травень 14 2024 02:15:15

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 1

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
ІЛ 10/11 2 етап
ASSA
#81 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 01-12-2010 13:18
Пише багато


Повідомлень: 260
Зареєстровано: 04.01.09


Мурзік Васильович надіслано:
Галоперідол надіслано:
Я пропоную лише маленьку дрібничку: розгляд апеляцій не має бути підставою для перегляду результатів змагань.

smiles.blox.ua/resource/suicide2.gif
Тоді дійсно краще замість ЩДК грати в доміно, чи в підкидного. Так логіки буде більше.


А я все-таки пропоную шахи.
 
Омське пташенятко
#82 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 01-12-2010 13:25
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1877
Зареєстровано: 05.01.09

ще є преферанс Wink
k
 
Наглий бабкозашибатєль
#83 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 01-12-2010 14:00
Вміє писати


Повідомлень: 26
Зареєстровано: 20.03.09


Vasyl надіслано:
Для АЖ:
1) http://norse.ulver.com/edda/fafnis.html
2) вигляд бога асоціюється з вмінням
3) навіть ЯКЩО деякий факт доведений для святого, його треба довести і для героя...
До речі завдяки цій апеляції в моєї команди +1.
Але з такими зарахуваннями я за те, щоб поміняти повністю склад АЖ.


1. Зацитований лише скорочений переказ однієї з версій "Старшої Едди"; є й інші варіанти, які радикально відрізняються від наведеного; крім того, дракон Фафнір явно не змія...
До речі, N.B.: ти цитуєш "Мову Фафніра", а зовсім не "Пісню про Сігурда", на яку посилається автор запитання і в якій нічого подібного і в помині немає... Smile)

2. Не обов'язково з вмінням - по тексту запитання він може асоціюватися зі злизуванням зміїної крові. Таки асоціюється - поглянь на величезні/розпухлі губи Кецалькоатля на барельєфах...

3. Доводиться без проблем. Існує маса варіацій на тему Сігурда, деякі з них цілком лягають в канву запитання.

ІМХО, АЖ мало рацію: відповідно до п.2.1.1. Кодексу МАК, апель мав бути зарахований: відповідь команди "соответствует всем без исключения условиям вопроса не в меньшей степени, чем авторский ответ или ответы, соответствующие критериям зачета" + "соответствует логически непротиворечивой альтернативной интерпретации текста вопроса".
Родіон Розкольніков зашибання бабок розумів по-своєму (с)А.Пехник
 
Наглий бабкозашибатєль
#84 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 01-12-2010 14:03
Вміє писати


Повідомлень: 26
Зареєстровано: 20.03.09


Norfolk надіслано:
ще є преферанс Wink

Нє, ні фіга: кубики рулять. В префі ще тра думати, а ми будемо косити під Юліка Цезаря...Smile
Родіон Розкольніков зашибання бабок розумів по-своєму (с)А.Пехник
 
Vasyl
#85 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 01-12-2010 15:44
Трохи пише


Повідомлень: 100
Зареєстровано: 05.01.09

1. Дайте мені той варіант, де він починає розуміти мову звірів. Я Вам дав свій, де він її нерозуміє :-). Причому варіант першоджерела, а не форуму чи опису якоїcь фільми...
2. Ддля того, щоб злизувати кров з пальця не обовязково мати пухлі губи :-) Та й кров думаю не дуже гаряча була :-). І не на всіх забраженннях у бога розпухлі губи.
3. Дивимось пункт 1, доводимо, що цим же володів якийсь святий та те, що в зображенні божества є риси не лише птахів, а й тварин.
От тоді +1.
Змінено: Vasyl, 01-12-2010 17:02
 
Darth Vader
#86 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 01-12-2010 16:31
Аватара

Вміє писати


Повідомлень: 18
Зареєстровано: 16.11.10

Я зрозумів, у нас чемпіонат з апеляцій. Давайте зараховувати бали тількі тим командам хто виграв апеляцію.
Recht Oder Unrecht - mein Vaterland
 
Bizba
#87 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 01-12-2010 17:04
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


Vasyl надіслано:
1. Дайте мені той варіант, де він починає розуміти мову звірів.

