травень 05 2024 03:27:42

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 5

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
Результати І Молодіжного чемпіонату з Брейн-Рингу
Омське пташенятко
Опубліковано 09-03-2010 11:17
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1877
Зареєстровано: 05.01.09

erepublik.in.ua/images/smilies/lulka.gif
k
 
Ня Смерть
Опубліковано 09-03-2010 11:56
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

erepublik.in.ua/images/smilies/lulka.gif
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Гадюкіна
Опубліковано 09-03-2010 13:16
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 99
Зареєстровано: 20.01.09


Smile надіслано:


Надалі прошу всіх членів Металопрокату (чинних і колишніх) втриматися від плювання жовчю в цій темі.



... Всіх членів Металопрокату (чинних і Рижих) ...

животинаFrown
Запомните, если нечем - запишите! (с)
 
Наглий бабкозашибатєль
Опубліковано 01-04-2010 14:28
Вміє писати


Повідомлень: 26
Зареєстровано: 20.03.09

З трепетом душевним і скрежетом зубовним споглянув я оце буйство фарб і діагнозів і не втерпів – вирішив і собі долучитися до загальних веселощів (тим більше що предметом обговорення фігурує моя нескромна особа). Отже:

«його величність» (Infinite Tale)

Я радий, що ти все розумієш правильно; саме так - моя величність. Для тебе можна просто - «цар». Дуже приємно.

а то шо в результатах пише інакше то заслуга не їх, а пехника(Infinite Tale)

Я радий, що я вже з малої букви. Поступово стаю загальною назвою. Як Цезар=>цезар, чи що? Аж гордість проймає…

ну то хай краще зразу впаде твоя думка про всіх інших, бо дуже сумнівно що таке ставлення хоч комусь подобається. (Infinite Tale)

За моєї молодості побутувала фраза: «За всіх не розписуйся...»

Нагадую про оргвнесок, який можете цілком покрити за рахунок "помилки" оргів відбору. (Гадюкіна)

Не можуть. «До доброго звикаєш швидко...». Всі якось вже забули, що фінансування поїздки переможців на чемпіонат України за рахунок зібраних коштів було ініціативою самих організаторів, причому абсолютно добровільною та благодійною. Давайте їх ще й оштрафуємо, чи що...
На веденні чемпіонату я зрубав нємєрєне бабло на суму 20 гривень (яке тут же і просадив на ліки для горла). Як на мене, досить скромна оплата за 6 годин роботи у великому залі без мікрофона, до того ж у мій вихідний день. Тим не менш, якщо дехто наполягатиме, 20 гривень я для неї знайду...

проходить в фінал зовсім не та команда яка має пройти (Infinite Tale)

А з цього місця, будь-ласка, детальніше: хто визначав, яка команда має пройти, і де це написано? А то я, як завжди, не в курсі… Smile

після того як металопрокату зараховували купу єрунди (Infinite Tale)

А от із цього місця попрошу детальніше і конкретніше, а то розповідати «всім, крім нас, все позараховували…» може кожен…
Щодо спірного зарахування «Металопрокату» відповіді «на футболі» замість авторського «на футбольному полі» - я й вам зарахував в питанні про мурен «щоб згодовувати їм рабів», причому – після довгого й виснажливого уточнювання; в автора просто - «для страт», а про рабів взагалі не було ні слова. Каюся: насправді ні одне, ні друге зараховувати було не слід...
Щодо вашої «Карибської кризи», я секунд 10 чекав, поки ви таки сформулюєте відповідь так, щоб її можна було прийняти. Так що це ще питання, кому я підсуджував...

проблема в тому, що питання за групову відплвідь не зарахували знову таки нам (Scessia)

Насправді проблема у тому, що двоє гравців одночасно кричали РІЗНІ відповіді. Навчіть деяких своїх гравців чарівної команди «закрий хліборізку», і буде їм велике щастя в особистому житті...

В аналогічних випадках(яких на плей-офф було декілька) інші команди не карались (Афанасій Нікітін)

Не каралися ДО попередження, оголошеного на весь зал (всі це чули і можуть підтвердити). Тим не менш, погодься, якось неприродно зараховувати як правильнУ відповідь ДВІ РІЗНИХ відповіді, які одночасно кричать двоє гравців однієї команди.

