квітень 27 2024 20:25:59

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 2

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Квітень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
Кубок Західної України - повернення...
Роже Гароді
#1 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 28-03-2009 20:01
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 97
Зареєстровано: 28.01.09

Вечір добрий.
Хто має очі хай бачить і читає, а хто має вуха - хай чує від того хто має очі.Smile
В другій декаді травня в місті-герої Івано-Франківську відбудеться Відкритий Чемпіонат Івано-Франківської Області та Перший Етап Кубка Західної України-2009 з "Що?Де?Коли".

В програмі - "ЩДК"(не Башук)
свояк(несвічений)
Літрбол(ввечері в номерах)
таємна забава від В.І.Макарова (розголошенню не підлягає)
список буде поповнюватися.

Фінанси під це діло вже є.
По місцю проведення ігор і проживанню - інформація поки що відсутня, коли наклюнеться - будете знатиSmile

Так шо рішайте хто від вас їхатиме. Бо на КЗУ наскільки я памятаю існують квоти для міст. Так шо 2-3 команди від міста, а то ми всіх просто не розселим.
Бажаючі,котрі не попали в квоту, звісно можуть їхати на свій страх і ризик, але дивіться щоб мали де ночувати бо турнір дводенний. В принципі, в Франківську є гарний новий вокзал та і я в себе на роботі найду ліжка для десятка людейWink, але ні в тому ні в іншому випадку комфорту не гарантуюSad
Зголошуйтеся і приїздіть. Буде весело.Grin
Змінено: Роже Гароді, 28-03-2009 20:07
Французький буржуазний націоналіст
 
Мариша
#2 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-03-2009 11:26
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 189
Зареєстровано: 07.01.09

А от мені цікаво... дата КЗУ підібрана випадково чи спеціально так, щоб "Рівне", найсильніша команда Західної України, в цей час захищала інтереси та престиж тої ж таки Західної України на Кубку України 23-24 травня? Smile
І до речі, якщо ці дати одним тижнем туди-сюди розходяться, то це по великому рахунку мало що змінює, бо самі розумієте, як це матеріально важко назбирати на Дніпропетровськ та Івано-Франківськ підряд....
Ты поймешь, что я ангел, когда я повернусь к тебе спиной...
 
http://rivnechgk.at.ua/
Bizba
#3 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-03-2009 12:10
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09

Друга декада - це все ж таки 11-20 числа)
І ніхто не змушує їхати на всі представницькі турніри поспіль. Ще і сумський ЧУ по брейну 1-3 травня є. А у Львові графік ще щільніший...
Давааджаргал Мунхбат!
 
Мариша
#4 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-03-2009 13:08
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 189
Зареєстровано: 07.01.09


Bizba надіслано:
Друга декада - це все ж таки 11-20 числа)

называется - см. пост. выше:
Мариша надіслано:
якщо ці дати одним тижнем туди-сюди розходяться...
Smile

І ніхто не змушує їхати на всі представницькі турніри поспіль. Ще і сумський ЧУ по брейну 1-3 травня є.

кхм, хорошее сравнение: брейн и чгк...
плюс ко всему, это уже камень к организаторам ЧУБРа, они бы его не в Сумах, а во Владивостоке провели... чтобы всем украинским командам одинаково далеко ехать было. Сомневаюсь, что кто-то из Западной Украины поедет в Сумы... зато Харькову очень удобно.

А у Львові графік ще щільніший...

насмешил )))) даже нет слов... какой график???! ИЛ? так она во Львове, какие проблемы? у нас в Ровно игры практически раз в неделю стабильно...
Ты поймешь, что я ангел, когда я повернусь к тебе спиной...
 
http://rivnechgk.at.ua/
Миха
#5 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-03-2009 15:24
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 142
Зареєстровано: 23.02.09

ААА, нарешті в рідному Франику знов турніри такого рівня!!! УРЯ, нам не прийдеться нікуда їхати!!!Grin
 
Роже Гароді
#6 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-03-2009 15:37
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 97
Зареєстровано: 28.01.09


Мариша надіслано:
А от мені цікаво... дата КЗУ підібрана випадково чи спеціально так, щоб "Рівне", найсильніша команда Західної України, в цей час захищала інтереси та престиж тої ж таки Західної України на Кубку України 23-24 травня? Smile
І до речі, якщо ці дати одним тижнем туди-сюди розходяться, то це по великому рахунку мало що змінює, бо самі розумієте, як це матеріально важко назбирати на Дніпропетровськ та Івано-Франківськ підряд....


