травень 17 2024 06:42:01

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 3

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
ЛОліто
Comediant
#1 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 04-07-2011 09:51
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

Првт! Хто планує їхати на лоліто?
ха-ха
 
Микола Гнідь
#2 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 04-07-2011 10:21
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 114
Зареєстровано: 07.01.09

ну я
 
Володимир Жмурко
#3 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 04-07-2011 10:56
Супер Адміністратор


Повідомлень: 514
Зареєстровано: 08.01.09

На "лоЛІТО - 2011" зголошено понад 30 осіб. Географія представництва: Харків, Київ, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Вінниця. Львівського представництва майже немає. Місць залишилася обмежена кількість. Щоб не виникало проблем з проживанням/харчуванням, а також участю в ігрових заходах, прошу повідомити про бажання взяти участь у "лоЛІТО - 2011" протягом сьогоднішнього дня на електронну адресу: zhmurko@i.ua.
 
Comediant
#4 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 04-07-2011 13:31
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

ну раз зі Львова людей мало, то мабуть без сенсу питатись, чи їде хтось із палаткамиFrown
ха-ха
 
Rebe
#5 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 04-07-2011 14:27
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 225
Зареєстровано: 19.01.09


Comediant надіслано:
ну раз зі Львова людей мало, то мабуть без сенсу питатись, чи їде хтось із палаткамиFrown


Думаю, з палатками хтось поїде похалявити. Правда, це не минулорічний кемп, коли поруч було міжріччя Славки та Опора.
 
Comediant
#6 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 04-07-2011 14:29
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09


Думаю, з палатками хтось поїде похалявити.
Ну та я знаю щонайменше 2 таких людей. Правда один із них - я)
ха-ха
 
Близнюк Георгій
#7 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 05-07-2011 15:04
Трохи пише


Повідомлень: 218
Зареєстровано: 05.01.09

Мені справді цікаво, для чого МОЖЛИВІ учасники лоЛІТО пишуть мені в приват і пошту стосовно оприлюднення списку учасників фестивалю. Хто-небудь може пояснити логіку?
 
Сладкій артішок
#8 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 05-07-2011 15:41
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 166
Зареєстровано: 14.01.09

ну а може їх щодеколи і алкоголь не цікавлять.. а зато файні баби якісь мають приїхати.. от була б зайва причина поїхати, хоч, мабуть, зовсім і не зайва
Ходи сюди, щокастенький, я тобі барбарисок насиплю
 
Близнюк Георгій
#9 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 05-07-2011 15:42
Трохи пише


Повідомлень: 218
Зареєстровано: 05.01.09

Видать, вьюнош якись пише... З файними бабами СПОЧАТКУ домовляюцця...
 
Сладкій артішок
#10 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 05-07-2011 17:11
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 166
Зареєстровано: 14.01.09

ну то може не файні, а зговорчіві
Ходи сюди, щокастенький, я тобі барбарисок насиплю
 
Близнюк Георгій
#11 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 05-07-2011 21:23
Трохи пише


Повідомлень: 218
Зареєстровано: 05.01.09

Отже, ОрКи вирішили: оскільки фестиваль є з індивідуальним заліком, нарахування балів учасникам змагань відбуватиметься наступним чином: за участь в ШДК і Брейн-ринзі в рейтинг гравця зараховується кількість правильних відповідей, яку надала команда; за участь в Ерудит-квартеті та Своїй грі (музичній та відео) - кількість балів, набраних гравцем, поділена на 10.
 
Миха
#12 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 08-07-2011 19:34
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 142
Зареєстровано: 23.02.09

Пропоную тим, хто в кемпі, зробити on-line streaming того, що там відбувається для тих, хто залишився дома. Якшо є можливість, звісно. Або просто писати шо хто чувSmile Я от наприклад можу при бажанні передавати вісточки від пана доктора, який таки не зміг лишити на призволяще своїх пацієнтів і подався в Славське)
 
Foehn
#13 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 10-07-2011 00:38
Трохи пише


Повідомлень: 106
Зареєстровано: 23.11.09

Отже, лоЛІТО: враження одного дня.
Пакет Гноєвих! Вельми сподобався, навіть попри те, що сам "прокинувся"(ранкове добирання далось взнаки) і почав приносити користь команді в турі так третьому. Очевидно, суперечлива репутація не є запорукою того, що пакет буде обов"язково поганий. Тому дякую Олексію за хорошу роботу!
Брейн. ІМХО забагато кнопок. Можливо то був не день нашого кнопочника, але програвати, викрутивши два "складні питання", на трьох відвертих кнопках, очевидних ще до кінця зачитування питання - занадто(і так не один раз).
А тепер діжка дьогтю. Організаційні внески. Треба сказати формально організатори нічого не порушили, на головній так і пише: оргвнесок 100 грн. Але не все так просто. Приїхавши на один день( на більше ну ніяк не виходило) з"ясовуєш, що навіть за участь у одному програмному заході необхідно сплатити внесок повністю! Я звісно не вельми часто відвідую інтелект-кемпи, можливо це нормальна практика, але на минулорічному кемпі від Bizba та vumnik точно була розбивка по днях. До того ж, я приймав участь у підготовці одного з програмних заходів, відповідно ну ніяк не міг його грати. Отже, за логікою, внесок мав би бути зменшеним, але не тут то було. Мені не жаль потрачених грошей, просто вельми неприємний і незрозумілий такий підхід. Засим дякую оргам за цей день, бажаю кемпу подальшого розвитку і з жалем мушу сказати, що не збираюсь його в подальшому відвідувати.
 
