травень 17 2024 07:05:04

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 5

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
Lviv Open - відгуки
Stella
#1 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-10-2010 16:55
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 182
Зареєстровано: 03.01.09

В мене бурчанка і я хочу про це поговорити Smile

Бажання поговорити № 1 - свояк.


Я, звичайно, розумію, що люди тридобові марафони грають, і нормально грають, залишаючись при тому цвітучими і запашними. Але проводити турнір, який за фактом є чемпіонатом області зі свояка, безальтернативно ставлячи людей перед не дуже зручними умовами - не є добре. Не знаю, може то я теплична рослинка, і більшість народу до того якось простіше ставиться, але вибір "або їдеш в гребені і граєш турнір в 22-15, або фіг тобі, а не чемпіонат області" мені не дуже подобається. І я це написала б в будь-якому випадку, безвідносно результату, досягнутого цього року.

Бажання поговорити № 2 - ці самі гребені.


Мене, мабуть, розпестили минулорічні умови проживання у "Вікторії", де ми мали нормальні ліжка і гарячий душ. Добре, дідько з ним, з душем, добу можна і потерпіти. Але коли зранку при спробі почистити зуби я відкрила кран і спостерегла там сюжет одної прочитаної в дитинстві болгарської казки - отут настав повний райдужний песець. Для тих, хто тої казки не читав, уточнюю - там текла спершу жовта вода, а потім чорна. Як і з мого крана. І судячи з ранкової розмови - така проблема була ще як мінімум у двох команд.
Зуби довелося дочищати за допомогою мінералки, взятої у подруги. І то ще добре, що вона була, бо крім мінералки, в номері було пиво (на той час вже випите) і апельсиновий сік.
Прoшу мене виправити, якщо помиляюся, але різниця в ціні між проживанням в "Вікторії" і "Ровеснику" не мала б перевищувати 10-20 грн. Різниця в умовах - див. вище. На другий рік буду мудріша і бронюватиму "Вікторію" сама. За два тижні до анонсу сокальських турнірів.

П.С. Дякую добрим людям Олексію, Антону і Маші за врятування мого горла з допомогою кошерного коньяку Smile
Змінено: Stella, 17-10-2010 22:26
I am the blood of the dragon, and the dragon does not fear.
 
donna_stella.livejournal.com
Infinite Tale
#2 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-10-2010 23:01
Флудить


Повідомлень: 699
Зареєстровано: 05.01.09

Тре було прийти до нас, ми б тя в душ пустилиWink З чистою водою. от.

In Iokus veritas...
 
Stella
#3 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-10-2010 23:12
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 182
Зареєстровано: 03.01.09

Значить, той святий Грааль все ж таки в когось був? Хм.
I am the blood of the dragon, and the dragon does not fear.
 
donna_stella.livejournal.com
Войтюк
#4 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 18-10-2010 00:12
Трохи пише


Повідомлень: 79
Зареєстровано: 05.01.09

Хотілося б почути думки про фестиваль. Які враження?
 
Moonlight
#5 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 18-10-2010 09:24
Супер Адміністратор


Повідомлень: 676
Зареєстровано: 27.10.08

Пакет сподобався, хоча багато питань будувалось на заїжджених фактах, та й свічки траплялись.
Дистанція виявилась майже марафонською (як мінімум стаєрською), враховуючи кількість відіграних сумарно запитань та факт, що свояк закінчився в районі 2-30. Можливо варто було хоч щось перенести на полудень неділі?
Приємно вразила кількість команд не зі Львова. Здається, рекорд. І нарешті з'явилася інтрига в боротьбі за перше місце.

P.S. Дякую, що почекали з початком гри Wink
 
http://moonlight.org.ua
Scessia
#6 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 18-10-2010 14:41
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 516
Зареєстровано: 03.01.09

Позитивні враження.
По-перше, до Галі) В нас таки дійсно була чиста тепла вода, досить приємно загалом по проживанню.
Негатив - у форматі фестивалю. Як для першого дня атракцій було аж забагато. Якби свояк був неофіційний - то ще куди не йшло, а так, ІМХО, було певне перевантаження на суботу і якесь відчуття недостачі після 2-ох турів у неділю.
Пакет. За окремими винятками сподобався. Відчувався баланс - 3-4 тотуси, 4-5 середньої складності і 2-3 складніші питання. якраз для фестивалю такого типу. Свічки? Цікаво було б у приват почути які... Для нас була, здається, тільки 1, якщо не помиляюсь.
Сподобалось проведення. Особливо у перший день, коли питання читались швидко, чітко... без зайвої отсебятіни.
Подяка за каву і чай у перший день, хоча у другий воно було б більш актуально!
Може ще щось згадаю пізніше...