всі резалти псу під хвіст (Infinite Tale)

Ти чого, дитинко? Які на фіг резалти? Три поразки у відбірковому турі, з них дві – з розривом у 2 питання! Тому ж «Металу» у відборі програли 1:3! Та після такого прийнято вручати капітану пістолет з одним патроном, а зовсім не квитки на чемпіонат України!
Ще раз повторюю – я НЕ ХОЧУ цим образити команду «Хамелеон»: команді (не капітану!) – респект, що зуміли зібратися і під кінець показати достойну гру.
Сказане стосується безмірних амбіцій та персональних наїздів на мене конкретної особи: «Неча на зеркало пенять, коль рожа крива…» (М.В.Гоголь, «Ревізор», епіграф)

в фіналі було гарно видно яка "сильна" команда "металопрокат", то якого милого її блін туда за вуха тягнути? (Infinite Tale)

А в фіналі вони грали ужасно слабо (Infinite Tale)

Ну, звичайно ж, всі навколо дауни і лузери, одні ви такі білі й пухнасті, тільки вас неправедно засудив зелений і бридкий ведучий. Шкода, ти не бачила реакції залу на вашу відповідь про священний єврейський день – п’ятницю. Один з «монголів» мало голову собі не розбив! Після цього у мене особисто теж виникли певні сумніви...
А загалом - от вже ніколи не думав, що мене колись звинувачуватимуть в підсуджуванні «Металопрокату» Smile.
Якщо чесно – мені цілковито еквіпенісуально, яка команда виграла МолБрейн і чи виграли його взагалі; основне, що він відбувся, причому, ІМХО, цілком пристойно. Більше того – якби й була команда, якій мені спало б на думку посприяти, то навряд чи це був би саме «Металопрокат»: по-перше, вони і без мене непогано справляються, а по-друге, незважаючи на вищесказане, не належать до моїх улюбленців.

Тим не менш, якщо вже мене розкусили, зізнаюся: справді, зі Смілевським ми разом служили в армії, у спецпідрозділі священної гвардії у Фівах; з Гадюкіною їздили на чемпіонат Таїланду зі «Що? Де? Куди?», з Синєокою – я навіть боюся розповідати, бо ви все одно не повірите... Звичайно, що після всього цього я, як порядна людина, крім усього іншого, просто зобов’язаний був їм всім підсудити...

І ше мені не подобаються такі вислови, шо мол шкода що ми не зустрілися в фіналі. Навіщо недооцінювати команду "Резус-Мінус" яка в той фінал пройшла чесно на відміну від декого? (Infinite Tale)

Вже не шкода. Щодо недооцінки – не перекручуй мої слова. «Резусу» взагалі мегареспект, а враховуючи те, що вони ще мають в запасі кілька років, перспективи в них цілком навіть непогані. Хоч вони й лузери, як ти люб’язно зволила натякнути (раз у фіналі двічі програли повним даунам з «Металопрокату»)...

то ше хз як воно має правильно вимовляється (Infinite Tale)

Не тільки Х його З; назва походить від слова «гарнат(а)» і через «е», враховуючи специфіку арабської мови, читатися аж ніяк не може…

Не бачу великої різниці між Гренадою і Гранадою (Infinite Tale)

От тому і не зарахував… Різниця – близько 10 тис. км. Smile

Я не зарахував «Гренаду» замість Гранади, так само як не зарахував би «Гаїті» замість «Таїті», «ну... Йорк» замість «Нью-Йорк» та «Санкт-Педербург» замість «Санкт-Петербург». Не зарахував би з дуже простої причини – такого міста НЕМА. ІМХО, людям, які не вловлюють різниці між містом «ГрАнада» та державою «ГрЕнада», на чемпіонат України їхати ранувато...

але треба мати реально наглість притикати людям за те що вони відстоюють свої права. (Infinite Tale)

А я на те і є реально Наглий Бабкозашибатєль. А взагалі не треба плутати свободу слова з хамством...

