травень 05 2024 10:35:37

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 3

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
Молодіжний Чемпіонат Львівської області з "Що?Де?Коли?"
Stella
#61 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 19-03-2009 16:23
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 182
Зареєстровано: 03.01.09

Люди, а давайте збацаєм дрімтім.
А потім поїдем на ЧУ і порвем там всіх на хом"ячків.
Але спочатку дамо мені губозакатувальну машинку Smile
 
donna_stella.livejournal.com
Comediant
#62 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 19-03-2009 16:29
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

чим ми тут займаємось як не обговоренням майбутнього регламенту??? я думаю, що найголовнішим у ньому є саме питання складів команд та формату проведення турніру.
ха-ха
 
bazaua
#63 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 19-03-2009 16:32
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 79
Зареєстровано: 08.01.09


Дмитро Поліщук надіслано:
чим ми тут займаємось як не обговоренням майбутнього регламенту??? я думаю, що найголовнішим у ньому є саме питання складів команд та формату проведення турніру.


Гаразд запитання про формат, яким чином буде вираховуватися місце команди в підсумку? Рахуєтьсе рейтинг чи сума місць, чи просто кількість взятих запитань а потім перестрілка?
http://bazaua.org.ua/
 
http://bazaua.org.ua/
bazaua
#64 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 19-03-2009 16:39
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 79
Зареєстровано: 08.01.09

пропозиція до майбутнього регламенту:

x.x. Всі кошти з внесків які залишаться після оплати роботи суддів, ведучого, асистентів, редактора (перекладача) віддаються команді - переможцю для поїздки на Молодіжний чемпіонат України зі "Що? Де? Коли?". У разі якщо команда-переможець немає можливості поїхати, то вся сума передається наступній команді по списку, яка має таку можливість.

х.х.х З метою збільшення призового фонду відбіркові Етапи проводяться у актовому залі теоретичного корпусу Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, що знаходиться на вул. Шимзерів, 3а, за який непотрібно сплачувати орендної плати.
http://bazaua.org.ua/
 
http://bazaua.org.ua/
Ня Смерть
#65 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 19-03-2009 16:52
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09


bazaua надіслано:
пропозиція до майбутнього регламенту:

x.x. Всі кошти з внесків які залишаться після оплати роботи суддів, ведучого, асистентів, редактора (перекладача) віддаються команді - переможцю для поїздки на Молодіжний чемпіонат України зі "Що? Де? Коли?". У разі якщо команда-переможець немає можливості поїхати, то вся сума передається наступній команді по списку, яка має таку можливість.

х.х.х З метою збільшення призового фонду відбіркові Етапи проводяться у актовому залі теоретичного корпусу Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, що знаходиться на вул. Шимзерів, 3а, за який непотрібно сплачувати орендної плати.


Grin Сумніваюсь, що їх приймуть.
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Брудна волохата дупа
#66 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 19-03-2009 16:57
Флудить


Повідомлень: 1062
Зареєстровано: 05.01.09

підтримую пропозицію базауа.
див нік.
 
Наглий бабкозашибатєль
#67 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-03-2009 15:30
Вміє писати


Повідомлень: 26
Зареєстровано: 20.03.09


Mephisto надіслано:
Grin Сумніваюсь, що їх приймуть.


1. Правильно робите, що сумніваєтеся. Не прийМУТЬ. Бо ВЖЕ прийНЯЛИ. Причому вже давно. Wink
Як офіційна інформація від оргкомітету:
Оргкомітет з самого початку постановив, що кошти, що залишаться після погашення поточних організаційних витрат відбіркового етапу, йдуть у призовий фонд, що витрачається на поїздку переможців (або - наступних у рейтингу команд) на чемпіонат України. Більше того - домовлено, що оргкомітет і судді теж частково спонсорують поїздку за рахунок своїх гонорарів.

Що стосується фінального етапу, то боюся, що на Пікассо зекономити особливо не вийде… Sad

2. Будь-яке перетасовування команд між відбірковим та фінальним етапом НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ. Все. Крапка. Таке рішення оргкомітету, і так воно і буде. Команди на фінальному етапі можуть підсилюватися РАНІШЕ НЕ ЗАЯВЛЕНИМИ ГРАВЦЯМИ, а після перемоги у фіналі (З УРАХУВАННЯМ ПРИНЦИПУ СПАДКОЄМНОСТІ) можуть доукомплектовуватися КИМ ЗАВГОДНО, хто ПІДХОДИТЬ ЗА КРИТЕРІЯМИ ДОПУСКУ. Ніяких перетасовок між командами ПО ХОДУ ЧЕМПІОНАТУ НЕ БУДЕ: інакше організатори ще ДО фіналу помакітряться, і взагалі ніхто нікуди не поїде Smile

Що стосується критерію «формування команди, яка гідно представлятиме Львівську область на Україні»: не хочу нікого образити, але, на мій неупереджений погляд, команді, яка не ввійшла в ДВАДЦЯТКУ на відбірковому ОБЛАСНОМУ етапі, на чемпіонаті України робити нічого. Якщо капітан команди-переможця вважатиме інакше - це його право…

