травень 17 2024 06:11:52

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 1

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
Політика ЛОЛІТ
Moonlight
#1 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 13-01-2010 01:43
Супер Адміністратор


Повідомлень: 676
Зареєстровано: 27.10.08

Привіт всім,

Оскільки вчора на засіданні ЛОЛІТ мені так і не дали висловитись, оприлюдню свою думку щодо піднятих вчора питань тут на форумі.
1) Шкільна ліга і нові осередки асинхронного чемпіонату. До Павла Бачинського надійшли звернення від преставників трьох обласних центрів України щодо їх участі у відкритому асинронному шкільному чемпіонаті. Координатором шкільного руху ЛОЛІТ є Юрій Карплюк. Я не розумію, чому питання щодо збільшення регіонів-учасників чемпіонату повинно проходити через Володимира Жмурка, як він це заявив. Це є явною бюрократичною перепоною оперативному керуванню проектом.
2) Внески ЛОЛІТ. Як влучно зауважив Павло Бачинський, ЛОЛІТ не попередило своїх членів про підняття членських внесків. І хоча це не суперечить її статуту, це є виявом неповаги до членів ЛОЛІТ. Тим більше за наявності такого потужного інформаційного ресурсу, як цей сайт.
3) Пакети питань минулих сезонів. Загальносвітовою практикою є виставляти для вільного доступу пакети питань, на який минув мораторій. Зазвичай, пакет оприлюднюють через місяць після закінчення турніру. Це дає можливість всім бажаючим командам тренуватись на свіжих пакетах. У нас ситуація протилежна. Пакети тримаються до останнього, поки Павло внадцяте не звернеться до Володимира Івановича, після чого оприлюднюються пакети трьох- і більше річної давності. Таким чином, команди, що бажають грати на українських питаннях просто не мають такої можливості. І це гальмує розвиток всього україномовного "Що?Де?Коли?".
4) ШИЛЛО-2010 - школьная Интеллект-лига Львовской области. Володимир Жмурко на правлінні заявив: "Поки я є головою ЛОЛІТ, ми не будемо підтримувати жодні російськомовні змагання". Я особисто не підтримую його думку. На це є ряд причин:
- зараз 99% всіх пакетів ЩДК - російською мовою. На російській мові проводяться всі турніри всеукраїнського значення, за винятком ЛУК, яка позаминулого року стала двомовною. Якщо ти ніколи не грав російськомовних пакет - ти зіграєш на 50% своїх можливостей на такому пакеті. Якщо ми хочемо демонструвати солідні результати за межами Західної України - ми зобов'язані активно тренуватись на російськомовних пакетах.
- чим більше команда тренується - тим кращий результат. Це яскраво демонструє зокрема моя команда -"Герцоги миру". Автори не спроможні забезпечити команди великою кількості якісних пакетів українською мовою.
- коли граєш на пакеті на іноземній мові - ти вчиш цю мову. І це чудово для школярів, які російську мову знають значно гірше, ніж моє покоління. Я підозрюю, якби існували пакети на англійській мові, голова ЛОЛІТ не мав нічого проти гри на такому пакеті. Чому тоді існує різниця між російським і англійським пакетом? Так, ми повинні просувати українську мову у Що?Де?Коли?, але ж не через повну відмову від російської.
5) 30 втрачених гривень за апеляцію. Про це вже писалось багато. Я не знаю інших випадків у світі, коли ти втрачаєш гроші, навіть коли виграєш апеляцію у "Що?Де?Коли?". Саме через цей пункт регламенту я його не підтримав на голосуванні.
6) Диявол носить Прад@. Для тих, хто не в курсі, опишу ситуацію.
У третьому турі Ліги Претендентів було приблизно наступне питання. Командам роздавався малюнок - чортик із Toyota Prado на ногах. Приблизний текст питання: "Автор запитання отримав розданий вам малюнок, ввівши у пошуковий запит назву відомої книги. Відтворіть її.". Були команди, що написали "Диявол носить Прадо", були команди, що написали "Диявол носить Прада" (правильна відповідь). Судді зараховували обидва варіанти, чим був дуже незадоволений ведучий і координатор ЛП Дмитро Поліщук. Обгрунтування суддів цілком логічні. Їх оприлюднив Олександр Рябов за цим посиланням: http://lolit.eleks.lviv.ua/forum/view...post_12145. Я як суддя першої категорії цілком погоджуюсь з аргументами Ребе. З формулювання абсолютно незрозуміло, що ж треба назвати - фразу чи книгу. Та й навіть у противному випадку Прадо можна вважати незначною орфографіною помилкою, що не змінює суті запитання, оскільки абсолютно очевидно, що команда осягнула суть запитання.
Це щодо суддівської оцінки данної ситуації.
Тепер повернемось до оцінки цієї ситуації оргкомітетом. По-перше, мені незрозуміло, чому діяльність суддів і правильність прийнятих ними рішень має оцінювати оргкомітет, а не компетентна Колегія суддів. Члени колегії суддів проходили тренінги по спірних відповіддях, вони мають компетенцію оцінити правильність рішення суддів. Для прикладу, в нашій країні Верховна Рада, на щастя, не змінює рішення суддів.
А вчора оргкомітет приймав рішення про правильність чи неправильність дій суддів. Причому, зі складу оргкомітету вилучили всіх "зацікавлених" осіб, зокрема мене, гравця "Герцогів миру", команди, що має відрив у три питання від найближчого переслідувача, і якій рішення по цьому питанню не вирішує анічогісінько.
У результаті "оцінювали" дію суддів три людини: Володимир Жмурко (суддя поза категорією), Марія Близнюк (ця людина повинна приймати рішення, оскільки вона очолює Колегію суддів) і Олег Йонка (поняття не має про роботу суддів, бо не судив жодного турніру, хоч і прекрасний організатор). Їх рішенням було оштрафувати суддів другого етапу ЛП (О.Рябова, П.Бачинського, Р.Микульчика) на 50% від наступного суддівського гонорару та надати попередження Дмитру Поліщуку щодо порушень Правил чесної гри (обговорення дій суддів з гравцями). Після чого сам Дмитро Поліщук попросив, щоб і його оштрафували на 50% від наступного гонорару координатора.
Мені стало страшно, коли перед розглядом цього питання Георгій Близнюк заявив, що оргомітет згідно з прецедентом двохрічної давності має право змінити рішення суддів.
Ці всі факти свідчать про те, що оргкомітет перевищує свої вповноваження.

