травень 02 2024 07:59:15

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 1

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
Розвиток КІІ у наступному сезоні.
Bizba
#81 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 28-05-2012 16:57
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09

Фуххх... Невже важко зрозуміти, що бажання окремих команд немає ніякого відношення до принципу переходу між лігами?

Давааджаргал Мунхбат!
 
Corleone
#82 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 28-05-2012 17:03
Трохи пише


Повідомлень: 216
Зареєстровано: 09.03.09

Власне ПРИНЦИП такий, що згідно існуючого регламенту, якщо "Японське кантрі" відмовиться від виходу в ІЛ-А, то їх місце займе... "Mixer". І де тут гарантовані 4 команди від ІЛ-Б?

От стосовно чого тут йдуть дебати...
"Гарячі голови" (2008-2014)
 
www.7-forty.com
Bizba
#83 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 28-05-2012 17:12
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09

Дебати йдуть через те, що плутають тепле з м'яким Smile
Відмови щодо підвищення в класі чи взагалі участі в чемпіонаті, як і випадки "розформування" існуючих команд помітно почастішали. Власне, пост Мунлайта якраз засвідчує це...
Очевидно, що проблема не в переходах між лігами (тут Регламент нікому не заважає), а більш системна - сума внесків за етапи, якість пакетів та диференціація складності по лігах, мотивація команд, статус турніру тощо. А RIOTER замість того, щоб окреслити суть (причину) проблеми та способи її вирішення, пропонує "оздоровлення" наслідків.
Змінено: Bizba, 28-05-2012 17:22
Давааджаргал Мунхбат!
 
Bizba
#84 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 28-05-2012 17:20
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09

Проблема тут:
Команди "Гілель" і "Феномен", які здобули 1 і 2 місце в ІЛ-Б ну не захотіли переходити...

а не тут:
то їхні місця в ІЛ-А займуть наступного сезону "Скоромовка" і "Резус" чи "Міксер" і "АйК'юЕм"?

Не Регламент винний, закладені в ньому норми достатні. А от забезпечити якісні, структурні зміни "перехідками" чи "просуванням нелідерів" напевно не вдасться.
Змінено: Bizba, 28-05-2012 17:22
Давааджаргал Мунхбат!
 
Foehn
#85 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 28-05-2012 19:29
Трохи пише


Повідомлень: 106
Зареєстровано: 23.11.09


RIOTER надіслано:
Он цього року грала, якщо не помиляюся 46 команда минулорічної Відкритки в Претендентах і нічого Cool


Цікаво огкомітет збирається удосконалити регламент, щоб запобігти ось таким випадкам?! Доволі весело, коли одна команда фактично дарує місце іншій, яка його не заслуговувала. А ще веселіше, коли ця друга команда діє за принципом "як не з"їм, то понадкусюю" і грає лише два етапи. Хоча це якраз зрузуміло, від халяви і відмовитись легко.
Я усвідомлюю, що тим від кого залежить регламент, може бути пофіг на принцип чесної гри. Цілком можливо, що цю гілку ніхто з них навіть не читає. Сподіваюсь хоч втрата 270 грн.(за три етапи) + питань/грошей за інтелектуальні внески, змусить організаторів звернути увагу на цей випадок.
 
Bizba
#86 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 28-05-2012 20:08
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


Foehn надіслано:
Цікаво огкомітет збирається удосконалити регламент, щоб запобігти ось таким випадкам?!

Певен, що згадані дії, які не зовсім відповідають нормам Регламенту, робились з погодження Оргкомітету. Тож навряд чи будуть виправляти те, що і так контролюють Smile
Свого часу нам висунули вимогу сплатити немалу суму тільки за те, щоб команда протягом сезону змінила назву!
Давааджаргал Мунхбат!
 