Сигурд (Зигфрид) - легендарный герой германского эпоса. Согласно эддическим песням, Сигурд воспитан кузнецом, и тот посылает его добыть клад, который охраняет дракон. Сигурд одерживает победу, и не только завоевывает клад, но и приобретает волшебные свойства. По одной версии, съев сердце дракона, он начинает понимать язык птиц и зверей, по другой - купание в драконьей крови делает его полностью неуязвимым для любого оружия, за исключением одного места на спине, к которому пристал лист липы.
http://www.gumer.info/bibliotek_Buks/...kol/16.php

Сигурд принялся поджаривать сердце дракона и случайно обмакнул палец в драконью кровь. Когда он облизал палец, то неожиданно обрел способность понимать язык зверей и птиц — и так узнал, что Регин замышляет предательство.
http://dragons-nest.ru/def/scand_drag...ragons.php

He also could understand the language of the animals (birds) and had invincible strength and courage after eating Fafnir's heart.
http://www.timelessmyths.com/norse/he...roes1.html

Думаю, на підтвердження того, що є інтерпретація епосу зі згадкою мови звірів, цього достатньо.
Давааджаргал Мунхбат!
 
Moonlight
#88 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 01-12-2010 17:29
Супер Адміністратор


Повідомлень: 676
Зареєстровано: 27.10.08

Слово "асоціюється", на мою думку, взагалі має бути відсутнім у питаннях "Що?Де?Коли?", бо в кожного свої асоціації. І тим більше легко довести АЖ, що у вас це слово\поняття асоціюється у вас саме з тим, що вам треба.
 
http://moonlight.org.ua
Мурзік Васильович
#89 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 01-12-2010 17:30
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 277
Зареєстровано: 17.01.09


Darth Vader надіслано:
Я зрозумів, у нас чемпіонат з апеляцій. Давайте зараховувати бали тількі тим командам хто виграв апеляцію.

О, ще один тонкий знавець... Прямо Пилип із конопель.

ОК, моделюємо ситуацію. На змагання приходить стрьомно відредагований, ну просто ніякий пакет із купою помилок і недолугими критеріями заліку. Зрозуміло, після змагань подається купа апеляцій, щось на зняття, щось - на дозарахування. Припустімо, що ці апеляції є обгрунтованими, і їх задовольняють. АЛЕ! На результат змагань це ніяк не впливає, тому що хтось вирішив запровадити маленьку дрібничку: апеляції - апеляціями, а результати залишаються такими як є. Красіво?

А логічні дуалі та банальні помилки трапляються скрізь, навіть на турнірах високого рангу :/
Можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку.
 
vumnik
#90 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 01-12-2010 18:29
Пише багато


Повідомлень: 289
Зареєстровано: 04.01.09


Darth Vader надіслано:
Я зрозумів, у нас чемпіонат з апеляцій. Давайте зараховувати бали тількі тим командам хто виграв апеляцію.


Да ну. Всього команди на 2-му етапі дали 576 відповідей, з них правильних - 168. Подано аж ДВІ апеляції на зарахування фактично правильних відповідей, внаслідок чого їхня кількість зросла аж на 1%. Точніше, правильних відповідей із самого початку було 170, тільки факт цей був визнаний трохи пізніше.

Висновок: скільки не було б апеляцій, долю змагання вирішують не вони.
 
Darth Vader
#91 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 01-12-2010 18:41
Аватара

Вміє писати


Повідомлень: 18
Зареєстровано: 16.11.10


Мурзік Васильович надіслано:
Darth Vader надіслано:
Я зрозумів, у нас чемпіонат з апеляцій. Давайте зараховувати бали тількі тим командам хто виграв апеляцію.

О, ще один тонкий знавець... Прямо Пилип із конопель.

ОК, моделюємо ситуацію. На змагання приходить стрьомно відредагований, ну просто ніякий пакет із купою помилок і недолугими критеріями заліку. Зрозуміло, після змагань подається купа апеляцій, щось на зняття, щось - на дозарахування. Припустімо, що ці апеляції є обгрунтованими, і їх задовольняють. АЛЕ! На результат змагань це ніяк не впливає, тому що хтось вирішив запровадити маленьку дрібничку: апеляції - апеляціями, а результати залишаються такими як є. Красіво?

А логічні дуалі та банальні помилки трапляються скрізь, навіть на турнірах високого рангу :/

Навіщо такі недолугі пакети, ме гроші платимо за якість, а знавець я справді великий дякую
Recht Oder Unrecht - mein Vaterland
 
Наглий бабкозашибатєль
#92 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 01-12-2010 19:24
Вміє писати


Повідомлень: 26
Зареєстровано: 20.03.09


Vasyl надіслано:
1. Дайте мені той варіант, де він починає розуміти мову звірів. ... Причому варіант першоджерела, а не форуму чи опису якоїcь фільми...

