травень 06 2024 02:38:00

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 2

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
Брейн 6
Ня Смерть
Опубліковано 02-03-2009 14:02
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09


а нашо нам дають пробувати кнопки?? для того, шоб той люфт визначити і дають. Все просто: просиш іншу команду не тиснути, а сам повільно жмеш і ловиш мить, коли система спрацьовує - от і знаєш люфт...

Ну ВЖ давав пробувати кнопки в нашому залі далеко не перед всіма іграми і не всім, але зрештою то таке.
А щодо рівня кнопочників, то імхо кращим серед ЛОЛІТівців в тому плані був і певне залишаєцця Антон Сенченко.
Знову повернусь до питання, що установка, на якій команди грають фінальні ігри, має бути н е й т р а л ь н о ю. Я не хочу зменшувати досягнень Прайда, вони дуже сильна команда і в них чудовий кнопочник, але ж... візміть і докажіть це на будь-якій іншій системі. Хтось там казав, що вони вже 2 роки на ній не тренувались )) ну не смішіть мене! Суто імхо - через це Прайд мав як мінімум моральну перевагу над усіма іншими суперниками... а ще згадується фраза ведучого "Ну все нормально...", коли пан Різель з другого разу виграв кнопку ))) і пан Пригода, що постійно йому показував при швидшому результаті, що все гаразд, "ты их сделал" )) Зі сторони це виглядає, скажем так, не приємно... але то таке, моя крапля дьогтю

Імхо ніякої переваги в СС на кнопці перед іншими не було. 2, 3, 4 чемпи з брейну грались на тій же системі і в другому чемпіонаті, коли ця система дебютувала у Львові СС-Прайд поступились в чвертьфіналі Примі №8, а на третьому чемпіонаті - команді з Рівного Dixlofozium.
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Брудна волохата дупа
Опубліковано 02-03-2009 14:10
Флудить


Повідомлень: 1062
Зареєстровано: 05.01.09


Хоч маю дуже невеликий досвід кнопочника, але з впевненістю можу сказати, що знання системи має значення. Навіть коли в перший день граєш на тій же, що грають фінал - це великий плюс. Знаю по собі.


?? аргумент, блін, желєзний..

Ну ВЖ давав пробувати кнопки в нашому залі далеко не перед всіма іграми і не всім, але зрештою то таке.

))) блін, а було таке, шо команда просить, а ВЖ каже "дулю вам з маком - не дам попробувати кнопку??? "
От тре було просити.. 
див нік.
 
ishmail
Опубліковано 02-03-2009 14:15
Вміє писати


Повідомлень: 43
Зареєстровано: 04.01.09


Magic_fly надіслано:


Ой, я, здається, щось пропустив. Хіба організатори повернули командам їх внески? Де тоді можна отримати свою частку?Grin Бо якщо ні - то я геть не розумію цих розмов про халяву.


Халява в тому, що команда - власник системи могла запросити грубу пачку бабла за оренду їх власності, і ви платили би значно більші ігрові внески
Я понял в чем ваша беда. Вы слишком серьёзны. Умное лицо еще не признак ума, господа. Все глупости на земле совершаются именно с этим выражением лица. Улыбайтесь, господа. Улыбайтесь!
 
Bizba
Опубліковано 02-03-2009 14:32
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


Ovod надіслано:
Навіть коли в перший день граєш на тій же, що грають фінал - це великий плюс. Знаю по собі.

?? аргумент, блін, желєзний..

Так, це суттєвий аргумент. Команди груп, що грали в актовій залі, звикли орієнтуватись на сигнал системи, в той час як команди інших груп весь перший день жали кнопку на слово ведучого "час".
Рефлекс виробляється...
Змінено: Bizba, 02-03-2009 14:34
Давааджаргал Мунхбат!
 
Брудна волохата дупа
Опубліковано 02-03-2009 14:37
Флудить


Повідомлень: 1062
Зареєстровано: 05.01.09


Bizba надіслано:
Ovod надіслано:
Навіть коли в перший день граєш на тій же, що грають фінал - це великий плюс. Знаю по собі.