А взагалі - складається враження, що тут зібралася купа народу, якому просто робити нічого, як тільки переливати з пустого в порожнє. Невже хтось з тих, хто тут пише, всерйоз боїться не пройти ВІДБІРКОВИЙ етап?! Встидались би… Wink

3. І ще одне уточнення щодо регламенту: рішення з усіх спірних питань і питань, не прописаних в регламенті, приймає оргкомітет. Це не тому, що ми вважаємо себе найрозумнішими, а тому, що де сім няньок, там дитя без ока. Врешті-решт, нам за все віддуватися ... Sad

4. Офіційний регламент буде вивішено в неділю. Те, що я наводив – не дослівні цитати, але приблизне формулювання того, що ВЖЕ остаточно погоджено оргкомітетом. До зустрічі, і - гарної гри!.. Wink

Андрій Пехник
 
Commonwealth
#68 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-03-2009 15:43
Аватара

Супер Адміністратор


Повідомлень: 776
Зареєстровано: 07.01.09

А фінальний етап коли замишляється?
 
Wintermute
#69 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-03-2009 15:56
Пише багато


Повідомлень: 434
Зареєстровано: 04.01.09

На відбір нема сенсу ніц міняти - малоймовірно шо навіть 20 команд буде...
Деякі побажання і пропозиції до фінального етапу:
1) Питання рівня плюс-мінус синхрону
2) Питання бажано читати російською мовою( посилати на тренування до Бізби і до вчителів російської не надо)
3) Додаткових показників не повинно бути - якшо однакова кількість питань, то робиться перестрілка - стандартна практика МЧУШДК
Звісно, ці побажання актуальні якшо основна мета - визначити команду, яка найкраще зіграє на МЧУШДК. Якшо ж основна мета - просто зробити молодіжний кубок Львова( а поїздка на чемп - як бонус) то тоді пофіг по яких правилах грати.
Змінено: Wintermute, 20-03-2009 15:57
(c). Цахіагійн Елбегдорж
 
Bizba
#70 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-03-2009 16:01
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09

Ще побажання: прислухатись Оргкомітету до пропозиції проводити і фінальний етап в залі на вул. Шимзерів. Відповідно, внески спрямувати не на дорогу оренду, а на поїздку кращої команди.
Давааджаргал Мунхбат!
 
Гадюкіна
#71 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-03-2009 18:10
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 99
Зареєстровано: 20.01.09

Ідея чемпіонату звісно шикарна, в дусі усього, що робить ЛОЛІТ.

1) Двохетапність: Шикарна ідея задля того, щоб "зрубити бабло". 20 команд звісно потрібного віку не набереться, а лідерів взагалі не може бути більше п"яти. Проте внески зберуть два рази, по 30-40 грн як мінімум. Файно.

2) Питання: ВДІ в перекладі на українську мову. По-перше безплатні! По друге відомо, що МОЛЧУ грається російською мовою. Який може бути сенс в перекладі? Є звісно універсальні команди, проте таких мало. Хто може бути певним, що команда, яка грає добре на україномовних питаннях може так само добре грати на російськомовних. Можливо воно і не патріотично, але ми вже патріотично просиділи 15 років в межах своєї області в ізоляції від решти світу. Проте треба визнати, що заздалегідь відомі лідери чемпіонату є досить універсальними командами в мовних особливостях, але кому потрібне тоді те "позерство"?

3) Внески: Підтримую пропозицію про спонсування проїзду команд на ЧУ за рахунок ігрових внесків. Таким чином ті внески (що не виправдані ні купуванням і редагуванням питань, ні орендою, ні якісню чемпіонату) будуть виправдані хоч такою світлою метою.
 
vumnik
#72 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-03-2009 18:35
Пише багато


Повідомлень: 289
Зареєстровано: 04.01.09


Гадюкіна надіслано:
2) Питання: ВДІ в перекладі на українську мову. По-перше безплатні!


Питання ВДІ НЕ безплатні і не такі вже й дешеві, це якраз особливість цього синхрону. Щоб у ВДІ дозволити переклад (і гру фактично не в загальний залік) також треба провести певні переговори. Не все так просто...

Щодо мови, то не бачу нічого поганого, щоб уся ЛОЛІТівська "офіційна" частина й надалі проводилася державною мовою. А тренування, фести, купа синхронів та "дзеркал" тощо дадуть достатнє мовне різнобарв`я, щоб гідно виступати на всеукраїнському рівні.
 
Мирослав Брегман
#73 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 21-03-2009 05:14
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 126
Зареєстровано: 07.01.09

Хотів би уточнити в шановного оргкомітету де набралось 30 грн. з команди.
 
McLovin
#74 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 22-03-2009 18:37
Вивчає абетку


Повідомлень: 6
Зареєстровано: 09.02.09


Шикарна ідея задля того, щоб "зрубити бабло"

Вирізане цензурою
Змінено: Moonlight, 23-03-2009 13:49
 
Bizba
#75 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 22-03-2009 18:47
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09

Не порівнюйте "непорівнюване" - відношення організаторів, рівень організації та якості У-Куба та ЛОЛІТівських турнірів. А по-друге, такі переходи на особистості - це просто неподобство.
Змінено: Bizba, 22-03-2009 18:47
Давааджаргал Мунхбат!
 