а те, що у вирішальний момент не зарахували все ж правильну на мою думку відповідь - на совісті ведучого, який, наскільки мені відомо, взагалі не має права у спірній ситуації самостійно приймати рішення (а може, і взагалі не має права приймати такі рішення) (dmi3y)

Помиляєшся. Якраз ведучий – єдиний, хто має право приймати рішення на брейні (за погодженням, якщо вважає за потрібне, з редакторами/організаторами). По ходу гри його рішення остаточні і оскарженню не підлягають. Не плутайте брейн з ЩДК…

те, що ведучий стояв і дивився на людину, яка відповідає, ніяк не могло наштовхнути гравця на те, що відповідь необхідно доповнити чи виправити, тим більше настільки незначно. крім того, що мав подумати гравець, якщо ведчий не казав нічого (dmi3y)

А що я мав, перепитувати: «А чи не помиляєтеся, ви, діточки, в написанні цього слова? Може, воно пишеться якось інакше? Наприклад, через «а»?» Та ж у нас не дитсадочок! Якщо, відповідаючи, я розумію, що з моєю відповіддю щось не так, я принаймні пробую варіанти уточнення формулювання, а не просто чотири рази підряд повторюю те саме у надії, що до ведучого нарешті дійде…

ну бо штук 20 вони напевно все-таки нових склали (Infinite Tale)

Нє, вирішили, же штук 5 нових вам по самий чубок вистачит…
А насправді я тобі навіть трохи співчуваю: адже тільки співчуття може викликати людина, яка при ТОТАЛЬНИХ (за її ж твердженням!) свічках спромагається у групових боях згадати відповіді лише на 9 запитань з 35 (при цьому 19 запитань з 35 так і спочивають ваапше без відповіді). Не знаю, що б я робив, якби у мене був такий склероз - однак принаймні точно не став би репетувати про це на форумі...

Проблема в суддях, чи їх відсутності (Infinite Tale)

Христю, на відміну від тебе, я грав і на дорослому чемпіонаті України, ніяких суддів там і в помині немає – все вирішує ведучий (при нас це був Клімовіч), і навіть якщо з ним хтось не погоджується, нема на то ради. Зрештою, нам він колись не зарахував відповідь, коли я згарячу забув представитися при відповіді. Ясно, що було дуже прикро, тим не менш він мав рацію: «недотримання форми відповіді». Sad

Ну тобто шо катастрофа буде за два дні до післязавтра, і той дядько з питання каже шо то сьогодні. (Infinite Tale)

Взагалі-то, якщо пригадуєш, ти при відповіді сказала дуже довгу складнопідрядну фразу, де звучали слова «через два дні після того як», «але це мало бути за день до того» і т.п. Ключове слово «післязавтра» (як стьоб над фільмом) не прозвучало; над відповіддю «сьогодні» я б принаймні серйозно замислився (хоча автором вона не передбачена), але взагалі-то твоє остаточне формулювання звучало ще інакше. Однозначно незарах…

Ведучий дійсно помилився - щоб не писати некультурних слів (Афанасій Нікітін)

Не пиши некультурних слів, не варто: ведучий НЕ помилився. Навпаки – ведучий був злочинно ліберальний у цьому питанні. Див. далі.

Єп, факт що це країна. Але тоді ми отримуєм просто орфографічну помилку у відповіді. (Mephisto)

«Ответ команды считается неверным, если ....
- он отличается от авторского ответа грамматически, причем соблюдение грамматики требуется в вопросе явно или это отличие меняет смысл ответа»; (Кодекс МАК, 2.1.2.)
«менее точный ответ, как правило, должен засчитываться, если в обычной (внеигровой) ситуации он обозначает тот же объект (действие, качество и т.п.), что и авторский ответ, не требуя дополнительных уточнений; (Кодекс МАК, 2.1.4.2.)
Для будь-якої здорової людини ГрЕнада – у першу чергу острів/держава; про місто ж думаємо лише тоді, коли чуємо «ГрАнада». Вже що-що, а Кодекс я знаю Wink

задовбує ситуація, коли ведучий думає з десяток секунд, а потім каже: питання знімаєцця, замість того, аби зразу зараховувати чи незараховувати відповідь команди. (Mephisto)