?? аргумент, блін, желєзний..

Так, це суттєвий аргумент.


це судження, або твердження. наведене без будь-якої аргументації. бо "Знаю по собі" за неї (аргументацію) прийняти не можна.

Команди груп, що грали в актовій залі, звикли орієнтуватись на сигнал системи, в той час як команди інших груп весь перший день жали кнопку на слово ведучого "час".
Рефлекс виробляється...


а ось це - вже суттєвий аргумент)))) згоден.
див нік.
 
romashka
Опубліковано 02-03-2009 15:38
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 471
Зареєстровано: 16.01.09

ммм... на жаль, людина не бездогання і все, створене нею, теж Grin загалом - було краще, ніж минулого року, а значить - всьо було класно Grin
Саме пливе в руки тільки те, що не тоне (с)Sad
 
Карплюк
Опубліковано 02-03-2009 15:49
Пише багато


Повідомлень: 359
Зареєстровано: 08.01.09


Magic_fly надіслано:
Mephisto надіслано:
Ну лядно, грали Дракони в залі зі своєю кнопкою і що? Ну єдина їх перевага могла бути в тому, що оскіки кнопка з люфтом, то вони вже знали величину того люфту. А до системи СС (а взагалі-то харківської системи і кнопок) претензій я б не висловлював, кнопки там безлюфтові, так що учасники в рівних умовах.


Ну так, звичайно. У зовсім-зовсім рівних, ага. Grin Футболісти, що грають на своєму полі, теж переваг не мають. І трава така сама, і ворота однакові. То чому ж фактор свого поля такий важливий в будь-якому спорті? Про психологію там вище не просто так згадали. Cool

Перевага поля - знають кожен горбок, кожну травинку, напрями вітру і т.д. А основне вболівальники, що женуть команду вмирати та викладатися повністю - особливо на стадіонах з хорошою акустикою. Але то так, загалом цей чемп напевно був найкращим: команди в групах мали змогу провести 4-5 ігор, затримок майже не було, питання були Wink, ведучі теж. Критикам залишається хіба Коваль Wink Не видів, не знаю.
Не було і не буває загалом, відзнак: димломів, грамот - ну, куска паперу з печаткою і підписом найсвітлішого. А що ж внукам показувати, от люди кудись їздять в інші області, в інші міста, часом всупереч своїм обов'язкам. У мене в кабінеті поміж всього висить на стіні грамота командна про нашу минулорічну перемогу, яку я попросив В.Ж. надрукувати і підбити, за що і дякую. Люди заходять і запитують і мені приємно розповідати про ЛОЛІТ та наші ігрища, а скільки таких кабінетів, офісів і кльозетів? Знаю в Стрільчука є виставка досягнень, перемоги в Чернівцях, кубки, грамоти, а лолітівських немає. Звичайно, до того що немає і сам причетний, але, колись це тре виправляти, чи недоцільно?
Змінено: Карплюк, 02-03-2009 16:07
 
Мастер Бо
Опубліковано 02-03-2009 16:26
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 405
Зареєстровано: 01.02.09

Я просто в шоке от того как ЛОЛИТ воспользовался нашей КРОТУСовской системой! На єто было больно смотреть, зря нас посеяли в эту группу, я б не волновался в течение игры и кто-знает дважды при счёте 2:2 не сделали фальстарт. Хочу, чтобы все об этом знали!!!
Я при передаче системы проинструктировал представителя ЛОЛИТ (прости, Дима, им был ты) про необходиость звуковых колонок и главное!!! второго монитора, чтобы команды видели время!!!! ) Блин, неужели это так сложно было сделать????? Матюкатся хочется. А если б я играл в другом зале, что бы вы делали. Кароче, похоронить хорошее может каждый, а создать что-то из ничего - единицы! И, хоть ты 20 раз, Дима напишешь, что "десь там флудить Бачинський", так бездарно воспользоваться ресурсом.... Ничего личного, правда.
Питання потрібно викладати (с) Карплюк Wink www.krotus.org
 
Magic_fly
Опубліковано 02-03-2009 17:05
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 146
Зареєстровано: 03.01.09


ishmail надіслано:
Magic_fly надіслано:


Ой, я, здається, щось пропустив. Хіба організатори повернули командам їх внески? Де тоді можна отримати свою частку?Grin Бо якщо ні - то я геть не розумію цих розмов про халяву.