Друже, те, що ти навів - стислий переказ однієї з пісень «Старшої Едди», а не сам текст, тим більше - не першоджерело (його повного тексту, тим більше мовою оригіналу, зараз просто не існує)… І сказано у твоєму уривку те, що Сігурд почав розуміти птахів, що абсолютно не заперечує того, що він почав розуміти і звірів, і «живність вааще»; просто під руку на той момент підвернулися саме синички, а не, скажімо, опосум. Що ж стосується цитат щодо звірів – ІМХО, Bizba навів достатньо варіантів…
2. Ддля того, щоб злизувати кров з пальця не обовязково мати пухлі губи :-)

Згоден. Але асоціації це може викликати…
Та й кров думаю не дуже гаряча була :-).

Див джерела; є й такі, що згадують про опіки і про загрозу від цієї крові загалом; є варіанти, коли Сігурд взагалі вискакував з-під тіла, щоб на нього не потрапила кров – бо саме таку пастку задумав карлик. Тобто не факт, що саме гаряча – факт, що їдка/небезпечна…
І не на всіх забраженннях у бога розпухлі губи.

А нам на всіх і не треба…Wink
3. Дивимось пункт 1, доводимо, що цим же володів якийсь святий та те, що в зображенні божества є риси не лише птахів, а й тварин. От тоді +1.

А я тому одразу і казав: +1. Для чого шукати якогось іншого святого, якщо навіть малі діти в католицьких ясельках знають, що вже згадуваний святий Франциск Асізський розмовляв зі звірами (наприклад, з вовком); а не тільки, за прикладом отця Федора, проповідував птахам покаяння…Grin

Bizba надіслано:Думаю, на підтвердження того, що є інтерпретація епосу зі згадкою мови звірів, цього достатньо.

Як казав Джонні Полак: «Absolutely!». Ми знайшли ще 5 джерел, але загалом для апеляції було б достатньо і за цитованого тобою, респект.Cool

Moonlight надіслано:Слово "асоціюється", на мою думку, взагалі має бути відсутнім у питаннях "Що?Де?Коли?", бо в кожного свої асоціації.

Знову ж : «Absolutely!». Слово «шест» Сергію Бубці асоціюється зовсім не з тим самим предметом, що менеджеру «Пікассо»; слово «Пікассо», у свою чергу, на вибір, може асоціюватися з: художником, ІЛ, ПЛ, парфумами, цигарковим димом (привіт, Галю!), забутою парасолькою (привіт, Ребе!), різними хоробами (привіт, дівчатка!), мордобоєм в курилці (привіт, хлопчики!), бронзовим чоловічком при вході (привіт, «Мазох» і ресторан «Прага»!), конкурсом "Танці з викладачами", тролейбусом №11, «Львівводоканалом» і ще багато з чим. Тож запитання на кшталт «опустіться до рівня автора і вгадайте, про що він подумав, дивлячись на баклажан» - однозначно фтопку…

Мурзік Васильович надіслано:
..помилки трапляються скрізь…

І знову ж – абсолютно згоден. Безперечно, апеляції дратують; однак від помилок, на жаль, не застрахований ніхто, навіть дуже шановані та досвідчені автори; тому забирати в команд законне право на апеляцію категорично не можна.
Варіанти:
1) Команда знайшла відповідь, яка при даному формулювані абсолютно підходить під всі пункти запитання – зрозуміло, це однозначний зачот, навіть якщо автор мав на увазі щось зовсім інше.
2) Команда не написала ту відповідь, яку загадав автор, бо знала, що такого у даній країні/році/епосі/книжці не могло бути в принципі – це однозначний привід для зняття питання.
Приклад (соррі за саморекламу, але це – абсолютно реальний приклад, багато хто його пам’ятає) - фінал одного з У-кубів: ми втрачаємо чемпіонство в сезоні після зняття питання по апеляції Андрія Безбородова про невідповідне століття у Давньому Римі (питання про ножиці, якщо хтось пам’ятає).
Чи були ми розстроєні? Не те слово.
Чи були роздратовані? Так, безумовно.
Чи лізли обзивати Бібу поганими словами і жалітися на несправедливість по форумах? Безперечно, ні: в питанні існувала фактична помилка, і в тому формулюванні воно справді не мало правильної відповіді (навіть незважаючи на те, що самі ми закрили очі на невідповідність і написали очевидну відповідь, яку мав на увазі автор).