Є люди, в котрих живе Бог; є люди, в котрих живе Диявол; а є люди, в котрих живуть лише глисти.
 
Омське пташенятко
#7 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 18-10-2010 14:44
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1877
Зареєстровано: 05.01.09

а мені фестиваль сподобався.

По-перше, пакет від Островського приємно вразив Smile
досить непогані питання, хоча, як зауважив Іван Місяць в попередньому пості, траплялись і свічки, але це не зіпсувало загального враження від пакету. Єдине - це щодо знятого питання. Чи дійсно таки "У ВСІХ" перекладах вживається те слово (не пишу через мораторій.) Як на мене - то питання цілком коректне. Хоча рішення АЖ, є рішення АЖ.

По-друге, Ровесник, чи то пак - Побечук Smile Ностальгічно згадався перший виїзд.

За свояком вночі відчувалась фронемофобія, наепвно дались взнаки 4 тури КЗУ і КубокПровінцій.

Дякую КарМонам і Гаргамелю за пізнавальну нічну прогулянку, яка позитивно вплинула на гру обох команд і в неділю ми відіграли набагато краще, а КарМони внесли інтригу і майже наздогнали ЗП.
k
 
Scessia
#8 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 18-10-2010 14:50
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 516
Зареєстровано: 03.01.09

2 Norfolk: на додаток дискусії у скайпі. Аргумент в оригіналі при задоволенні апеляцій мав би бути сильнішим за аргумент "у перекладах", тим більше "у всіх" (в чому я персонально глибоко сумніваюсь). А що написано в оригіналі ми вже з"ясовували.
Є люди, в котрих живе Бог; є люди, в котрих живе Диявол; а є люди, в котрих живуть лише глисти.
 
Омське пташенятко
#9 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 18-10-2010 14:59
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1877
Зареєстровано: 05.01.09

авже ж.
Ну, але як я писав - АЖ видніше Smile
k
 
Sam
#10 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 18-10-2010 15:31
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 195
Зареєстровано: 05.01.09

Сподобалося практично все.

В перший день тістечка і кава. Правда наша команда була сильно деморалізована незарахованим тим самим питанням, яке потім АЖ все одно одноголосно зарахувало і через це провалили один тур.
І ще не зрозуміло, нашо було вимахуватися тим, що тільки чотири команди ідуть в залік КЗУ від регіона, якщо в регламенті КЗУ ніхто того не забороняв і наша команда вже грала в залік в Івано-Франківську.Ніпанятка....

На кубку провінції другий і третій тур всі вже були сонні, а всояк вже грався за якоюсь інерцією.

Щодо проживання, то воно було сносним, тільки вода в нас теж була ващє ніахті Sad

Крім того вперше за всі виїзди ми в другий день зіграли краще ніж в перший (за сумою двох турів зайняли 2-4 місце). Старієм? Frown
 
Stella
#11 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 18-10-2010 21:09
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 182
Зареєстровано: 03.01.09


Scessia надіслано:
Як для першого дня атракцій було аж забагато. Якби свояк був неофіційний - то ще куди не йшло, а так, ІМХО, було певне перевантаження на суботу і якесь відчуття недостачі після 2-ох турів у неділю.


+ стопіцот
Мене взагалі сильно здивувало, що той свояк ішов як чемпіонат області.
Ну але шо зробиш, довелося їхати.
I am the blood of the dragon, and the dragon does not fear.
 
donna_stella.livejournal.com
yurk@
#12 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 18-10-2010 21:36
Аватара

Флудить


Повідомлень: 1455
Зареєстровано: 24.02.09

А можна десь почитати пакет свояка?? ну, не вийшло поїхати Frown
 
Брудна волохата дупа
#13 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 18-10-2010 21:45
Флудить


Повідомлень: 1062
Зареєстровано: 05.01.09


Stella надіслано:
В мене бурчанка і я хочу про це поговорити Smile


гг. які три літери ми замінили словом "бурчанка" :-)
Змінено: Брудна волохата дупа, 18-10-2010 21:45
див нік.
 