Халява в тому, що команда - власник системи могла запросити грубу пачку бабла за оренду їх власності, і ви платили би значно більші ігрові внески


Невірно. Якби власники системи запросили занадто велику суму - огранізатори просто їх системою б не скористались. А якби прийнятну - розділили б цю суму за кількістю команд, і внески зросли б зовсім несуттєво. В будь-якому разі падати з вдячністю комусь в ніжки немає жодних причин. Так само як і вести мову про халяву, адже всі команди сплатили внесок - і яка з нього частка куди піде - то не їх турбота.
Тут могла бути Ваша реклама.
 
Magic_fly
Опубліковано 02-03-2009 17:25
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 146
Зареєстровано: 03.01.09


Ovod надіслано:
Знову повернусь до питання, що установка, на якій команди грають фінальні ігри, має бути н е й т р а л ь н о ю. Я не хочу зменшувати досягнень Прайда, вони дуже сильна команда і в них чудовий кнопочник, але ж... візміть і докажіть це на будь-якій іншій системі. Хтось там казав, що вони вже 2 роки на ній не тренувались )) ну не смішіть мене! Суто імхо - через це Прайд мав як мінімум моральну перевагу над усіма іншими суперниками... а ще згадується фраза ведучого "Ну все нормально...", коли пан Різель з другого разу виграв кнопку ))) і пан Пригода, що постійно йому показував при швидшому результаті, що все гаразд, "ты их сделал" ))


Смішно... на 2 курсі на фізіології проф. Заячківська все розказувала)))

Латентный период (от лат. - latens - скрытый) - время между началом действия раздражителя и возникновением ответной реакции. Величина латентного периода обусловлена осуществлением физико - химического процесса в рецепторе, прохождением нервного импульса по проводящим путям, аналитико - синтетической деятельностью в структурах головного мозга и срабатыванием мышц или желез. По своей величине латентный период может существенно меняться в зависимости от модальности и интенсивности раздражителя, от уровня сложности и автоматизированности реакции, от функциональной готовности нервной системы.


Ти й сам не помітив, як навів аргумент на користь думки, якій заперечував. Моральна перевага, про яку говорила Мариша, має доволі суттєвий вплив на функціональну готовність нервової системи.
Тут могла бути Ваша реклама.
 
Брудна волохата дупа
Опубліковано 02-03-2009 17:39
Флудить


Повідомлень: 1062
Зареєстровано: 05.01.09

??? і там шось написано про тренування? оте, шо ти виділив означає, шо якшо бухий, або з перепою, або недосип чи недой..б, то період зростає...

давай розбиратися..

модальность і інтєнсівность раздражитєля - тут тренування ні до чого, бо то є світло і звук. і їх показники однакові для кнопочників..
уровень сложності реакції - теж однаковий: побачив - нажав. Тренуваннями не викинеш жодної ланки і жодного нейрона..
функциональная готовность НС - то я в першому абзаці написав.


див нік.
 
Magic_fly
Опубліковано 02-03-2009 17:43
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 146
Зареєстровано: 03.01.09


Карплюк надіслано:
Перевага поля - знають кожен горбок, кожну травинку, напрями вітру і т.д. А основне вболівальники, що женуть команду вмирати та викладатися повністю - особливо на стадіонах з хорошою акустикою. Але то так, загалом цей чемп напевно був найкращим: команди в групах мали змогу провести 4-5 ігор, затримок майже не було, питання були Wink, ведучі теж. Критикам залишається хіба Коваль Wink Не видів, не знаю.