Як підсумок: команди повинні мати захист від авторських косяків, навіть якщо це когось дратує, затягує оголошення результатів, радикально міняє турнірну таблицю тощо…

Darth Vader надіслано:
Навіщо такі недолугі пакети, ме гроші платимо за якість, а знавець я справді великий дякую

Не вникатиму у вашу з Мурзиком теологічну суперечку; скажу одне: заборониш апеляції – забудь про якісні пакети…Sad
Змінено: Наглий бабкозашибатєль, 01-12-2010 19:26
Родіон Розкольніков зашибання бабок розумів по-своєму (с)А.Пехник
 
A_Bill
#93 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 01-12-2010 19:41
Трохи пише


Повідомлень: 80
Зареєстровано: 22.04.09

Та що тут дискутувати- апеляції є, вони передбачені кодексом (і добре, що передбачені), і цей факт для нас всіх є зовнішнім незалежним фактором. Ви б ще у цій гілці пенальті футбольні позабороняли.
Тип 4. Критикан.
 
Darth Vader
#94 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 01-12-2010 20:02
Аватара

Вміє писати


Повідомлень: 18
Зареєстровано: 16.11.10


A_Bill надіслано:
Та що тут дискутувати- апеляції є, вони передбачені кодексом (і добре, що передбачені), і цей факт для нас всіх є зовнішнім незалежним фактором. Ви б ще у цій гілці пенальті футбольні позабороняли.

Пенальті це інше, і коли його призначають ВСІ бачать аргументи і мотивацію суддів. Тут аргументів і міркувань Богів з АЖ не видно.
Recht Oder Unrecht - mein Vaterland
 
A_Bill
#95 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 01-12-2010 20:10
Трохи пише


Повідомлень: 80
Зареєстровано: 22.04.09

Я не про те, чи хтось розуміє мотивацію суддів, а про те, що це зовнішній фактор. Ну, факт, який існує вже. Як юридичний факт, як норма.
Змінено: A_Bill, 01-12-2010 20:11
Тип 4. Критикан.
 
Stella
#96 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 01-12-2010 21:56
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 182
Зареєстровано: 03.01.09

Вставлю свої 5 копійок. )
Птахи - тварини. Але аж ніяк не звірі.
А цитату з "Саги про Волсунгів", звідки, власне, у тої легенди і ростуть ноги, я давала в темі про питання 2 етапу ІЛ.
I am the blood of the dragon, and the dragon does not fear.
 
donna_stella.livejournal.com
Vasyl
#97 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 01-12-2010 22:27
Трохи пише


Повідомлень: 100
Зареєстровано: 05.01.09

Всё, что вы дали так это пересказы мифов, описания героев...
В третьем источнике упоминаются только птицы (Thi&#240;rekssaga) и птицы с некоторыми животными (V&#246;lsunga Saga).
Дайте источник, где описан "сам процесс", что-то похожее на это http://omacl.org/Volsunga/chapter19.html.
Спасибо.
 
Мурзік Васильович
#98 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 01-12-2010 23:54
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 277
Зареєстровано: 17.01.09


Наглий бабкозашибатєль надіслано:
І знову ж – абсолютно згоден. Безперечно, апеляції дратують; однак від помилок, на жаль, не застрахований ніхто, навіть дуже шановані та досвідчені автори; тому забирати в команд законне право на апеляцію категорично не можна.

Зі свіжих прикладів. На вищій та першій лізі чемпіонату України востаннє було 10 апеляцій. Деякі дійсно нікуди не годилися, але десь із половину з них задовільнили: команди дали відповіді, відмінні від авторських, але вони відповідали критеріям запитання. Хоча здавалося б - престижний турнір, ніде проби ставити, перевірені автори і справді хороший пакет.
А одне питання довелося зняти через помилку ведучого Sad
Змінено: Мурзік Васильович, 01-12-2010 23:58
Можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку.
 
Bizba
#99 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 02-12-2010 00:37
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


Vasyl надіслано:
Всё, что вы дали так это пересказы мифов, описания героев...
Дайте источник, где описан "сам процесс"

Ты сам хоть понял, что написал? Smile Мифы - это и есть пересказы, они как правило существуют в нескольких интерпретациях.
Для примера: http://ru.wikipedia.org/wiki/Эхо_(...огия). Три варианта, в кого была влюблена нимфа Эхо.
Змінено: Bizba, 02-12-2010 00:39
Давааджаргал Мунхбат!
 
ASSA
Опубліковано 02-12-2010 07:20
Пише багато


Повідомлень: 260
Зареєстровано: 04.01.09


Мурзік Васильович надіслано:


А одне питання довелося зняти через помилку ведучого Sad


Вже не зняте ))))
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008