Це все, що я хотів вчора сказати, проте мені так і не надали голосу, хоча я декілька разів просив слова.

Координатор Молодіжних проектів ЛОЛІТ, керівник Інформаційного відділу ЛОЛІТ, суддя першої категорії, Іван Місяць.
Змінено: Moonlight, 15-01-2010 12:55
 
http://moonlight.org.ua
Мастер Бо
#2 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 13-01-2010 09:18
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 405
Зареєстровано: 01.02.09

Дякую, Іване, я вчора подумав, що дійсно, може це я з*їхав з глузду і оргкомітет правий і погарячкував, написавши заяву щодо виходу з лав суддів ЛОЛІТ, тепер бачу, що мої погляди хоча б хтось ще поділяє і справа все-таки в консєрваторії (до речі, консерваторія і консерватизм - однокоренні слова Smile
Не шкодую, що спробував щось донести до Правління і совість моя чиста, я зробив усе що міг, не для себе, а для усіх членів ЛОЛІТ. Твоя заява, як на мене є мужнім кроком, можливо, ми не лишимося на самоті і рядові члени ЛОЛІТ нас підтримають.
Однак, надії дуже мало, бо як сказала людина, яку я не буду називати: ЛОГІКА і ЛОЛІТ дві речі несумісні Smile
Сподіваюсь, це очевидно не тільки нам, програмістам Smile
Питання потрібно викладати (с) Карплюк Wink www.krotus.org
 
Go_blin
#3 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 13-01-2010 10:49
Вміє писати


Повідомлень: 11
Зареєстровано: 04.02.09

Чергові дебільні рішення, чергова неповага до членів громадської організації з боку її голови. Доки це буде тривати? Відповідь очевидна - доки В.Жмурко буде президентом ЛОЛІТ, а такі люди, як Г.Близнюк будуть йому підтакувати. Загалом ситуація залишається незмінною вже багато часу, з року в рік лише посилюєтьс кретинізм. Я вважаю переломною точкою, яка зможе змінити стан речей, загальну конференцію ЛОЛІТ восени цьго року. Вона визначить шлях розвитку ЩДК у Львові на найближчі роки, а можливо й надовше.
 
