що це не так. Розбіжності в п.4 і п.6 були в матеріалах АЖ з самого початку, напис на скані бланку члени АЖ, які голосують за відхилення апеляції, трактують так само як і оргкомітет в п.4, отже скан бланку ніяких додаткових обставин не створює. Тоді виходить, що додатковими обставинами, які дають право АЖ ініціювати перегляд вже оголошеного вердикту, є власна неуважність? Варіант про те, що під додатковими обставинами АЖ маскує неприязнь до команди, яка апелює, не хочеться розглядати, хоча наявність у вердиктах АЖ фраз “Команда вчинила не дуже етично”, “мені не хочеться такого пробачати апелянтам” заставляє над цим замислитися.

Vasyl надіслано:
....Але по Кодексу команда може писати апель лише на свою відповідь на карточці.

Як уже написав в попередньому пості, саме так ми і робили. Про те, що здану нами відповідь можна трактувати як одне слово, дізналися після публікації вердиктів, і відобразити в апеляції цього ніяк не могли.

Vasyl надіслано:
І розглядати АЖ має відповідь здану на карточці.

Повністю згідний з цим, і тому і у мене виникає запитання, що ж розглядало АЖ? В одному з двох негативних вердиктів читаю: “Проте відповідь команди «радіо, сигнали» в апеляції не співпадає з відповіддю на картці для відповідей «радіосигнал».” Зважаючи на це відповідь команді НЕ ЗАРАХОВУЄТЬСЯ.” Так що ж розглядало АЖ: відповідність зданої командою відповіді (в АЖ був скан бланку ) умовам і контексту запитання, що воно повинно робити згідно кодексу, чи неспівпадіння в п4. і п6. отриманих матеріалів? Про те що відповідь здана командою не відповідає умовам чи контексту запитання в цьому вердикті нічого не сказано. Ще цікаво, як заяви про етичність дій команди в іншому вердикті узгоджуються з пуктом 2.2.9 Кодексу МАК (“При формулировании вердикта АЖ обязано соблюдать корректность по отношению ко всем участникам”).
 
u3.org.ua
serandry
#35 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 03-01-2012 01:40
Вміє писати


Повідомлень: 10
Зареєстровано: 12.01.09

Після прочитання/написання роз’яснень за мотивами апеляції в мене ще залишилось декілька запитань:
- Чи бачив оргкомітет, що в матеріалах які йдуть в АЖ п4. і п6. різні? Якщо так, то чому зразу не було з’ясовано причина цих розбіжностей?
- Чому АЖ виявивши розбіжності в п4. і п6 отриманих матеріалів не звернулося за роз’ясненням до команди, адже згідно кодексу МАК, АЖ має таке право. Тим більше, що вимога кодексу про анонімність апеляції і так не дотримана, перегляд апеляції ініціюється після того як АЖ дізнається, хто апелює.
 
u3.org.ua
Vasyl
#36 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 03-01-2012 10:11
Трохи пише


Повідомлень: 100
Зареєстровано: 05.01.09


Отже, навіть якщо при розгляді апеляції АЖ не знало хто апелює, то перегляд рішення Ви ініціюєте після того як Оргкомітет при публікації вердикту повідомляє, хто апелював. Виходить, що АЖ ініціює зміну свого рішення після того як дізнається, хто апелює, посилаючись на додаткові обставини.

Ніякого упередженого ставлення до команди "Дракони Ймовірності" особисто в мене немає. Я ініціював не перегляд рішення, а процес зарахування відповідей, які згідно із вердиктом мали бути дозараховані... А таких не було... Ось і все.
Розбіжності в п.4 і п.6 були в матеріалах АЖ з самого початку, напис на скані бланку члени АЖ, які голосують за відхилення апеляції, трактують так само як і оргкомітет в п.4, отже скан бланку ніяких додаткових обставин не створює. Тоді виходить, що додатковими обставинами, які дають право АЖ ініціювати перегляд вже оголошеного вердикту, є власна неуважність? Варіант про те, що під додатковими обставинами АЖ маскує неприязнь до команди, яка апелює, не хочеться розглядати, хоча наявність у вердиктах АЖ фраз “Команда вчинила не дуже етично”, “мені не хочеться такого пробачати апелянтам” заставляє над цим замислитися.

Так, неуважність, причому не лише неуважність АЖ... Я чомусь звик, що в аргументації на зарахування та ж відповідь, що і на бланку (множина чи однина тут ні до чого, а ось кількість слів суттєва)...
26 грудня отримав апель і 26 надав вердикт з аргументацією в ОК. 27 грудня перечитуючи вердикт помітив розходження у відповідях і попросив скан картки, 28 грудня надав доповнення до вердикту. Хто ще є в АЖ і чи бачили вони те, що відповіді різні на цей момент я не знав. В аргументації мого вердикту жодних слів про "етичність" і "не пробачу цього апелянтам" не було (самого в минулому році дістала наявність у вердикті схожої фрази, що призвело до появи листа до ОК з проханням не користуватись послугами того члена АЖ).
Наразі проблема в тому, що АЖ повинно розглянути ЗДАНУ ВІДПОВІДЬ (а не відповідь, яка в аргументації апеляції) і надати вердикт з розглядом ЗДАНОЇ ВІДПОВІДІ зважаючи на аргументацію апелянтів (таким чином АЖ повинно переглянути свої вердикти - тому що ті, що наразі у вас не враховують всіх обставин) або секретар АЖ повинен не брати дану апеляцію до розгляду...
Змінено: Vasyl, 03-01-2012 10:16
 
Vasyl
#37 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 03-01-2012 10:28
Трохи пише


Повідомлень: 100
Зареєстровано: 05.01.09


Чому АЖ виявивши розбіжності в п4. і п6 отриманих матеріалів не звернулося за роз’ясненням до команди, адже згідно кодексу МАК, АЖ має таке право. Тим більше, що вимога кодексу про анонімність апеляції і так не дотримана, перегляд апеляції ініціюється після того як АЖ дізнається, хто апелює.