RIOTER
#87 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-05-2012 08:47
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09

Та я приклад навів О_О
кажу ж... наприклад є команда, от "5 елемент" ще не наводили. Зараз вони хочуть виходити, грати і т.п. Але от в серпні, скажімо, 3 їхні гравця на довготривалий термін виїдуть за кордон, що в одного дитина народиться, а одному просто не захочеться більше грати, а ще один просто з іншими посвариться перейде в іншу команду. Все команди нема і хто займе їхнє місце? ну про що вже було написано. і їхнє становище не зумовлене внесками і т.д. а так сталось. от хто в такому випадку успадкує їхнє місце? ну чого Corleone відразу зрозумів, що я маю на увазі, а шановний Bizba мені то про команди ІЛ-А, які розпались говорить, то про бажання/небажання команд... фуххх...
І взагалі моя пропозиція стосувалася лише плей-офф раунду Wink
і я вважаю, що
а) моїми, а також постами Moonlighta & Corleone суть проблеми окреслена
б) вирішення:
б.1) раунд плей-офф, запропонований мною, чи Wintermute (хоча в його, особисто я б 3 пункт забрав);
б.2) прописати в регламенті, що в кожної з нижчих ліг є гарантована квота в 4 і 6 місць відповідно;
б.3) прописати в регламенті, що у випадку, якщо ФК здобуває 1-6 місце в ВЛ, його місце здобуває наступна команда в турнірній табличці
 
Bizba
#88 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-05-2012 10:33
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


RIOTER надіслано:
ну чого Corleone відразу зрозумів, що я маю на увазі, а шановний Bizba мені то про команди ІЛ-А, які розпались говорить, то про бажання/небажання команд... фуххх...

Ви описуєте гіпотетичні сценарії. Імхо, неможливо довести, що 13-та команда ІЛ-А гірша за 5-ту в ІЛ-Б. А проводити окремий турнір, щоб розіграти одне місце, справді недоцільно.

моїми, а також постами Moonlighta & Corleone суть проблеми окреслена

Де ви бачите проблему? Ситуація в разі відмови/розпаду команди прописана, дана норма вже неодноразово діяла.
Зокрема, у згаданому вами випадку якщо сам капітан "5 елементу" збере нову команду, то вона буде правонаступницею попередньої. І вакансії ніякої не утвориться.
Давааджаргал Мунхбат!
 
RIOTER
#89 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-05-2012 11:29
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09

На мою думку, норма, яка діє на даний момент недосконала і запропонував її підкорегувати отаким чином. В даному випадку моя пропозиція має рівно таку ж вагу, як і будь-кого на цьому сайті. І загалом хотів би почути (побачити) власне реакцію когось з ОК на неї, а від інших аргументовані твердження за неї чи проти. Від Вас я такого не побачив, тут вже вибачайте. (Хоча є одне, сорі: недоцільність проведення окремого турніру для визначення команди, що здобуде 1(і то за умови, що розпадеться лише 1 команда ІЛ-Б) місце). Вам подобається теперішня система, яка хоч і гіпотетично, проте менш ефективна, ІМХО, ОК, я це вже зрозумів. Проте, тут вже прозвучало, як на мене, достатньо про її недосконалість.
Змінено: RIOTER, 29-05-2012 11:45
 
Bizba
#90 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-05-2012 11:54
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


RIOTER надіслано:
Від Вас я такого не побачив, тут вже вибачайте. Вам подобається теперішня система, яка хоч і гіпотетично, проте менш ефективна

Не варто приписувати іншому того, що він не говорив. Я не стверджував, що система подобається.
Але для впровадження якісних змін слід аргументувати їхню доцільність:
1. Показати, що команди середини таблиці ІЛ-Б заслуговують грати в ІЛ-А (якщо, як пропонується, вони змагатимуться в переходці).
2. Показати, що 13-14 місце ІЛ-А об'єктивно слабше за 5-6 місце ІЛ-Б (якщо змінювати існуючий принцип заповнення вакансії).
3. Навести реальну ситуацію, в якій нинішні норми не дозволили підвищитись у класі команді, яка показала відповідний результат.