Дата, наголошую, ще не вибрана. І гіпотетично може зміститися в часі. Аби було вигідно більшості команд. Але грати доведеться в травні - бо раніше і пізніше "всем сосать, денег нє будєт", як прозоро натякають люди, що дають гроші. Коротше кажучи Кубок буде приурочений або до травневих свят (Дєнь побєди) або до дня інтелекту Франківщини 16-17 травня. От і все. Прийдуть меценати, повіщають, роздадуть грамоти і призи. І не треба всюди бачити теорію змовиSmile І ще одне маленьке зауваження: якщо Рівне таки спроможеться вперше за останні 7-8 років провести етап КЗУ, я особисто знехтую будь-яким всеукраїнським турніром, аби приїхати і пограти в вашому чудовому місті. WinkДавненько я тут не був. Та й решті щахідноукраїнських знавців певно буде цікаво. Бо говорячи по справедливості майже всі вони грали в КЗУ тільки в Тернополі та Франківську. А львівські, чернівецькі і тим більше рівненські етапи памятають хіба що такі вимираючі мастодонти як я і Бізьба.Sad
Французький буржуазний націоналіст
 
kichkiruk
#7 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-03-2009 20:55
Вміє писати


Повідомлень: 12
Зареєстровано: 17.03.09

Якщо таки турнір трапиться після 9-11 травня, Житомирську команду гостинні Франківці приймуть?
 
Bizba
#8 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-03-2009 21:03
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


Мариша надіслано:
кхм, хорошее сравнение: брейн и чгк...

Как я понял, смысл недовольства заключался в 1) затратности поездок, 2) нежелании пропускать представительский турнир.
А что, если бы Франковск объявил открытый турнир по брейну (по примеру черновецкого - с маленькой буквы Smile), то про близость Кубка Украины речь бы не шла? И все были бы довольны, так?

Мариша надіслано:
насмешил )))) даже нет слов... какой график???! ИЛ? так она во Львове, какие проблемы?

Если ровенчане не осведомлены о львовском интеллектуальном движении, то не стоит иронизировать и изобиловать вопросительными знаками)
Кроме Интеллект-лиги, есть замечательный турнир "У-куб", 4 апреля стартует пятиэтапная брейн-лига. А еще в майских планах проведение марафона. Также идет работа над созданием Львовской школьной лиги (промо-игры еще в этом сезоне). Ну как, насмешил?
Давааджаргал Мунхбат!
 
Мариша
#9 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-03-2009 21:55
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 189
Зареєстровано: 07.01.09

да не говорила я ни о каком сговоре, речь шла только о том, что такие команды, как Ривнэ, возможно и Західний полюс, скорее всего будут принимать участие в КУ. А они - самые реальные кандидаты на победу в КЗУ, и получается, что в их отсутствие картина сильнейших будет не очень достоверной. Но естественно, если деньги выделяются под определенный праздник, то никаких претензий к организаторам... (и не надо поднимать вопросов, когда же Ровно наконец-то организует какой-нибудь чемп. Поверьте, была бы возможность - непременно Smile и я очень ценю вклад Ивано-Франковска и Тернополя в организацию КЗУ. Мы всегда с нетерпением ждем поездок к вам!)
А к вопросу о львовском инт.движении. Мне бы не знать! Smile Вы тоже молодцы, и не пыталась преуменьшить ваших достижений. Насмешило то, что любой из турниров, организованый во Львове, не требует таких финансовых затрат (дорога, проживание) и временных (две пары выходных подряд получается). Так что нельзя это сравнивать...
Ты поймешь, что я ангел, когда я повернусь к тебе спиной...
 
http://rivnechgk.at.ua/
Bizba
#10 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 29-03-2009 22:27
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


Мариша надіслано:
Насмешило то, что любой из турниров, организованый во Львове, не требует таких финансовых затрат (дорога, проживание) и временных (две пары выходных подряд получается).

