травень 19 2024 09:07:47

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 4

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
Третій етап ЛП
Ня Смерть
#41 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 07-04-2009 23:33
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09


на деякі просто нам бракувало ще хвилини

Ото в точку. Ну і про перечитування теж, коли весь текст питання повністю перед твоїми очима, то це совсєм другой кампот. Принаймні оба ці факти ми нині чітко відчули, коли в скайп-чаті відіграли перші 2 тури кубка міст.
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Гадюкіна
#42 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 07-04-2009 23:50
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 99
Зареєстровано: 20.01.09

Та мені чесно кажучи шкода часу щоб писати все що я з приводу питань думаю. Всі свої "фе" по кожному питанню виказала по адресі особисто редакторам. Були хороші пакети на попередніх двох етапах (де ми до речі також в призерах не були) - не було "фе", були хороші відгуки стосовно того, що щось нарешті почало змінюватись.
Стосовно того, чого ми не подаємо свої питання. Для питань на ЛП ми все одно зарадити нічим не можемо. А чого б то ми будемо (вибачти за знову підняте гебрейське питання) платити по 70 грн (в мене до речі наразі тільки двоє гравців команди мають постійні прибутки, тому кожні такі побори...) і ще й бєзвозмєздно забезпечувати улюблену лігу хорошими питаннями. Можна подумати, що із кимось з гравців розрахувались за питання, що було обговорено на зборах капітанів в вересні. Та з"явився дивовижний пункт про 12 питань, а більше не приймається. Що ж, стимулу вистачило на 2 етапи. Всі якісні питання нашої команди підуть на Брейн-Лігу. Там ставлення до учасників є трохи іншим.
Змінено: Гадюкіна, 08-04-2009 00:00
 
Bizba
#43 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 08-04-2009 00:19
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09

Давайте спробуємо проаналізувати.
Пакети Інтелект-ліги цього сезону зазнали найсуттєвіших змін з точки зору якості та редактури. Результати команд суттєво впали, але гравці зі спортивним ЩДК-сприйняттям оцінюють це як безперечні зміни на краще. Так, команди навіть з групи лідерів беруть 15-16 з 36, але враження від пакету класні (особливо - від київського на 2 етапі).
Ліга Претендентів - не просто самостійний турнір, це ще й "трамплін" до Інтелект-ліги. І команди мають вчитись грати на складних питаннях, якщо хочуть чогось суттєвого досягти. Навчитись двоходівкам, змінам напрямку обговорення, застосуванню глибших знань, генерації нових знань (див. пост Moonlight'а про танці Wink), і в цілому - командним розкруткам. Інакше, навіть у разі виходу до Інтелектів - не наберете і десятки балів за етап, "ліфтом" спустившись за сезон назад.
Мене дуже тішить, що деякі команди ЛП цінують складні та якісні питання, які вони навіть не взяли. Імхо, за умови подальшого розвитку саме вони стануть достойними конкурентами у вищій лізі.
Змінено: Bizba, 08-04-2009 00:25
Давааджаргал Мунхбат!
 
Гадюкіна
#44 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 08-04-2009 00:35
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 99
Зареєстровано: 20.01.09

Відповідь перенесено в закриту тему, тому що вона містить деяку інформацію про питання.
Змінено: Гадюкіна, 08-04-2009 00:40
 
Comediant
#45 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 08-04-2009 22:53
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09


Ще порадувало прохання ведучого в кінці про «прибирання команд за ігровими столами». Я згідний то робити на Погулянці, але не Пікасо... Може там ще треба туалети помити?? А охоронцям п’яних гравців не треба допомогти виводити??
А шо, так важко не лишати після себе срач? Ну якшо серед в ЛП грають свині, то німа проблєм - лишайте!
Питання третього етапу претендента були надзвичайно стрьомні
Схоже, рівень команд не відповідає рівню запитаньFrown На жаль таке є і в ІЛ...
в мене до речі наразі тільки двоє гравців команди мають постійні прибутки, тому кожні такі побори...