Згоден. Треба було зразу не зарахувати, а тоді дати відповісти «Металопрокату» (питання ж кнопкове!!!). ІМХО, якщо запитання викликає стільки різних думок, це вже аргумент на користь зняття…


Я так поняв, шо якби не дуро***ство ведучого, то всього того флуду могло б і не бути... Мо його в расход пустити? Во ізбєжаніє. (Loki)

Давно пора, от тільки ніхто не збереться. Після того…

з 7-ого чемпу по брейну залишилося десь 200-300 запитань. тре було просто гарно попросити. (Дмитро Поліщук)

Ручки цілувати, чи обійдемося? Чи ти, мо’, не знав? Крім того, якщо це ті легендарні питання по Лему, то їх місце на ... тематичній вечірці, а не на МолБрейні.

а ви з Іваном, як діючий і колишній судді, могли б разом з ведучим спокійно взяти на себе обов"язки суддівської групи (Дмитро Поліщук)

Взагалі-то ведучий теж діючий суддя (на відміну від більшості критиків). Фактично так і робилося – якщо виникав сумнів, я питав їх думку, однак у ситуаціях «незачет адназначна» у цьому не було потреби.

пехник (ака злочинно ліберальний ведучий)
Змінено: Наглий бабкозашибатєль, 01-04-2010 14:29
Родіон Розкольніков зашибання бабок розумів по-своєму (с)А.Пехник
 
Infinite Tale
Опубліковано 01-04-2010 14:52
Флудить


Повідомлень: 699
Зареєстровано: 05.01.09

Ах...ть.
Я взагалі-то не ображаюся, таке буває коли в людей замість совісті вмикається "хліборізка".
І вупше нашо той брейн рухати,туво скоро чгк молодіжне, буде чим форум засмічувати)
In Iokus veritas...
 
Карплюк
Опубліковано 01-04-2010 15:12
Пише багато


Повідомлень: 359
Зареєстровано: 08.01.09

Здається пишу бздуру, тре певно до церкви піти, але "Хамелеон", при всій повазі до гаравців та співчуваючих Smile таки знана брейнівська команда і потрібен лише час щоб показати в реалі своє вміння Smile лолітівській і нелолітівській спільноті
 
Омське пташенятко
Опубліковано 01-04-2010 15:39
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1877
Зареєстровано: 05.01.09

www.emoticonhq.com/images/Skype/dance.gif
k
 
Карплюк
Опубліковано 01-04-2010 15:46
Пише багато


Повідомлень: 359
Зареєстровано: 08.01.09


Карплюк надіслано:
Здається пишу бздуру, тре певно до церкви піти, але "Хамелеон", при всій повазі до гаравців та співчуваючих Smile таки знана брейнівська команда і потрібен лише час щоб показати в реалі своє вміння Smile лолітівській і нелолітівській спільноті
ну і її попередні успіхи лише слугують підтвердженням цього глибокодумного меседжу Smile
 
Наглий бабкозашибатєль
Опубліковано 01-04-2010 16:08
Вміє писати


Повідомлень: 26
Зареєстровано: 20.03.09


Ах...ть. (Infinite Tale)

А ти думала… «Не дражни пса, то він і не вкусит…»

Я взагалі-то не ображаюся (Infinite Tale)

Та знаю, знаю: «Всем, кому должна – всем прощаю…»

таке буває коли в людей замість совісті вмикається "хліборізка".(Infinite Tale)

І справді «Ах...ть», якщо ЦЕ - твій єдиний висновок…Shock

І вупше нашо той брейн рухати. (Infinite Tale)

Еге ж, саме так: якщо ти на когось 6 сторінок форуму підряд лиєш всі помиї, які слина на язик принесе, то це в порядку речей, так і має бути, а як тобі нарешті відповіли (зауваж – набагато ретельніше, ніж ти, добираючи висловів!), то вже «нашо той брейн рухати»…

"Хамелеон"… таки знана брейнівська команда (Карплюк )