В мене теж враження позитивні. В перший день особливо слід відзначити ведучого нашої групи Андрія Пехника - справився на відмінно. А в другий день - не встигли й злякатись.Grin
Тут могла бути Ваша реклама.
 
Ня Смерть
Опубліковано 02-03-2009 18:00
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09


Magic_fly надіслано:
Ovod надіслано:
Знову повернусь до питання, що установка, на якій команди грають фінальні ігри, має бути н е й т р а л ь н о ю. Я не хочу зменшувати досягнень Прайда, вони дуже сильна команда і в них чудовий кнопочник, але ж... візміть і докажіть це на будь-якій іншій системі. Хтось там казав, що вони вже 2 роки на ній не тренувались )) ну не смішіть мене! Суто імхо - через це Прайд мав як мінімум моральну перевагу над усіма іншими суперниками... а ще згадується фраза ведучого "Ну все нормально...", коли пан Різель з другого разу виграв кнопку ))) і пан Пригода, що постійно йому показував при швидшому результаті, що все гаразд, "ты их сделал" ))


Смішно... на 2 курсі на фізіології проф. Заячківська все розказувала)))

Латентный период (от лат. - latens - скрытый) - время между началом действия раздражителя и возникновением ответной реакции. Величина латентного периода обусловлена осуществлением физико - химического процесса в рецепторе, прохождением нервного импульса по проводящим путям, аналитико - синтетической деятельностью в структурах головного мозга и срабатыванием мышц или желез. По своей величине латентный период может существенно меняться в зависимости от модальности и интенсивности раздражителя, от уровня сложности и автоматизированности реакции, от функциональной готовности нервной системы.


Ти й сам не помітив, як навів аргумент на користь думки, якій заперечував. Моральна перевага, про яку говорила Мариша, має доволі суттєвий вплив на функціональну готовність нервової системи.


Може я тупий абощо, але для мене у випадку харківської системи мені незрозуміло в чому перевага одного кнопочника над іншим. Кращий моральний стан? Чого? Тому, що кнопочник команди, яка грає на такій системі раз чи два в році сам себе заганяє в якісь рамки (перед грою з командою яка є власником цеї системи), програє ще до гри? Ну хіба що. Бо система стандартна, кнопки однаково безлюфтові, рендомна затримка від 1 до 4 сек. теж однакова для обидвох команд. Для мене відносно очевидною перевагою команди-власника системи над іншою є хіба якщо кнопки мають люфт, тут так, ото відчуття величини люфту за досить велику кількість ігор на одній системі може закарбуватись вже на підсвідомому рівні.

P.S. Нічого особистого, але рівненчани вже обігрували СС-Прайд у брейні на їхній системі, тому дещо дивно (принаймні для мене) звучать слова представниці їхньої команди про якусь перевагу СС-Прайд.

P.P.S. А що, Ковалю опять (після його минулорічних і позаторічних ляпів) доручили вести змагання в одному з залів? Співчуваю командам, котрі грали в тому залі...
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Magic_fly
Опубліковано 02-03-2009 18:09
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 146
Зареєстровано: 03.01.09


Ovod надіслано:
??? і там шось написано про тренування? оте, шо ти виділив означає, шо якшо бухий, або з перепою, або недосип чи недой..б, то період зростає...

давай розбиратися..

модальность і інтєнсівность раздражитєля - тут тренування ні до чого, бо то є світло і звук. і їх показники однакові для кнопочників..
уровень сложності реакції - теж однаковий: побачив - нажав. Тренуваннями не викинеш жодної ланки і жодного нейрона..
функциональная готовность НС - то я в першому абзаці написав.