Ня Смерть
#4 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 13-01-2010 10:58
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

Як людина, що провела 2 терміни в правлінні ЛОЛІТ висловлю своє бачення причин отих пунктів:
1) Володимир Жмурко вважає, що через нього повинні проходити всі питання, що стосуються чисельності і інших важливих аспектів діяльності всіх ліг. Чому, питання вже інше, але факт залишається.
2) А внески знов зросли?Shock
3) Пакети і питання з них, я так розумію, продаються і ставляться всюди, де тіки можна і аж потім коли з них витиснуто все, або майже все виставляються на загальний огляд.
4) коментарі імхо зайві.
6) Георгій Близнюк на жаль правий, прецедент був.
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Близнюк Марія
#5 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 13-01-2010 11:13
Вміє писати


Повідомлень: 30
Зареєстровано: 09.01.09

Іван, хочу тобі і іншим нагадати деякі пункти регламенту:
5.21. У випадку незгоди із діями ведучого, членів суддівської групи, чергового адміністратора чи асистентів суддівської групи команди мають право звернутися до оргкомітету з проханням врегулювати всі конфліктні моменти.
5.22. З усіх питань щодо проведення ХІІІ Відкритого чемпіонату Львівської області з гри “Що? Де? Коли?”, які не регулюються цим регламентом, оргкомітет приймає окремі рішення.
5.23. Рішення оргкомітету змагань є остаточними.

Тому рішення по ситуації, що виникла на етапі Ліги Претендентів власне і вирішував оргкомітет змагань. І як Координатор колегії суддів я вчора висловила свою думку про неправильність рішення суддівської групи про розширення критеріїв зарахування.
 
Ня Смерть
#6 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 13-01-2010 11:20
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

Добре що хоч результат не міняли.
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Близнюк Георгій
#7 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 13-01-2010 11:23
Трохи пише


Повідомлень: 218
Зареєстровано: 05.01.09

Калиняку: Дякую, бо я вже подумав, шо в мене шклірозSmile))))
Місяцю: Ваня, ти напевно політичної реклами по телєку передивився. Вчора після довготривалого і більш емоційного ніж ділового виступу Бачинського та відповідей ( чи розяснень) Жмурка ( теж не позбавлених емоцій) особисто я ЧІТКО памятаю фразу, що прозвучала на правлінні: "Хтось ще хоче щось сказати, прокоментувати, пояснити?". ТИ, Ваня, чемно і благородно промовчав. Так шо не бався в політичну риторику.
 
Ня Смерть
#8 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 13-01-2010 11:40
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09


Близнюк Георгій надіслано:
Калиняку: Дякую, бо я вже подумав, шо в мене шклірозSmile))))

І ти вважаєш, шо то правильно?
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Близнюк Георгій
#9 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 13-01-2010 11:46
Трохи пише


Повідомлень: 218
Зареєстровано: 05.01.09

Калиняку: Поки наші судді будуть ОДНОСТАЙНО приймати відповідь ПрадО, я вважаю що контроль над їхніми діями необхідний. Хоча як правник вважаю це рудиментом тоталітаризму.
 
Ня Смерть
#10 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 13-01-2010 11:59
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

Близнюку: Це можна вважати як повне розкаяння за "президент (України)"?
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Мастер Бо
#11 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 13-01-2010 12:12
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 405
Зареєстровано: 01.02.09

Наскільки я знаю, Марія, не було офіційного письмового звернення від команд щодо розгляду даного питання. Тому те, що це розглядалося з подання координатора Д.Поліщука - є формальним порушенням регламенту.
2 Мефісто: 2) так, членські внески зросли до 5 грн. і про це не було повідомлено ані кожному членові ЛОЛІТ, ані принаймні капітанам команд. Я, як і Іван Місяць, вважаю це системною неповагою до членів ЛОЛІТ з боку Презизента та Правління загалом.

Ще одне, вважаю, що маю право це озвучити: після фарсу, який був влаштований на формальному зборі капітанів команд ЛОЛІТ, де не було враховано жодну думку капітанів, я мав приватну розмову з Георгієм Близнюком, де висловлював обурення та незгоду щодо фінансової політики ЛОЛІТ (а саме розмірів ігрових внесків від команд де є члени ЛОЛІТ і де немає таких членів), фактично, виходить, що ми маємо не чемпіонат Львівської області, а чемпіонат громадської організації ЛОЛІТ, з чим п.Георгій фактично погодився. Як казав наш перший президент - "маємо, те що маємо!"

І ще до п. Близнюка: вважаю, що Ви, пане Георгію (як і усілякі судді поза категоріями і інші члени оргкомітету), не маєте морального, професійного та кваліфікаційного права судити про роботу суддів, в т.ч. про роботи бригади: Рябов, Микульчик, Бачинський. Мою пропоцицію розглянути цю ситуацію на рівні ЛУК чи МАК - оргкомітет не підтримав.
Змінено: Мастер Бо, 13-01-2010 12:15
Питання потрібно викладати (с) Карплюк Wink www.krotus.org
 
Ня Смерть
#12 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 13-01-2010 12:30
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

Хм... членські внески уже рік 5 грн., вони з січня 2009 зросли, якщо я не помиляюсь. Я щось з допису Івана подумав, що внески з січня цього року ще зросли.
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
RIOTER
#13 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 13-01-2010 13:19
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09


Mephisto надіслано:
Хм... членські внески уже рік 5 грн., вони з січня 2009 зросли, якщо я не помиляюсь. Я щось з допису Івана подумав, що внески з січня цього року ще зросли.

