травень 05 2024 18:15:14

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 3

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
Оскар 2008
Мирослав Брегман
#1 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 09-01-2009 23:39
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 126
Зареєстровано: 07.01.09

Хто там номінується
разказивайте
 
Омське пташенятко
#2 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 09-01-2009 23:43
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1877
Зареєстровано: 05.01.09

я нє ... www.kolobok.us/smiles/standart/meeting.gif
k
 
Ня Смерть
#3 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 10-01-2009 00:25
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

Дєвачька Поллі, дочь гєнєрала
Красную кнопку іграясь нажала
Бистра взлєтєла ракєта "Оскар"
Нєт больше острава Мадаґаскар
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Comediant
#4 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 10-01-2009 12:43
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

5 номінантів на ліпший фільм будуть виглядати так:
Загадковий випадок Бенджаміна Баттона від режисера файт клабу Девіда Фінчера
Мілліонер з трущьоб Денні Бойла (На голці, 28 днів по тому)
Сумнів з Меріл Стріп і Філіпом Сеймуром Хоффманом
Фрост\Ніксон режисера "Ігор розуму" Рона Ховарда
Мілк, або як він з 22 січня в кінопалаці "Харві Мілк" з Шоном Пенном

Ну і є ще темні конячки "Революційна дорога" з Кейт Вінслет і Ді Капріо, "Гран Торіно" Клінта Іствуда, "Читач" з тою є Вінслет, "Спалити після прочитаня" братів Коенів і остання робота режисера "Реквієму за мрією" Даррена Аронофські "Рестлер" з Міккі Рурком...До речі "Рестлера", який отримав головний приз на цьогорічному Венеціанському фестивалі, ми мо покажемо досить скоро в Кіноклюбі
 
Ня Смерть
#5 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 10-01-2009 14:33
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

Ну "Спалити після прочитання" і "Рестлера" я б темними конячками не називав.
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Scessia
#6 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 10-01-2009 14:36
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 516
Зареєстровано: 03.01.09

"Растлер" - реальний претендент на перемогу! А "Спалити..." - звісно, прикольний, але на головний Оскар, ІМХО, не тягне...
 
Ня Смерть
#7 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 10-01-2009 14:47
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

Щось я не пам'ятаю такого, щоб переможець венеціанського кінофесту отримував головного оскара...
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Comediant
#8 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 10-01-2009 21:15
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

я ж написав шо то темна конячка, там Рурк має мати номінацію...а в 2005 році переможцем у Венеції стала "Горбата гора"...
 
Ня Смерть
#9 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 10-01-2009 21:20
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

У, блін, щось її пропустив. Дякую, що нагадав.
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Scessia
#10 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 22-01-2009 18:29
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 516
Зареєстровано: 03.01.09

Оголосили список номінантів на Оскар 2009:

На звание "Лучший фильм" претендуют такие картины, как "Загадочная история Бенджамина Баттона", "Харви Милк", "Миллионер из трущоб", "Чтец" и "Фрост против Никсона".

На "Оскар" за лучшую мужскую роль номинированы Ричард Дженкинс ("Посетитель" (The Visitor), Фрэнк Ланджелла ("Фрост/Никсон" Frost/Nixon) , Шон Пенн ("Харви Милк" (Milk), Брэд Питт ("Загадочное дело Бенджамина Баттона" (The Curious Case of Benjamin Button) и Микки Рурк ("Борец" (The Wrestler).

В номинации "Лучшая женская роль" будут соревноваться Энн Хатэуэй ("Рейчел выходит замуж" (Rachel Getting Married), Анджелина Джоли ("Подмена" (Changeling), а также Мэрил Стрип ("Сомнение" (Doubt), Мелисса Лео ("Замерзшая река" (Frozen River) и Кейт Уинслет ("Чтец" (The Reader).