Ня Смерть
#14 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 10-07-2011 11:53
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09


Foehn надіслано:
А тепер діжка дьогтю. Організаційні внески. Треба сказати формально організатори нічого не порушили, на головній так і пише: оргвнесок 100 грн. Але не все так просто. Приїхавши на один день( на більше ну ніяк не виходило) з"ясовуєш, що навіть за участь у одному програмному заході необхідно сплатити внесок повністю!

Це та по-ЛОЛІТівськи Sad
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Comediant
#15 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 11-07-2011 09:13
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

Отже враження:
1) аудіо-свояк від Г. Близнюка і Д. Яковенко: вельми цікавий, різноманітний, шкода лише що було не вельми багато людей
2) пакет О. Гноєвих: незвичний, ось яке враження після нього. Проте аж ніяк не поганий, не викликав думок "як це можна грати". Тому ті хто аргументував небажання їхати на кемп через пакет Гноєвих - тут вони помилились.
3) брейн: пакет В.В. Войтюка, подібний на пакети ВЛ. Кнопок немало, але зате і гралося з азартом.
4) ерудит-квартет від О. Гноєвих: при оголошенні тем брався за голову, проте навіть йшовши на геть "несвою" тему можна було щось нахлопати за 10,20,30. Враження позитивні.
І ще велика подяка В. Пилянському за його мікст, який він провів у соботній вечір. Давно не грав такий чудний (наголос потрібно ставити на обидва складиWink) пакет і отримав масу задоволення. До речі, переможеці дали більше правильних відповідей ніж пара Безбородов - Отріщенко у Івано-Франківську.

Пакет "Післязавтра" не грав, тому ніц сказати не можу.

Загалом, було незле, але є ще над чим працювати
Змінено: Comediant, 11-07-2011 14:41
ха-ха
 
Moonlight
#16 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 11-07-2011 11:33
Супер Адміністратор


Повідомлень: 676
Зареєстровано: 27.10.08

Враження.
Ігрова частина сподобалась. Цікаві і якісні турніри.
База. Хороші номери, але слабеньке харчування. Малі порції, несмачна їжа.
Карпати навколо були хорошим плюсом.
А ось того, заради чого власне більшість і приїхала, не було. Не було чогось об'єднуючого, "тусовки". Вечорами виходило, що кожен "тусувався" зі своїми. Президенти сиділи окреми, Київ окремо, Львів-Франківськ окремо. Та й самих учасників було мало. Відповідно, самого спілкування було небагато, і поза ігровою програмою було скучно.
Щодо оплати. Дуже сумно бачити, що за один єдиний турнір, який хоче зіграти людина, організатори вимагають 100 гривень. За один турнір. З однієї людини. Навіть якщо ця людина привезла власний пакет чи брала участь в тестуванні пакету ігрової програми. В результаті табір недорахувався таким чином двох людей, які вирішили, що Карпати значно цікавіші за лоЛІТО вартістю 100 гривень за 3 години.
Ще доволі неприємно, що лоЛІТО повністю скопійоване з попередніх ІнтелектКемпів, які організовували Бізба та Сладкова. Ті ж значки з персональними номерами у кожного гравця, та ж система рандомного вибору команди. Але зі своїми мінусами. Якщо гравець не міг брати участь у турнірі через те, що він брав у часть у його підготовці (це я про Кубок "Післязавтра" і свояки), то їм зараховувалося аж 0 балів. Декому це коштувало 2-го місця у абсолютному заліку...
А ще хочу привітати Дмитра Овчарука з перемогою у лоЛІТО! А також всім учасників за приємне часопроводження і класні ігри!
 
http://moonlight.org.ua
Comediant
#17 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 11-07-2011 14:39
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09


Не було чогось об'єднуючого, "тусовки".

+1

Дуже сумно бачити, що за один єдиний турнір, який хоче зіграти людина, організатори вимагають 100 гривень.

+1

Ще доволі неприємно, що лоЛІТО повністю скопійоване з попередніх ІнтелектКемпів, які організовували Бізба та Сладкова. Ті ж значки з персональними номерами у кожного гравця, та ж система рандомного вибору команди.