ммм.... якщо не помиляюся, то внески були по 2 грн... принаймні так, мені здається, було останні 2-3 місяці...
 
Commonwealth
#14 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 13-01-2010 13:23
Аватара

Супер Адміністратор


Повідомлень: 776
Зареєстровано: 07.01.09


RIOTER надіслано:
ммм.... якщо не помиляюся, то внески були по 2 грн... принаймні так, мені здається, було останні 2-3 місяці...

Вот кого наступний раз будуть в боржниках читати Grin
 
Bizba
#15 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 13-01-2010 17:33
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


Близнюк Марія надіслано:
І як Координатор колегії суддів я вчора висловила свою думку про неправильність рішення суддівської групи про розширення критеріїв зарахування.

Чи можна десь ознайомитись з аргументацією такої думки?
Давааджаргал Мунхбат!
 
Ня Смерть
#16 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 13-01-2010 18:04
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

Одним реченням в протоколі засідання, коли він буде оформлений Grin
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Bizba
#17 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 13-01-2010 18:13
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


Mephisto надіслано:
Одним реченням в протоколі засідання, коли він буде оформлений Grin

Взагалі-то, "ціна запитання" близько 100 грн., тож жарти імхо тут недоречні
Змінено: Bizba, 14-01-2010 00:26
Давааджаргал Мунхбат!
 
Ня Смерть
#18 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 13-01-2010 18:34
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09


Bizba надіслано:
Mephisto надіслано:
Одним реченням в протоколі засідання, коли він буде оформлений Grin

Взагалі-то, "ціна запитання" близько 100 грн., тож жарти імхо тут недоречні

Це стандартна процедура оформлення (створення) протоколів засідань правління ЛОЛІТ. А поза протоколом члени правління нічого не зобов'язані коментувати.
Змінено: Bizba, 14-01-2010 00:26
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
yurko
#19 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 14-01-2010 00:08
Вміє писати


Повідомлень: 36
Зареєстровано: 03.01.09


Moonlight надіслано:
Привіт всім,

Оскільки вчора на засіданні ЛОЛІТ мені так і не дали висловитись, оприлюдню свою думку щодо піднятих вчора питань тут на форумі.
.........

4) ШИЛЛО-2010 - школьная Интеллект-лига Львовской области. Володимир Жмурко на правлінні заявив: "Поки я є головою ЛОЛІТ, ми не будемо підтримувати жодні російськомовні змагання". Я особисто не підтримую його думку. На це є ряд причин:
- зараз 99% всіх пакетів ЩДК - російською мовою. На російській мові проводяться всі турніри всеукраїнського значення, за винятком ЛУК, яка позаминулого року стала двомовною. Якщо ти ніколи не грав російськомовних пакет - ти зіграєш на 50% своїх можливостей на такому пакеті. Якщо ми хочемо демонструвати солідні результати за межами Західної України - ми зобов'язані активно тренуватись на російськомовних пакетах.
- чим більше команда тренується - тим кращий результат. Це яскраво демонструє зокрема моя команда -"Герцоги миру". Автори не спроможні забезпечити команди великою кількості якісних пакетів українською мовою.
- коли граєш на пакеті на іноземній мові - ти вчиш цю мову. І це чудово для школярів, які російську мову знають значно гірше, ніж моє покоління. Я підозрюю, якби існували пакети на англійській мові, голова ЛОЛІТ не мав нічого проти гри на такому пакеті. Чому тоді існує різниця між російським і англійським пакетом? Так, ми повинні просувати українську мову у Що?Де?Коли?, але ж не через повну відмову від російської.

..........

Координатор Молодіжних проектів ЛОЛІТ, керівник Інформаційного відділу ЛОЛІТ, суддя першої категорії, Іван Місяць.

Ну то організуйте турнір і вперед. Дракони от організували U3 без ЛОЛІТ. Чи від того, що ШИЛЛО буде під егідою ЛОЛІТ якість підготовки команд різко покращиться?
 
Мастер Бо
#20 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 14-01-2010 00:23
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 405
Зареєстровано: 01.02.09

Юрко, у цій темі обговорюється політика ЛОЛІТ, в пятницю перший етап ШИЛЛО і ЛОЛІТ тут не до чого. ПРо це у відповідній темі. Вислови своє бачення адекватності і правильності політики ЛОЛІТ по відношенню до своїх членів.
Питання потрібно викладати (с) Карплюк Wink www.krotus.org
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008