А хто сперечається? Поправте мене, якщо я помиляюся, але, попри певну відсутність у команди «Хамелеон» (поки що) здобутків на «Брейні», я не дозволив собі сказати про неї (команду) нічого поганого. Я достатньо чітко сформулював:
…я НЕ ХОЧУ цим образити команду «Хамелеон»: команді (не капітану!) – респект, що зуміли зібратися і під кінець показати достойну гру.
Сказане стосується безмірних амбіцій та персональних наїздів на мене конкретної особи


Для всіх, хто не зовсім зрозумів, про що мова: мова про те, що ніхто не вправі лити на мене помиї на форумі, навіть якщо йому дуже хочеться, і публічно звинувачувати мене в тому, в чому мене тут дехто звинуватив… Angry

тре певно до церкви піти (Карплюк )

Таки тре – Паска на носі. Веселих свят, Юрку! І всім – веселих свят!.. Smile
Родіон Розкольніков зашибання бабок розумів по-своєму (с)А.Пехник
 
Брудна волохата дупа
Опубліковано 01-04-2010 17:25
Флудить


Повідомлень: 1062
Зареєстровано: 05.01.09


Наглий бабкозашибатєль надіслано:
Я не зарахував «Гренаду» замість Гранади, так само як не зарахував би «Гаїті» замість «Таїті», «ну... Йорк» замість «Нью-Йорк» та «Санкт-Педербург» замість «Санкт-Петербург». Не зарахував би з дуже простої причини – такого міста НЕМА. ІМХО, людям, які не вловлюють різниці між містом «ГрАнада» та державою «ГрЕнада», на чемпіонат України їхати ранувато...


з твоїх же вуст прозвучало шедевральне "Шерп (Тенцінг, шолє??) і молот", яке було зараховане ака "серп (той шо по яснах) і молот" :-)
див нік.
 
Сладкій артішок
Опубліковано 01-04-2010 17:25
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 166
Зареєстровано: 14.01.09

Пехник харашо сказал

спасіба, улибнула)
Ходи сюди, щокастенький, я тобі барбарисок насиплю
 
Сладкій артішок
Опубліковано 01-04-2010 17:27
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 166
Зареєстровано: 14.01.09

ааа локі
прівєт)
добре ти мене сьогодні розвів))
а тут ще про шерпів
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0%B5%D1%80%D0%BF%D1%8B
Ходи сюди, щокастенький, я тобі барбарисок насиплю
 
Сладкій артішок
Опубліковано 01-04-2010 17:32
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 166
Зареєстровано: 14.01.09

найбільше улибнуно про знання кодексу)
спєшу напомніть, що процитований кодекс МАК є кодексом для якої гри? правильно, ЩДК
а до брейн-рингу він не має відношення)

а так все дуже правильно
я аценіл
Ходи сюди, щокастенький, я тобі барбарисок насиплю
 
Moonlight
Опубліковано 01-04-2010 17:43
Супер Адміністратор


Повідомлень: 676
Зареєстровано: 27.10.08

Критерії правильності-неправильності відповіді однакові і для ЩДК і для Брейн-Рингу.
 
http://moonlight.org.ua
Сладкій артішок
Опубліковано 01-04-2010 17:43
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 166
Зареєстровано: 14.01.09

ура)
я ж кажу, що все правильно)))
Ходи сюди, щокастенький, я тобі барбарисок насиплю
 
Stella
Опубліковано 01-04-2010 21:23
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 182
Зареєстровано: 03.01.09


Наглий бабкозашибатєль надіслано:
з Синєокою – я навіть боюся розповідати, бо ви все одно не повірите... Звичайно, що після всього цього я, як порядна людина, крім усього іншого, просто зобов’язаний був їм всім підсудити...


Ага, наобіцяв купу всього і з того спромігся лише на підсудити Wink)))))))))))))))))
I am the blood of the dragon, and the dragon does not fear.
 
donna_stella.livejournal.com
Infinite Tale
Опубліковано 01-04-2010 22:35
Флудить


Повідомлень: 699
Зареєстровано: 05.01.09


Moonlight надіслано:
Критерії правильності-неправильності відповіді однакові і для ЩДК і для Брейн-Рингу.

Оф корз, тільки за тими критеріями шо в ЩДК відповідь "гренада" очінь даже правильна.
In Iokus veritas...
 