На "Оскар" в номинации "Лучшее исполнение мужской роли второго плана" претендуют Джош Бролин ("Харви Милк"Wink, Майкл Шэннон ("Дорога перемен" (Revolutionary Road),Роберт Дауни-младший ("Солдаты неудачи" (Tropic Thunder), Филип Сеймур Хоффман ("Сомнение"Wink и Хит Леджер - за работу в фильме "Темный рыцарь" (The Dark Knight, посмертно).

Актрисы Эми Адамс ("Сомнение"Wink, Пенелопа Круз ("Вики Кристина Барселона" (Vicky Cristina Barcelona), Виола Дэвис ("Сомнение"Wink, Тарахи Хенсон ("Загадочная история Бенджамина Баттона"Wink и Мариса Томей ("Борец"Wink стали номинантами в категории "Лучшее исполнение женской роли второго плана".

На премию за лучшую режиссерскую работу поборются создатели фильмов "Загадочная история Бенджамина Баттона" (Дэвид Финчер), "Фрост против Никсона" (Рон Ховард), "Харви Милк" (Гас ван Сент), "Чтец" (Стивен Долдри) и "Миллионер из трущоб" (Дэнни Бойл).

В категории "Лучший анимационный фильм" на "Оскар" представлены мультфильмы "ВАЛЛ-И" ("WALL-E"Wink, "Вольт" ("Bolt"Wink и "Кунг-фу панда" ( "Kung Fu Panda"Wink.

Киноленты "Реванш" (Австрия), "Класс" (Франция), "Комплекс Баадера-Майнхоф" (Германия), "Вальс с Баширом" (Израиль), "Отбытия" (Япония) претендуют на премию в номинации "Лучший иностранный фильм".


Побавимось в прогнози?))
Змінено: Scessia, 22-01-2009 18:30
 
Moonlight
#11 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 22-01-2009 19:39
Супер Адміністратор


Повідомлень: 676
Зареєстровано: 27.10.08

Мені особисто "Спалити після прочитання" зовсім не сподобалась Sad
dimond, принесеш мені "Рестлера" 3-го лютого? Ато я не зміг прийти в Кіноклюб, а подивитися хочеться Smile
 
http://moonlight.org.ua
Comediant
#12 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 22-01-2009 20:05
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09


dimond, принесеш мені "Рестлера" 3-го лютого? Ато я не зміг прийти в Кіноклюб, а подивитися хочеться
а шо ти принесеш мну??? жартую, бери ноут я з флешки закинуWink
ха-ха
 
Comediant
#13 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 22-01-2009 20:20
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

ітак,по Оскару... ну от особисто я би все-таки як ліпший фільм відзначив "Темного лицаря", а як режисера Крістофера Нолана або в крайньому випадку Даррена Аронофські...Але я один, а в тій Кіноакадемії ше більше 2000 членів які в кіно ні бум-бумShock найдивніше для мене присутність "Читця"...хіба через те шо його продюсували Сідні Поллак і Ентоні Мінгелла, які минулого року відійшли в кращий світ...
Ліпше кіно: ну "Мільйонер з нетрів", тутка навіть сумніватись не доводиться!
Режисер: а тутка хз, я помойму ніколи не вгадував((( Я би дав Фінчеру просто за Файт клаб і Сім, але та Кіноакадемія... Ховард свого вже за Ігри розуму получив... ото вже най Бойл буде, аби не Долдрі(шота мну його "Години" не сподобались)!!!!
Краща чоловіча роль: ну Міккі Рурк ніби головний претендент, але Шон Пенн ака перший сенатор - гомосєк... А Академія як відомо дуже політкоректна!!! Ну того жеби ніхто не чекав то можуть і Бредіку Піттіку дать,о!
Краща жіноча роль: ну з Стріп ужо хватить то пора вже Вінслет дати, а то 4 номінації і всі мимо, якось нехарашо... Хоча правда читав шо Хатавей ніби дуже сильно зіграла.
Краща другорядна чоловіча: навіть якби не трагічна смерть Леджера, все одно його Джокер "ето шота с чємта"!!! Ну якби не він, то я би лічно дав ту позолочену підпорку для дверей Дауні - його негр в "Солдатах невдачі" - то бомба!!!
Краща жіноча роль: тут на відміну від Золотого глобуса Вінслет німа,тому в нас лишаються... ставлю на темношкіру Віолу Девіс! політкоректність як-не-якAngry
Мультік: Воллі і не спорьте
Іноземний: отутка інтересно, альбо переможець Канн "Клас" або ізраільсий "Вальс з Баширом"
Змінено: Comediant, 23-01-2009 18:39
ха-ха
 
