травень 19 2024 17:38:56

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 3

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
Шкільна ліга 09/10
Мастер Бо
#41 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 27-11-2009 19:58
Аватара

Модератор


Повідомлень: 405
Зареєстровано: 01.02.09

2 RIOTER: так питання про синхрон у районах уже вирішено!!!
Синхрон буде, питання тільки у тому скільки районів буде брати участь, ну 100% Сокаль, Броди, Радехів, Львів, само собою.
Я тому і піднмаю питання про кількість команд від одного навчального закладу!!!
Питання потрібно викладати (с) Карплюк Wink www.krotus.org
 
andy
#42 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 27-11-2009 20:49
Трохи пише


Повідомлень: 169
Зареєстровано: 07.06.09

а хто взагалі проти того , шоб від одного навчального закладу виступало декілька команд ? Як на мене - це несправедливо .. це ж не чемпіонат шкіл , а команд ...
 
Мастер Бо
#43 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 27-11-2009 22:41
Аватара

Модератор


Повідомлень: 405
Зареєстровано: 01.02.09

Не знаю хто проти, просто завжди було по 1 команді від навч. закладу. Я би хотів, щоб це змінилось, тому і пропоную це!
Питання потрібно викладати (с) Карплюк Wink www.krotus.org
 
RIOTER
#44 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 27-11-2009 23:03
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09


Мастер Бо надіслано:
2 RIOTER: так питання про синхрон у районах уже вирішено!!!
Синхрон буде...

ааа... так я ж не знав Frown
ну... тоді проблем нема, як на мене... можна і навіть потрібно, щоб було від однієї школи хоч 3 команди...
головне, щоб вони складалися не з під наганяя, а виключно з власної ініціативи... з людей, які то роблять не для школи, а для себе!!! Якщо б я робив команди і зі школи дозволялося, скажімо, 3, то взяв би одну з 10-11, а дві з 7-8... або одну - 10/11, одну - 7/8, а ще одну змішану...
Просто команда 10-11класників в основному розрахована на разове сходження на п'єдестал, як на мене, а якщо в тренера є бажання підготувати хороших гравців, то краще взяти команду 8-класників, скажімо... так, вони можуть перший сезон не надто вдало виступити... але це не одна гра, це СЕЗОН, вони вже знатимуть і відчуватимуть де і в чому прикол... дійшовши до 11 класу їм вже практично рівних не буде... звісно, якщо десь не збереться 6 самородків... але то таке... Smile
Скажімо так, я б поставив на молодняк, а випускників би допускав по виключно великому бажанню в одну або по одному в кожну "малолітню" команду... Щоб залатати пробіли в тих областях, які ті ще просто через вік знати не можуть Smile
 
Мастер Бо
#45 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 27-11-2009 23:15
Аватара

Модератор


Повідомлень: 405
Зареєстровано: 01.02.09

в мене грають з 6-го класу.... іноді з 5го....
тут вже справа тренера що і як, як на мене 7-8 класи не варто брати на обласні змагання старшокласників, може бути важко, стрес, з 9го - супер! Інколи 1-2 8класників.
Ще одна річ, яку хотів обговорити зі шкільними тренерами та гравцями шкільної ліги - це можливість робити заміни та переходи на грі між командами однієї і тієї ж школи, щоб награвати склад!!!

Питання потрібно викладати (с) Карплюк Wink www.krotus.org
 
RIOTER
#46 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 27-11-2009 23:24
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09

Мастер Бо, можу сказати лише, що учням підпорядкованої Вам школи дуже пощастило! Та, щось мені здається, що крім Вас навряд чи знайдеться на Львівщині бодай 10 таких же тренерів, з таким серйозним підходом (хотів написати !5!)... Хоча, не буду говорити про те, що зараз не знаю...
а про переходи, хоч і не належу ні до тренерів, ні до гравців - вважаю, що це буде вже схоже на тренування більше... можна зробити одну пробну гру, але якось воно... ну ніяк... :/ вже краще зробити кілька тренувань серед учнів різних шкіл Львова і вже там награвати склад, в такій напівбойовій обстановці, коли не лише свої, але й чужі Smile
 
Карплюк
#47 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 28-11-2009 12:27
Модератор


Повідомлень: 359
Зареєстровано: 08.01.09


Мастер Бо надіслано:
в мене грають з 6-го класу.... іноді з 5го....
тут вже справа тренера що і як, як на мене 7-8 класи не варто брати на обласні змагання старшокласників, може бути важко, стрес, з 9го - супер! Інколи 1-2 8класників.
Ще одна річ, яку хотів обговорити зі шкільними тренерами та гравцями шкільної ліги - це можливість робити заміни та переходи на грі між командами однієї і тієї ж школи, щоб награвати склад!!!