Наглий бабкозашибатєль
Опубліковано 02-04-2010 13:36
Вміє писати


Повідомлень: 26
Зареєстровано: 20.03.09


Оф корз, тільки за тими критеріями шо в ЩДК відповідь "гренада" очінь даже правильна. (Infinite Tale)

Повторюю для тих, хто з першого разу не тово:
«Ответ команды считается неверным, если ....
- он отличается от авторского ответа грамматически, причем соблюдение грамматики требуется в вопросе явно или это отличие меняет смысл ответа»; (Кодекс МАК, 2.1.2.)
«менее точный ответ, как правило, должен засчитываться, если в обычной (внеигровой) ситуации он обозначает тот же объект (действие, качество и т.п.), что и авторский ответ, не требуя дополнительных уточнений; (Кодекс МАК, 2.1.4.2.)
Для будь-якої здорової людини ГрЕнада – у першу чергу острів/держава; про місто ж думаємо лише тоді, коли чуємо «ГрАнада».

спєшу напомніть, що процитований кодекс МАК є кодексом для якої гри? правильно, ЩДК
а до брейн-рингу він не має відношення) (dmi3y)

Глибоко ушибаєшся, в’юноша. Відношення не має ГрЕнада до ГрАнади, а зовсім не Кодекс МАК до Брейн-рингу.

Пехник харашо сказал(dmi3y)

Для кого Пехник, а для кого і Андрій Володимирович. А для Христини просто «його величність»… Wink

Ага, наобіцяв купу всього і з того спромігся лише на підсудити Smile)))))))))))))))) (Stella)

Ну я ж казав, що не повірять - то навіщо, Галю, було мене палити? Я й так відчуваю, що старість – не радість… Wink)))))))))))
Хоч я, звичайно, можу зробити вигляд, що то у мене совість заговорила. Яка у мене за сумісництвом виконує функції «хліборізки», як дехто тут люб’язно зауважив… Sad

з твоїх же вуст прозвучало шедевральне "Шерп (Тенцінг, шолє??) і молот", яке було зараховане ака "серп (той шо по яснах) і молот" :-) (Loki)

Було, було. «Фифект фикции». Старість. Шепелявити починаю. Sad
По-перше, на Брейн-лізі я імітував вимову певного персонажа, і, по-моєму, це було достатньо очевидно. Зрештою, це всього-навсього гра – чому б не порозважатися?..Pfft
По-друге, різниця у тому, що я з «ГрЕнадою» дав команді ДО ФІГА ЧАСУ поправити відповідь.
По-третє, навіть якби Смілевський не зарахував нам цю відповідь, це не було б для мене шерпом по яснах (врешті, при існуючому розриві той бій ми все одно гарантовано вигравали Wink ).
По-четверте, я точно не став би у цій ситуації битися головою об клавіатуру і влаштовувати на форумі істерику, що Смілевський підкуплений вами, чи, наприклад, «Хамелеоном» (цікава ідея, до речі!Grin) - коли він:
а) не зарахував нам «короля поп-музики», не запропонувавши закінчити/доповнити правильну відповідь;
б) не дав мені поправити «не знає про цей принцип» (у цьому останньому, до речі, Антон мав цілковиту рацію – це я відверто лоханувася Sad );
в) не зарахував «Не ходити» (хоч такі надписи реально існують) і дозволив «Хамелеону» додати до нашої відповіді слова «по газону» - хоч, якщо вірити тьоті Фаріон, в українській мові слова «газон» немає, і я чомусь схильний їй у цьому вірити.
І, нарешті, п’яте – по старості мало не забув: ранєткі багіні… Smile

Родіон Розкольніков зашибання бабок розумів по-своєму (с)А.Пехник
 
Омське пташенятко
Опубліковано 02-04-2010 13:55
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1877
Зареєстровано: 05.01.09

Moonlight, мож закривай вже ту тему нафік ? www.emoticonhq.com/images/Skype/emo.gif
Змінено: Омське пташенятко, 02-04-2010 13:56
k
 
Moonlight
Опубліковано 02-04-2010 14:24
Супер Адміністратор


Повідомлень: 676
Зареєстровано: 27.10.08

Closed
 
http://moonlight.org.ua
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008