А кіко зара стипендія якшо не секрет???По-мойму не менше 500 грн... Ділимо внесок 70 грн на 6, получаємо по 12 грн на людину... Це приблизно 2 пива або 2 кави у кафешці... Не подобається - пийте каву чи пивоPfft
Та з"явився дивовижний пункт про 12 питань, а більше не приймається
Шо значить не приймається??? У вас є 3 варіанти:
1)здати 12 якісних питань і не парити собі мозги
2)здати 50 сміття
3)перед ост етапом дати по 3 грн за кожне нездане з 50 питань
Вирішувати вам
ха-ха
 
Гадюкіна
#46 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 09-04-2009 11:20
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 99
Зареєстровано: 20.01.09

Пане Поліщук, при всій повазі до Вашої особи, не очікували!

Питання третього етапу претендента були надзвичайно стрьомні
Схоже, рівень команд не відповідає рівню запитаньFrown На жаль таке є і в ІЛ...


Чудово! То Ви на кого натякаєте? Ладно вже нас (нам щось останнім часом не звикати, всі хто міг накинувся, благо Бабкозашибатєля давно не видноCool), нащо ображати команди ІЛ, причому однією фразою всіх (крім себе коханих звісно), і нікого конкретно. Автоматично хочеться відкрити турнірну таблицю ІЛ і подивитись, що ж то за команди такі. От то і є свинство, а не зауваження щодо прибирання на столах.

в мене до речі наразі тільки двоє гравців команди мають постійні прибутки, тому кожні такі побори...

А кіко зара стипендія якшо не секрет???По-мойму не менше 500 грн... Ділимо внесок 70 грн на 6, получаємо по 12 грн на людину... Це приблизно 2 пива або 2 кави у кафешці... Не подобається - пийте каву чи пивоPfft


Всьо можна. Хочеться просто за 12 грн кави заварної, а не розчинної і пива нерозбавленного.Wink

Та з"явився дивовижний пункт про 12 питань, а більше не приймається
Шо значить не приймається??? У вас є 3 варіанти:
1)здати 12 якісних питань і не парити собі мозги
2)здати 50 сміття
3)перед ост етапом дати по 3 грн за кожне нездане з 50 питань
Вирішувати вам


Ви прекрасно зрозуміли про що я, не зрозуміли - перечитайте ще раз, а не вихоплюйте речення з контексту.
Змінено: Гадюкіна, 09-04-2009 11:25
Запомните, если нечем - запишите! (с)
 
Брудна волохата дупа
#47 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 09-04-2009 12:05
Флудить


Повідомлень: 1062
Зареєстровано: 05.01.09


Гадюкіна надіслано:
А чого б то ми будемо (вибачти за знову підняте гебрейське питання) платити по 70 грн (в мене до речі наразі тільки двоє гравців команди мають постійні прибутки, тому кожні такі побори...)


хм... не так давно деякий Мак-Ловін в своєму повідомленні вжив термін "гебрейська натура" його забанили, повідомлення відмодерували.
Думаю, не обійшлося без особистого листа модератору..

Зараз ми знову бачимо подібний термін... "гебрейське питання"... але банів нема і це питання ще досі висить на форумі...

хм.. напевно, саме крамолу в собі несе термін "натура"... це жарт..

Дуже прошу модератора надалі дотримуватися якогось єдиного стандарту...
А інших користувачів, зокрема Гадюкіну, попрошу не розпалювати національне питання і міжнаціональну ворожнечу.
Буду вдячний.
див нік.
 
Гадюкіна
#48 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 09-04-2009 12:43
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 99
Зареєстровано: 20.01.09


Клім Чугункін надіслано:

Думаю, не обійшлося без особистого листа модератору..

Зараз ми знову бачимо подібний термін... "гебрейське питання"... але банів нема і це питання ще досі висить на форумі...

Дуже прошу модератора надалі дотримуватися якогось єдиного стандарту...
А інших користувачів, зокрема Гадюкіну, попрошу не розпалювати національне питання і міжнаціональну ворожнечу.
Буду вдячний.