При необходимости для выяснения любых спорных или неясных аспектов вопроса и/или апелляции АЖ вправе пригласить представителя апеллирующей команды; тем не менее, настоятельно рекомендуется общение между АЖ и апеллирующей командой вести только через секретаря АЖ или другого утвержденного ОС посредника с соблюдением анонимности апелляции.

Я вважаю, що здійснений мною запит до ОК з проханням надати скан картки, і є виконанням цього пункту. І вимога про анонімність тут була дотримана.
І ще раз не треба про упередженість. Я б міг дізнатись без проблем, хто є автором апеляції - є знайомі у Львові, була команда IQM на грі, і вибачте після того, як отримав картку мав номер команди (а номер - це ж місце на попередньому етапі!). До речі, була історія на одному із синхронів, коли я не зарахував апель команді "Рівне" - теж мабуть неприязне ставлення до неї...
Змінено: Vasyl, 03-01-2012 10:29
 
Мариша
#38 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 05-01-2012 13:31
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 189
Зареєстровано: 07.01.09


kuboklnu.org.ua/kartka_vidpovid.jpg
На картці є чітко два слова без зайвих уточнень

нічого собі чітко...
Літери “о” і “с” між собою нічим не з’єднані

як і "а" і "д", "д" і "і", "г" і "н", "н" і "а", "а" і "л"...
а пробіл між ними більший за пробіли між іншими літерами.

тут не графолога треба, а якогось метролога... встановити стандарти пробілів між буквами і між словами...

я от ніяк зрозуміти не можу... коли запитуються два слова, то вони або пишуться в окремих рядках (і тоді між ними можна не ставити розділових знаків), або якщо в одному рядку, то через кому. В крайньому випадку між ними можна поставити знак "Z", якщо у поспіху написав занадто близько...
Ваша відповідь і апеляція на неї, вибачте, але усім своїм виглядом натякають на те, що команда не вловила форму питання і вирішила виїхати на типових ЩДКшних хитрощах, як то "капслок", однакові пробіли між буквами і словами, нерозбірливий почерк і т.д. І при тому всьому ще додалось те, що АЖ картки не бачило і покладалося абсолютно на вашу чесність у тексті апеляції. А зараз, щоб скрити свої махінації, ви виїзджаєте на приказці "лучшая защита - нападение", і кидаєте, як на мене, просто неймовірне у своїй безглуздості обвинувачення в упередженному ставленні до ДЙ! Може, прозвучить занадто різко, але для АЖ результат якоїсь команди в черговому етапі Відкритого Чемпіонату Львівщини, який нікуди не виводить і нічого ні для кого, крім внутрішніх користувачів, не значить, по барабану... І перегляд свого першого рішення навряд чи був, якби АЖ побачивши вашу картку, не зрозуміли, що команда просто вирішила виїхати на "авось пронесет". Некоректність на некоректність, так би мовити... імхо
Ты поймешь, что я ангел, когда я повернусь к тебе спиной...
 
http://rivnechgk.at.ua/
Bizba
#39 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 05-01-2012 14:32
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


Мариша надіслано:
І при тому всьому ще додалось те, що АЖ картки не бачило і покладалося абсолютно на вашу чесність у тексті апеляції. А зараз, щоб скрити свої махінації, ви виїзджаєте на приказці "лучшая защита - нападение"

З того, що було написано вище, спробую зробити певні висновки:
1. Команда вважала, що здала відповідь "радіо сигнал(и)". Ні ІЖ, до якого вони підходили, ні черговий адміністратор, який приймав заявку про апеляцію, не наголошували, що у відповіді на картці читається одне слово. Тож логічно, що зміст апеляції був саме таким.
2. В інформації для АЖ відповідь на картці була вказана. Судді не звернули на то уваги і не зробили своєчасно запит.
3. АЖ визнало свою помилку і виправляло її, переглянувши свій вердикт.

Можна стверджувати, що помилились усі: "Дракони", ІЖ, АЖ. А в результаті напевно буде окреме рішення оргкомітету...
Змінено: Bizba, 05-01-2012 14:34
Давааджаргал Мунхбат!
 
M
#40 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 05-01-2012 15:15
Вивчає абетку


Повідомлень: 5
Зареєстровано: 23.03.09


Мариша надіслано:

Ваша відповідь і апеляція на неї, вибачте, але усім своїм виглядом натякають на те, що команда не вловила форму питання і вирішила виїхати на типових ЩДКшних хитрощах, як то "капслок", однакові пробіли між буквами і словами, нерозбірливий почерк і т.д. І при тому всьому ще додалось те, що АЖ картки не бачило і покладалося абсолютно на вашу чесність у тексті апеляції. А зараз, щоб скрити свої махінації, ви виїзджаєте на приказці "лучшая защита - нападение", і кидаєте, як на мене, просто неймовірне у своїй безглуздості обвинувачення в упередженному ставленні до ДЙ!


Ви ж не бачили ні апеляції, ні відповіді на неї АЖ, а звинувачуєте команду в нечесності та махінаціях.
Змінено: M, 05-01-2012 15:31
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008