Для учнів середнього шкільного віку, започаткували минулого року свій чемпіонат. Цього, він теж відбудеться, лютий-березень і як попередній, теж складатиметься з однієї гри.
Змінено: Карплюк, 02-12-2009 23:09
 
Мастер Бо
#48 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 28-11-2009 12:54
Аватара

Модератор


Повідомлень: 405
Зареєстровано: 01.02.09

2 RIOTER - так справді, щось схоже на тренування, однак умови асинхрону - як раз і є таким тренуванням, оскільки найкращі все одно будуть визначатися, наскільки я розумію, в останніх іграх сезону в одному залі, сподіваюсь не на 36 а на 60 питаннях, чи принаймні 5 турів по 10 для більшої об’єктивності.

Юра, так, а як щодо двох команд від одного закладу та можливість перегруповувати їх склади від гри до гри?
Змінено: Карплюк, 02-12-2009 23:26
Питання потрібно викладати (с) Карплюк Wink www.krotus.org
 
sark
#49 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 28-11-2009 14:22
Пише багато


Повідомлень: 251
Зареєстровано: 19.02.09

класно комусь він може зібрати 2 команди добровільно
в мене одна ледве назбирується, іто тіко на ігри
стосовно декількох команд, то на мене, якщо є фізична можливість - то хай буде, але без переходів, бо тоді якщо є один монстр ЩДК то він може витягнути 2 команди, а це дещо несправедливо
 
Filther
#50 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 28-11-2009 15:25
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 167
Зареєстровано: 03.01.09

Я з 7 класу грав на обласних шкільних чемпіонатах.
І команда досить хороші результати показувала, і я не лівий там був, думаю, RIOTER може підтвердити.
Так що обмежувати тупо.
Старша ліга - для всіх.
Молодша - лише для тих молодших, які не проходять у старші команди.
так само й у футболіі, наприклад, молодим гравцям ніхто не забороняє грати за нац збірні, а за молодіжки ті, що грають за нац, вже не виступають.
My god can beat up your god.
 
RIOTER
#51 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 28-11-2009 16:55
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09

Filther, і я думаю, що те, що ти рано почав дало тобі можливість вирости чи не в найсильнішого гравця твоєї команди, в майбутніх роках!? Чи мож я помиляюся??? Думаю, що багато питань в 10-11 класі вже бралися тупо на досвіді... і я не маю на увазі свічки!.. і, якщо не помиляюся, попередні 3 роки твоя команда показувала хороші результати!?
 
andy
#52 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 28-11-2009 18:15
Трохи пише


Повідомлень: 169
Зареєстровано: 07.06.09

так шо там з датою , шось прояснилось ?
 
Карплюк
#53 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 28-11-2009 22:40
Модератор


Повідомлень: 359
Зареєстровано: 08.01.09


Oskar надіслано:
так шо там з датою , шось прояснилось ?

Перший етап синхрону, вірніше, асинхрону, плануємо провести 21-27 грудня. Райони самостійно обиратимуть дату в цьому проміжку. Другий етап - друга половина січня. Третій - лютий.
Четвертий, фінальний - Львів, березень. Протягом тижня узгоджуємо деталі.
 
Мастер Бо
#54 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-11-2009 10:56
Аватара

Модератор


Повідомлень: 405
Зареєстровано: 01.02.09


sark надіслано:
класно комусь він може зібрати 2 команди добровільно
в мене одна ледве назбирується, іто тіко на ігри
стосовно декількох команд, то на мене, якщо є фізична можливість - то хай буде, але без переходів, бо тоді якщо є один монстр ЩДК то він може витягнути 2 команди, а це дещо несправедливо


В мене монстрів немає Smile)) Просто щоб награвати склад основної команди, пробувати різні варіанти. Дане питання можна вирішити за допомогою того, що як у фарм-клубах, у фінальний етап виходить лише одна команда від 1 навчального закладу.
Я маю на увазі, що не в рамках одного етапу можуть переходити, а міняти склади від етапу до етапу!