Я так розумію, що до бана привело не підняття питання як такого, а особистий лист модератору. Якщо вважатиму, що Гадюкіна образила Гадюкіну - то обов"язково напишу ще одинSmile.
Запомните, если нечем - запишите! (с)
 
Гадюкіна
#49 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 09-04-2009 12:45
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 99
Зареєстровано: 20.01.09

А реально, може офіційно відпочину на три дні від усьої тої нечистіGrin...
Запомните, если нечем - запишите! (с)
 
Брудна волохата дупа
#50 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 09-04-2009 12:53
Флудить


Повідомлень: 1062
Зареєстровано: 05.01.09


Якщо вважатиму, що Гадюкіна образила Гадюкіну - то обов"язково напишу ще один


хм, а ти гадаєш, що лише Гадюкіну може образити термін "гебрей" і похідні від нього? 
див нік.
 
Гадюкіна
#51 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 09-04-2009 13:26
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 99
Зареєстровано: 20.01.09

Sad ну эта невыносимо.... точно попрошусь в бан...
Запомните, если нечем - запишите! (с)
 
Близнюк Марія
#52 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 09-04-2009 15:53
Вміє писати


Повідомлень: 30
Зареєстровано: 09.01.09

Мене дуже дивує ставленя гравців всіх ліг до складних запитань. Коли ми грали на неякісних харківських запитаннях, то всі вимагали покращити ситуацію. Бо ж на Україні ми ляємо. А коли цього сезону нарешті пішли гарні СКЛАДНІ питання, схожі на ті, які граються на Україні, то тут вже Sad. А як тільки йде якийсь вібріб на чемп, то всі кричать "давайте нам тренуватися на складних питаннях". Мені пакет останнього етапу ЛП ДУЖЕ сподобався (два негарних питання не рахуються) Smile
 
Comediant
#53 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 09-04-2009 18:30
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09


і ще й бєзвозмєздно забезпечувати улюблену лігу хорошими питаннями. Можна подумати, що із кимось з гравців розрахувались за питання, що було обговорено на зборах капітанів в вересні. Та з"явився дивовижний пункт про 12 питань, а більше не приймається. Що ж, стимулу вистачило на 2 етапи. Всі якісні питання нашої команди підуть на Брейн-Лігу. Там ставлення до учасників є трохи іншим.

Гим, пардон - а редакторська група то не гравці??? З ними не розрахувались за понаднормові питання???
Ви прекрасно зрозуміли про що я, не зрозуміли - перечитайте ще раз, а не вихоплюйте речення з контексту.

Прочитав ше раз і все рівно не поняв всю глибину ваших глибин! Захотілося вам полегшити життя, шоб ви здавали менше питань - і тут бакланятьSad
Чудово! То Ви на кого натякаєте? Ладно вже нас (нам щось останнім часом не звикати, всі хто міг накинувся, благо Бабкозашибатєля давно не видно), нащо ображати команди ІЛ, причому однією фразою всіх (крім себе коханих звісно), і нікого конкретно. Автоматично хочеться відкрити турнірну таблицю ІЛ і подивитись, що ж то за команди такі. От то і є свинство, а не зауваження щодо прибирання на столах.

Тю, ви якіта неадекватні шоб не сказати гірше... Не мав на меті ображати жодну команду, шо помойму було і так ясно! Для мене питання ІЛ теж заскладні, я себе комфортно чую тіко у Відкритці, куда і збираюсь потопати наступного року. Нормальною складністю питань вважається коли 1 місце бере 24 з 36, от і зайдіть на ІЛ і подивіться на результати 2 останніх етапів. Я суджу тіко по них. 
ха-ха
 
Moonlight
#54 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 09-04-2009 20:16
Супер Адміністратор


Повідомлень: 676
Зареєстровано: 27.10.08

Народ, виясняйте стосунки приватними повідомленнями, а не на форумі! Sad
 
http://moonlight.org.ua
Омське пташенятко
#55 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 09-04-2009 20:35
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1877
Зареєстровано: 05.01.09

або в темі "Рожева кофтинка" чи щось таке. Вона ж і була для того створена
 
Comediant
#56 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 09-04-2009 22:07
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

я не виясняю стосунки, я ака каардінатор намагаюсь зрозуміти суть претензій шоб покращити змагання.
ха-ха
 
Ня Смерть
#57 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 09-04-2009 22:33
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

дещо провокативними відповідями? Wink
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Comediant
#58 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 09-04-2009 22:35
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

які претензії такі і відповідіPfft
ха-ха
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008