Stella
#14 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 18-10-2010 22:19
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 182
Зареєстровано: 03.01.09

Нє. Ті три літери стали неактуальні тиждень тому )
Маєш ще дві спроби Smile
I am the blood of the dragon, and the dragon does not fear.
 
donna_stella.livejournal.com
Брудна волохата дупа
#15 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 18-10-2010 22:27
Флудить


Повідомлень: 1062
Зареєстровано: 05.01.09

а ти "ЯК СОБАКА АВТОРА ЗАПИТАННЯ".
Які чотири слова ми замінили словами "ЯК СОБАКА АВТОРА ЗАПИТАННЯ"?
див нік.
 
Доктор лектор каннібал
#16 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 19-10-2010 03:12
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 85
Зареєстровано: 18.01.09

Зовсім не розумію переваг відігравання Чемпіонату області зі свояка, як тут писали, в напівсонному стані, за інерцією, після кількох турів ЧГК. Невже було неможливо віднайти приміщення у Львові, і провести в нормальних умовах, як в минулі роки?
Ще нагадаю: ЩДК і СГ - це різні ігри, а фестиваль і чемпіонат - різні формати змагань. Суміщати ЩДК і СГ в рамках фестивалю - нормально, а от суміщати чемпіонати - імхо некузяво. От наприклад якщо маєш бажання взяти участь у ЧСГ, але не маєш команди, готової витратити вихідні на фестиваль, і що робити? Крім того, рівень запитань минулорічного сокальського турніру з СГ був нижчим від плінтуса, і той факт, що саме автор тогорічного відверто лажового свояку взявся за підготовку чемпіонату - не викликав ентузіазму.
Змінено: Доктор лектор каннібал, 19-10-2010 03:13
 
Moonlight
#17 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 19-10-2010 12:43
Супер Адміністратор


Повідомлень: 676
Зареєстровано: 27.10.08

Питання СГ, як на мене, були дуже навіть непоганими. Рівень складності був оптимальним для тих гравців, що зібралися.
 
http://moonlight.org.ua
Брудна волохата дупа
#18 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 19-10-2010 17:04
Флудить


Повідомлень: 1062
Зареєстровано: 05.01.09

А мені фестиваль дуже сподобався.
Майже ніяких неприємностей не було. Пакет - милий. Вечеря смачна. КуПр - ненаю. тре перечитати пакет, а то враження дуже змазані. Свояк - гг. як почну хвалити сильно - то скажете, шо крізь призму на всьо дивимся. Хароший був свояк, шкода тільки, що то був чемп області. Краще б то був просто свояк, а чемп області проводити окремо..
І наспівалися офігєнно.
а, ще про одне ггг розповім.
Перед КуПром вирішили сходити з Ігором в їдальню за столом, шоб грати як білі люди.. Спершу стола нам не дуже хотіли давати, але як почули аргумент "якби ж ми просто так грали - то одне, але ж ми в рейтинг МАК граєм, то нам треба", відразу розтанули і вручили нам оту меблю. щоправда, то не сильно допомогло.
Тре буде оте заклінаніє в інших моментах житія спробувати.
да, а зуби можна почистити жуйкою, вином і чаєм - після безсонної ночі воно і приємніше і корисніше за всі ті колгейти..
див нік.
 
Доктор лектор каннібал
#19 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 22-10-2010 01:41
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 85
Зареєстровано: 18.01.09

Ну як авторитетні люди хвалять той свояк, може би варто якось зібратись і відіграти його тим, хто в Сокаль не їздив?
 
yurk@
#20 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 22-10-2010 10:59
Аватара

Флудить


Повідомлень: 1455
Зареєстровано: 24.02.09


Галоперідол надіслано:
Ну як авторитетні люди хвалять той свояк, може би варто якось зібратись і відіграти його тим, хто в Сокаль не їздив?


Підтримую.
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008