2 Карплюк: чекаю рішення щодо участі двох команд від 1 навчального закладу, враховуючи, що цінність шкільного руху в розвитку популярності та МАСОВОСТІ інтелектуального руху!!!
Питання потрібно викладати (с) Карплюк Wink www.krotus.org
 
andy
#55 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 02-12-2009 20:06
Трохи пише


Повідомлень: 169
Зареєстровано: 07.06.09

2 Карплюк : хто вже офіційно заявився ? як стосовно системи оцінювання - будуть якісь бали , чи чисто по кількості взятих питань ? і можна дізнатись якусь інфу про фінальну гру (я не про кількість учасників чи дату проведення , а про кількісь питань і турів) ? буде брейн-ринг ?
 
Карплюк
#56 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 02-12-2009 23:28
Модератор


Повідомлень: 359
Зареєстровано: 08.01.09


Мастер Бо надіслано:
2 RIOTER - так справді, щось схоже на тренування, однак умови асинхрону - як раз і є таким тренуванням, оскільки найкращі все одно будуть визначатися, наскільки я розумію, в останніх іграх сезону в одному залі, сподіваюсь не на 36 а на 60 питаннях, чи принаймні 5 турів по 10 для більшої об’єктивності.

Юра, так, а як щодо двох команд від одного закладу та можливість перегруповувати їх склади від гри до гри?


Кілька команд від одного закладу зрозуміло, але, власне кілька: 1-2 , а от перегруповувати склади - це, як говорять картярі, перебор, наступний крок - легіонери. Тобто, творчість тренерів, обмежувати, бажання немає. Але, з іншого боку, перетворювати обласні змагання, у поле для творчості - теж - не файно. Область - це верхівка тренувального процесу, працюйте з командами, кращі - зіграють з кращими, це стимул. Фактично, район проводить місцевий турнір, участь у якому, беруть переможці шкільних турнірів: команда 9-с "Карантин" Школи №3 Верхньобузького району, тобто 100 шкільних команд-20 районних-1 обласна. Повинна бути мета і мотивація - участь в обласному турнірі. І відповідна шкала: школа-район-область. Переможець шкільних змагань - супер, переможець районних змагань - круто, область - легенда!
Змінено: Карплюк, 03-12-2009 00:25
 
Bizba
#57 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 03-12-2009 00:09
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09

Викладаємо для ознайомлення проект Положення відкритої шкільної ліги Львівщини.
Зауваження/пропозиції приймаються на адресу Оргкомітету.
Bizba приєднав файл:
shkilna_liga.zip
Давааджаргал Мунхбат!
 
Бонні
#58 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 03-12-2009 14:13
Трохи пише


Повідомлень: 126
Зареєстровано: 11.02.09


sark надіслано:
класно комусь він може зібрати 2 команди добровільно
в мене одна ледве назбирується, іто тіко на ігри
стосовно декількох команд, то на мене, якщо є фізична можливість - то хай буде, але без переходів, бо тоді якщо є один монстр ЩДК то він може витягнути 2 команди, а це дещо несправедливо


до речі, правда.
спробували зібрати маленьку команду..
так ніхто ж невкурсі, ми тільки перший рік грали.
кілька людей підійшло і крапка.

от і граємо все житіє з 5ьох "самородків".
якась неініцативна в нас маладьож пішла..

комусь потрібні 2 команди...а комусь і не дуже.

піс. який шкільний тренер ?)
якби не Поліч..*подяка*Wink
живу на синусоїді і щаслива.
 
andy
#59 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 03-12-2009 17:42
Трохи пише


Повідомлень: 169
Зареєстровано: 07.06.09

Трохи не згідний з пунктом 6.4 регламенту що *Результати команд у трьох перших етапах не враховуються під час проведення фінального етапу* . Тому що збільшується можливість випадкового виграшу ... я не говорю про те , шо може виграти команда з самих низів турнірного списку 25-ти , але може виграти не найсильніша команда ... на мою думку , потрібно не враховувати результатів трьох перпших етапів , але надати певні бонуси принаймі першій трійці (наприклад 3 додаткові бали першій команді , 2 - другій і 1 - третій ) ... шоб команди мали стимул боротися в кожній грі ....
 
sark
#60 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 03-12-2009 18:24
Пише багато


Повідомлень: 251
Зареєстровано: 19.02.09

неможливо написати регламент так щоб було передбачено всі можливі випадки
можливо, було б краще, якби зробили таку систему як в Драконів, що результат найгіршої гри не враховується
піс. який шкільний тренер ?)
- то питання до мене?
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008