Ну тоді вже не зі Сладкової з Бізбою, а з Карплюка з Брегманом, які таке робиди в Зашкові. Але думаю, що так проводиться не один кемп


ха-ха
 
Rebe
#18 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 11-07-2011 16:14
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 225
Зареєстровано: 19.01.09

мене вразили висліди жеребу.
На 3*45 до мене в команду потрапили Андрій Клювак, а також нещодавні партнери з команди "Что? Где? Кjulf?" - Пилянський та Бідасюк.
На Ерудит-квартеті, в якому вдалось перемогти, зі мною були знову ж таки Андрій Клювак та Марта Кальмук
І останнім жеребкуванням, яке я проводив особисто, звів до найкращої команди Діму Овчарука, Вовку Пилянського та Цяпу - відповідно, золотого, срібного та бронзового чемпіонів кемпу.
 
Bizba
#19 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 11-07-2011 17:03
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


Comediant надіслано:
Ну тоді вже не зі Сладкової з Бізбою, а з Карплюка з Брегманом, які таке робиди в Зашкові. Але думаю, що так проводиться не один кемп

Останній Зашків був у далекому 2007-му, після чого 4 кемпи провела інша команда оргів.
А щодо "не один кемп" - цікаво, які ж інші? Smile
Давааджаргал Мунхбат!
 
Іван Музальов
#20 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 11-07-2011 17:48
Вивчає абетку


Повідомлень: 3
Зареєстровано: 11.07.11

Доброго вечора, шановні)
Відвідав Ваш фестиваль вперше - як і взагалі щось формату рендомної гри. Не можу сказати, що цей формат мені більше до душі, ніж традиційне страре добре ЧГК... Але чому б ні)
Перше, що вразило - безумовно, чарівні Карпати. Тут коментарі просто зайві) Хто був - той розуміє. Навіть колонна Дивної Техніки, яка о сьомій ранку у якості заградзагону йшла за нами слід-у-слід, не завадила отримати кайф від побаченого-почутого.
База - незвично невелика як для фестівської, але повністю у форматі Лоліта) Затишна, атмосферна та охайна. Але БІЛЬШЕ ЇЖІ!!!)
Пакети - зізнатися чесно, після етапів ПЛВЛ чекав на питання від першого редактора дещо з пересторогою. Все ще живі спогади про взяті рідними "Дальше некуда" 4 на одному з турів, що не тільки не було провальним результатом, але й підняло нашу команду на декілька позицій у турнірній таблиці. Питання були де-не-де дещо перевантаженгі зайвою інформацією та словами, подекуди дещо простуваті - вистачало півсекунди, щоб зрозуміти все необхвдне, і завдання було тільки в тому, щоб не "затоптати" правильну відповідь. Власне, розділене 1-2 на пакеті Гноєвих було досить приємним результатом)
Брейн, Квартет - пройшли повз свідомість)
Мікст разом з чарівними "Катанами Оккама" та Самі Знаєте З Ким було вирішено принести у жертву шашлику та бехеровці. Нажаль, шашлика ми так і не покуштували... Але ж який був вечір) Пісні, нічні Карпати, та Скажені Світлячки, які були більш схожі на новорічні гірлянди у траві.
Другий ігровий день - феєричне жеребкування, яке лишило тільке одне запитання - кто буде другим. Бо щодо першого результату сумнівів майже не було) Більш ніж потужний состав команди номер 1 повністю заслуговує на своє бойове "золото"Wink. Срібло у непростій, але цікавій боротьбі все ж таки вибороли ми. Не читав Бальзака - по... (до себе)
Його Величність Випадок - був більш ніж поблажливий, за що йому низький уклін. У перший день - феєрія гумору, жартів, анекдотів про... (запитайте в Марії)), море позитиву й гарний результат. У другий - інший склад... Але емоції не менш приємні) Декую вам, люди, що ви є) І ви саме такі, які ви є) Ударні двійки з Сергієм Яковлевим та Сергієм Прилипком нагадали рідну київську вишку.
Насамкінець - тепле прощання з відчуттям, що їдеш звідти, де хотів би лишатись ще, річка Опір, яка відвоювала Євгенів шуз та окуляри, посиденьки у кафешці під чанахи та групове божевілля (як наслідок, у всіх боліли щоки та прес), невеличка сцена за участю Мене, Львівського Портера, Пана Міліціянта та Вокзалу, та блискавки, які освітлювали шлях до дому)
П.С. Все ж таки спілкування бракувало... Пісень, гітар та розмов про "долі руху"Wink) За ігровим столом відривався, компенсуючи таку недостачу - тому вибачте, якщо був дещо гучніший та нестриманий, ніж вартувало б) Але попереду Занки - там можна буде з головою надолужити) Було б дуже приємно бачити нові, та тепер вже приємно знайомі обличчя та голоси знов.


 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008