Ня Смерть
#14 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 22-01-2009 22:54
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

Фтопку політкоректність. Дякую за оцінки, сам прогнозувати не буду, з тою кіноакадемією не вгадаєш: то вона досить прогнозовано нагороди роздає, а то раптом щось таке намутить, що торба.
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Scessia
#15 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-01-2009 13:27
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 516
Зареєстровано: 03.01.09

1. Кращий фільм - "Мілліонер з трущоб"
2. Чоловіча роль - Міккі Рурк
3. Жуноча роль - Кейт Уінслет
4. Чоловіча роль другого плану - Хіт Ладжер
5. Жіноча роль другого плану - Пенелопа Круз
6. Режисерська робота - Ховард
7. Мультфільм - Воллі

Гм, Діма, шось ми майже в одному ключі думаємо, то підозріло)))
8. Закордонний фільм "Вальс з Баширом"

 
Comediant
#16 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-01-2009 18:38
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

ну Круз як і Ховарда я не люблю, того не думаю шо вони "Оскари" отримаютьWink)) 
ха-ха
 
Ня Смерть
#17 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 24-01-2009 00:13
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

Я Ладжера чи Леджера не люблю, тим більше його прах вже хробаки гамають, так що золотого дяпчика йому не видать))
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Comediant
#18 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 24-01-2009 12:03
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

я якшо чесно від Леджера тож не в захваті,але його Джокер це один з найяскравіших образів створених за всю історію кіно... він стоїть в одному ряду з Бродяжкою, Віто Корлеоне, Людиною без Імені...
ха-ха
 
Роже Гароді
#19 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 28-01-2009 15:24
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 97
Зареєстровано: 28.01.09

Ото мультика вчора бачив. Про двох борсуків. Гамериканський. По книжці лавреатки Пулітцерівської премії знятий до речі. Сюжет: два борсуки, судячи по діялекту з штату Невада (чи з Техасу) залишили своїх борсучих і поманджали собі на інший кінець лісу рибу ловити.Ну ото їхні гамериканські борсуки на рибалці ж не п"ють горілки. Ото балакають по душах. Ото балакали вони, шо нема в житті щастя, в країні іпотечна криза, за нору заплатити не мож, жінки паскудні, борсучата сопливі, а вони ж обоє поп-зірками хтіли бути. Ну і в сумі порішили вони шо ну нах тих жінок з дітьми і всю гамерику до дупи. Викопали собі там окрему нору і стали жити яко поп-зірки - і рибку з"їсти встигали і всьо інше тоже...Виклик суспільству так сказать кидали. А суспільство бачте паскудним виявилося - почали інші звірі їх педиками габзувати, горівку в рідному лісі ім не продавали і з сусідськими дітьми побавитись ніхто не давав. Ото один борсук з горя в капкан і попався.
Дуже сильний мультик. "Горбата нора" називаєцця. Так шо попустіться ви з того "Воллі". Фігня це всьо. І "Оскара" Леджеру дадуть, не сумлівайтесьSmile
Французький буржуазний націоналіст
 
romashka
#20 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 28-01-2009 15:28
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 471
Зареєстровано: 16.01.09

)))Grin тре буде поливитись ))))
Саме пливе в руки тільки те, що не тоне (с)Sad
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008