А де я пишу щось про тренування? Я про психологію. Я, конєшно, не медик, але те що я виділив, думаю залежить не тільки від того чи бухий і чи з перепою. Це фізіологічні чинники. А психологічні хіба не впливають? Маємо гравця Х і У. Приймемо за основу що фізіологічні чинники впливають на них однаково, і самі вони одного рівня кнопочники. Іксу належить система. Він її знає як облуплену, він до неї звик. Такий "артефакт" явно додає +10 до психології. А Ігрек знає, що система іксова і Ікс її знає як облуплену. І такий "артефакт" явно тягне на до тої ж психології -10. От таке от РПГ.
Тут могла бути Ваша реклама.
 
Magic_fly
Опубліковано 02-03-2009 18:33
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 146
Зареєстровано: 03.01.09


Mephisto надіслано:
Може я тупий абощо, але для мене у випадку харківської системи мені незрозуміло в чому перевага одного кнопочника над іншим. Кращий моральний стан? Чого? Тому, що кнопочник команди, яка грає на такій системі раз чи два в році сам себе заганяє в якісь рамки (перед грою з командою яка є власником цеї системи), програє ще до гри? Ну хіба що. Бо система стандартна, кнопки однаково безлюфтові, рендомна затримка від 1 до 4 сек. теж однакова для обидвох команд. Для мене відносно очевидною перевагою команди-власника системи над іншою є хіба якщо кнопки мають люфт, тут так, ото відчуття величини люфту за досить велику кількість ігор на одній системі може закарбуватись вже на підсвідомому рівні.

А ще кажеш, що не розумієш. Все вірно.


P.S. Нічого особистого, але рівненчани вже обігрували СС-Прайд у брейні на їхній системі, тому дещо дивно (принаймні для мене) звучать слова представниці їхньої команди про якусь перевагу СС-Прайд.


Так ніхто і не каже, що команда-власник системи завжди і обов"язково обігруватиме на ній всіх всуху, і ні в кого немає жодних шансів. Йдеться про те, що шансів у ней просто трохи більше. І більше якраз в тому компоненті Брейну, в якому бажано щоб шанси були максимально урівняні.
Тут могла бути Ваша реклама.
 
Ня Смерть
Опубліковано 02-03-2009 19:26
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

Ну так тіки Дракони мали таку перевагу, якщо про люфт. В Прайду харківська система з їхніми безлюфтовими кнопками.
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Bizba
Опубліковано 02-03-2009 19:32
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09

Особливості львівського брейн-рингу у зимово-весняний період
http://t-club.org.ua/news.php?id=94
Змінено: Bizba, 02-03-2009 19:33
Давааджаргал Мунхбат!
 
Ня Смерть
Опубліковано 02-03-2009 20:24
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

П.5 з тих особливостей мабуть яскраво був помітний в тому залі, де вів Коваль (як і минулого року), принаймні в великому залі таких казусів не було.
П.6 - любителі такого діла знову ж таки Коваль і принаймні на 3 чи 4 чемпіонаті - Близнюк. На ранніх чемпіонатах таке робив і ВЖ, але як показало одне питання в грі киян з рівненчанами, він цих помилок вже не повторює (хоча не знаю, що було в Пікассо).
А взагалі, я б рекомендував (зі згоди автора звісно) повісити це на головній сторінці сайту, або принаймні розділу про брейн-ринг. Smile
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Commonwealth
Опубліковано 02-03-2009 21:04
Аватара

Супер Адміністратор


Повідомлень: 776
Зареєстровано: 07.01.09

П.4 - імхо, всі брейни варто проводити так. В таких умовах команда думає над кожним питанням від першого і до моменту, коли вилетить фтопку, а не тупо банячить на своїх місцях в перервах між своїми іграми.
П.6 - то вроді Пехник так обламав ТОР в тому залі, який який був в коридорі, але то був не більше, ніж одиничний баг, а так то він вів атлічьно.
 
Bizba
Опубліковано 02-03-2009 21:11
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


Commonwealth надіслано:
П.6 - то вроді Пехник так обламав ТОР в тому залі, який який був в коридорі, але то був не більше, ніж одиничний баг, а так то він вів атлічьно.

Так і було. І тезу після "але" цілком підтримую.
Давааджаргал Мунхбат!
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008