Исходная реплика
А у Львові графік ще щільніший...

относилась к тому факту, что львовянам довольно трудно совместить в этот период внутренние турниры, всеукраинские и КЗУ. Вспоминается, что уже два года ведущие команды пропускали Мемориал Ю.Сидлецкого (тернопольский этап КЗУ) из-за накладок...
Давааджаргал Мунхбат!
 
Мариша
#11 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-03-2009 07:50
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 189
Зареєстровано: 07.01.09

Убедил! Smile
Ты поймешь, что я ангел, когда я повернусь к тебе спиной...
 
http://rivnechgk.at.ua/
Magic_fly
#12 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-03-2009 07:57
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 146
Зареєстровано: 03.01.09

Цікаво, хтось з лідерів наших регіональних організацій хоча б пробував почати консультації щодо регламенту КЗУ, як це пропонувалося вже не раз на chgk_west_ukraine? Чи ми знову зіграємо турнір з одною і тою ж назвою у Франківську по одних правилах, в Тернополі - по зовсім інших і в якомусь третьому місті (якщо станеться чудо і ще хтось захоче провести етап КЗУ) - по ще інших?Smile
Тут могла бути Ваша реклама.
 
Карплюк
#13 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-03-2009 11:38
Пише багато


Повідомлень: 359
Зареєстровано: 08.01.09


Magic_fly надіслано:
Цікаво, хтось з лідерів наших регіональних організацій хоча б пробував почати консультації щодо регламенту КЗУ, як це пропонувалося вже не раз на chgk_west_ukraine? Чи ми знову зіграємо турнір з одною і тою ж назвою у Франківську по одних правилах, в Тернополі - по зовсім інших і в якомусь третьому місті (якщо станеться чудо і ще хтось захоче провести етап КЗУ) - по ще інших?Smile

Бгатий досвід попередніх років думаю стане впригоді організаторам турніру. Smile
Тут проблеми немає - один регламент, одні правила
 
Magic_fly
#14 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-03-2009 11:48
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 146
Зареєстровано: 03.01.09


Карплюк надіслано:
Magic_fly надіслано:
Цікаво, хтось з лідерів наших регіональних організацій хоча б пробував почати консультації щодо регламенту КЗУ, як це пропонувалося вже не раз на chgk_west_ukraine? Чи ми знову зіграємо турнір з одною і тою ж назвою у Франківську по одних правилах, в Тернополі - по зовсім інших і в якомусь третьому місті (якщо станеться чудо і ще хтось захоче провести етап КЗУ) - по ще інших?Smile

Бгатий досвід попередніх років думаю стане впригоді організаторам турніру. Smile
Тут проблеми немає - один регламент, одні правила


Тут проблема є. Бо немає регламенту.Grin Зараз на листі chgk_West_Ukraine@yahoogroups.com знову ожила дискусія на цю тему - хай би львів"яни долучались.
Змінено: Magic_fly, 30-03-2009 11:48
Тут могла бути Ваша реклама.
 
Карплюк
#15 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-03-2009 11:58
Пише багато


Повідомлень: 359
Зареєстровано: 08.01.09


Magic_fly надіслано:
Карплюк надіслано:
Magic_fly надіслано:
Цікаво, хтось з лідерів наших регіональних організацій хоча б пробував почати консультації щодо регламенту КЗУ, як це пропонувалося вже не раз на chgk_west_ukraine? Чи ми знову зіграємо турнір з одною і тою ж назвою у Франківську по одних правилах, в Тернополі - по зовсім інших і в якомусь третьому місті (якщо станеться чудо і ще хтось захоче провести етап КЗУ) - по ще інших?Smile

Бгатий досвід попередніх років думаю стане впригоді організаторам турніру. Smile
Тут проблеми немає - один регламент, одні правила


Тут проблема є. Бо немає регламенту.Grin Зараз на листі chgk_West_Ukraine@yahoogroups.com знову ожила дискусія на цю тему - хай би львів"яни долучались.