Імхо, ви не навели жодного подібного аргументу. Написали "а давайте зробимо так" і нафантазували ситуацій. Звісно, ви маєте право робити пропозиції, як і всі інші. Але якщо вже ведете дискусію, варто проілюструвати свою пропозицію реальними аргументами.
Змінено: Bizba, 29-05-2012 11:58
Давааджаргал Мунхбат!
 
RIOTER
#91 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-05-2012 12:10
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09

Всі мої "нафантазовані" ситуації могли б бути цілком реальні Smile
Назвіть сезон, в якому переходи між лігами відбулися як слід, без незаявок по різних причинах тих чи інших команд, чи розширення ліг! Коли це востаннє було?
Згідно теперішнього регламенту навіть остання (16) команда ІЛ-А (20(19) - ІЛ-Б) має перевагу над 5 командою ІЛ-Б (7 ВЛ). Якщо не зважати на команду, яка була знята протягом сезону з турніру, можна помітити, що останні місця в обох ІЛ програють таки з великим відставанням, а от 5 ІЛ-Б та 7 команда ВЛ програли вихід в наступну лігу в запеклій боротьбі... При всій повазі до команд, це таки доволі яскрава ілюстрація.
"Перехідка" - чим не метод показати, яка саме команда більше цього заслуговує???
Стосовно того, що команда яка лишається в лізі є все одно слабшою ще й від тих, що приходять, теж вже "ілюструється" кілька років підряд.
+ ситуація з фармами теж цілком реальна, якби бодай один сезон ніхто ніде не розпадався. Я ж за те, щоб у кожної ліги була своя квота і команди з вищих ліг на неї не претендували.
 
Bizba
#92 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-05-2012 12:39
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


RIOTER надіслано:
Назвіть сезон, в якому переходи між лігами відбулися як слід, без незаявок по різних причинах тих чи інших команд, чи розширення ліг! Коли це востаннє було?

Я про це вже писав. Проблема у кризі чемпіонату та втраті командами амбіцій, інтересу, мотивації.

можна помітити, що останні місця в обох ІЛ програють таки з великим відставанням, а от 5 ІЛ-Б та 7 команда ВЛ програли вихід в наступну лігу в запеклій боротьбі...

Це засвідчує, що скажімо "Скоромовка" могла б грати у ІЛ-А замість "5 елементу". Але не замість "Міксеру".

"Перехідка" - чим не метод показати, яка саме команда більше цього заслуговує???

Сезон і 5-7 етапів замість одного - що більш об'єктивно?

Я ж за те, щоб у кожної ліги була своя квота і команди з вищих ліг на неї не претендували.

Для цього "перехідка" непотрібна.
Давааджаргал Мунхбат!
 
Bizba
#93 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-05-2012 12:44
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09

Якщо я правильно зрозумів ті аргументи, що наводились, зміни до Регламенту можливі дві:
1. Фіксована квота за лігою - вакантне місце займає не той, хто вилетів з вищої ліги, а наступний за квотою з нижчої ліги.
2. Пряме вказання того, що фарми не розглядаються в межах квоти ліги.

Імхо, це непогані пропозиції. Але, як вже писав, для них "перехідку" вводити не треба.
Змінено: Bizba, 29-05-2012 12:45
Давааджаргал Мунхбат!
 
Corleone
#94 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-05-2012 13:23
Трохи пише


Повідомлень: 216
Зареєстровано: 09.03.09

От, власне, внесення цих двох пунктів в регламент, про що я писав ще 2 сторінки тому, максимально оптимізує ситуацію з обмінами між лігами. А перехідний етап - не потрібний. На мою думку. Wink
"Гарячі голови" (2008-2014)
 
www.7-forty.com
Ехофразер
#95 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 22-06-2012 03:04
Трохи пише


Повідомлень: 178
Зареєстровано: 13.02.09

Боженьку,як добре,що нас то всьо обійшло бокомGrin
Сало-сила,спорт це круть,а пиво це необхідна організму рідина)))
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008