Думаю пан дохтур ближчим часом регламент вивісить, а обговорювати мона тут - адреса коротша Smile
Змінено: Карплюк, 30-03-2009 12:00
 
Magic_fly
#16 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-03-2009 12:08
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 146
Зареєстровано: 03.01.09


Карплюк надіслано:
Думаю пан дохтур ближчим часом регламент вивісить, а обговорювати мона тут - адреса коротша Smile


Не зовсім розумію хто такий пан дохтур, і зовсім не розумію чому це він один має вивісити регламент Кубку Західної України, якого не існує, і який зараз в процесі обговорення представниками різних областей.
А на рахунок обговорення тут - ну я просто балдію час від часу від вашого львівсього львовоцентризму.Grin Для обговорення різних аспектів життя західноукраїнського Що? Де? Коли? вже давно існує лист розсилки на йахугрупз. Цікаво, чому це всі його дописувачі мають його покинути, і масово ломанутись реєструватися на форумі ЛОЛІТ для обговорення тем, що ЛОЛІТ стосуються тільки опосередковано? Тим більше що етапів КЗУ у Львові не було вже багато років.
Тут могла бути Ваша реклама.
 
Роже Гароді
#17 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-03-2009 13:57
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 97
Зареєстровано: 28.01.09

Буде вам регламент, ой буде - за 3 дні до початку турніру.Smile Можна звісно й раніше - якщо чесна громада на вищепоймонованій розсилці до чогось домовиться - зараз подибаю туди і гляну одним оком, шо там є цікавогоCool Але знаючи наше двіженіє сильно в тому сумніваюся - хіба всі тут присутні долучаться до обговорення і почнуть ньоргати шо без регламенту бавитись не будутьSad Може тоді він і появиться десь до середини квітня. Інакше гратимемо скорше всього по ситстемі Мак-арова (хто був той знає і іншим розкажеSmile) Вона до речі не найгірша в світі система - просто Муха яко єдина Франківська опозиція не може на неї не наїхатиGrin Чим і займається (замість розробки альтернативного регламенту) далеко не перший рікSmile
Французький буржуазний націоналіст
 
Роже Гароді
#18 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-03-2009 14:04
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 97
Зареєстровано: 28.01.09


kichkiruk надіслано:
Якщо таки турнір трапиться після 9-11 травня, Житомирську команду гостинні Франківці приймуть?


Ну не знаю дядьку. "На мальчика кредита не отпущено..." мені здається - себто буде трохи трудно вас поселити та чи гратимите ви хлопці в залік чи ні - сіє мені поки невідомо. Побалакаєм ото ми завтра-позавтру з вуйком главорганізатором за стаканом чаю - тоді вам шось і скажу.Smile
Французький буржуазний націоналіст
 
bazaua
#19 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-03-2009 17:11
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 79
Зареєстровано: 08.01.09


Magic_fly надіслано:
Тут проблема є. Бо немає регламенту.Grin Зараз на листі chgk_West_Ukraine@yahoogroups.com знову ожила дискусія на цю тему - хай би львів"яни долучались.


А хтось скаже як можна доєднатися до цієї дискусії? Наразі не отримав жодної відповіді на намагання приєднатися до цієї групи, можливо модератор вже забув про неї?
http://bazaua.org.ua/
 
http://bazaua.org.ua/
Брудна волохата дупа
#20 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 30-03-2009 17:13
Флудить


Повідомлень: 1062
Зареєстровано: 05.01.09

ой, Віталік таки успішно на все поклав.
)) гг - зара покрию всіх матом і мене не забанят)) 
див нік.
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008