Comediant
#76 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-03-2009 08:48
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

Согласєн, неподобство. Але Бізба, ти ж фактично теж в організаторах і сам видиш шо ми хочем то всьо зробити якнайліпше. На синхроні Уварабею я вже пояснив чому по 30 грн. Ми могли б зробити по 20, може б і 15 грн хватило, але тоді не було б призового фонду. Після чемпіонату на вимогу громадськості можем вивісити кошторис. Зараз це зробити троха проблематично, оскільки особисто мені невідомо скіки витратили інші члени оргкомітету на ту ж саму поліграфію.
2 Гадюкіна:
шота я не панімаю, 1 пункт твого посту то про "зрубування бабла", а 3 пункт про то як добре шо є призовий фонд. Вони якось суперечать один одному, тобі так не здається?
щодо 2 пункту, то не бачу проблеми у тому що змагання відбуваються українською мовою. Я вже писав, якшо в команди є проблеми із російськомовними питаннями то най ходять до Бізби або тренуються на російськомовних пакетах. Особисто ні в мене, ні в моєї команди з цим проблем нема. Та і в інших думаю теж. Їх же не заставляють писати на карточці для відповіді твори "Как я провє лєто..." і ставлять оцінки за грамотністьWink А от те що організатори всеукраїнських турнірів і автори питань до цих турнірів фактично вимагають знання російської культури та історії - оце ПРОБЛЕМА. Я виріс у незалежній Україні і не вважаю себе зобовязаним заради ЩДК передивитися усі радянські фільми чи читати Гумільова, Тургєнєва і т.д. Зразу підкреслюю що я не русофоб і люблю та поважаю багатьох російських письменників, але навіть на вчорашньому синхроні не пригадую жодного питання що стосувалося б України. А оце вже сумноFrown
ха-ха
 
Bizba
#77 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-03-2009 09:24
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


Дмитро Поліщук надіслано:
Але Бізба, ти ж фактично теж в організаторах і сам видиш шо ми хочем то всьо зробити якнайліпше.

Діма, от мій погляд на "якнайліпше". Коли Оргкомітет ЛОЛІТ береться за проведення, все це виходить натужно і громіздко. Все одно ви за всіма погодженнями бігаєте до Жмурка.
Натомість, Олега Бовгиру призначили відповідальним за проведення молодіжки. Вже пропонував йому наступну ідею, і гадаю ми б порозумілися. А саме: провести цей відбір яко "турнір у Драконів" - гру на синхронному (російськомовному) пакеті, прийшли б ті самі 10-12 команд і визначили кращого. Провели б без непобаченого регламенту, групи категоризованих суддів і т.ін. При цьому відпадає багато труднощів, і не витрачається кілька сотень гривень з внесків команд на оплату ведучого, журі, асистентів, поліграфію (що там ще не назвав?). От про що, гадаю, писала у свому пості Саша Сладкова...
Сам побачиш (готовий битись об заклад) - сьогодні будуть вже згадані 10-12 молодіжних команд, і 30 грн. з кожної мінус плата оргам дадуть "призовий фонд" десь у 50 грн. Вражаюча допомога переможцям буде!
Змінено: Bizba, 23-03-2009 09:28
Давааджаргал Мунхбат!
 
vumnik
#78 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-03-2009 10:18
Пише багато


Повідомлень: 289
Зареєстровано: 04.01.09


Дмитро Поліщук надіслано: А от те що організатори всеукраїнських турнірів і автори питань до цих турнірів фактично вимагають знання російської культури та історії - оце ПРОБЛЕМА. Я виріс у незалежній Україні і не вважаю себе зобовязаним заради ЩДК передивитися усі радянські фільми чи читати Гумільова, Тургєнєва і т.д. Зразу підкреслюю що я не русофоб і люблю та поважаю багатьох російських письменників, але навіть на вчорашньому синхроні не пригадую жодного питання що стосувалося б України. А оце вже сумноFrown


Редактори складають пакети переважно з тих питань, що їм надсилають, до 30% можуть поставити власних. Питання "на замовлення" важко писати: як правило, зустрів цікавий факт або прийшла цікава ідея - ось і є питання. На українську тематику нічого не надіслали, у т.ч. і автори з Галичини, а "вичавлювати" з себе питання про Шевченка, як минулого року, редактори не стали. Отже, граємо те, що пишемо. Не пишемо україністіку - граємо питання на "загальнолюдські знання". Нічого такого "захмарного" в останньому пакеті не було.
 
Comediant
#79 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-03-2009 10:32
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

2 Бізба: подивимось кіко сьодня команд прийдеWinkОлег ще вчора ніби мав вивісити регламент. Щодо російськомовного пакету - я вже писав і не раз. Оплата суддів та ведучого йде не за ЛОЛІТівськими категоріями, а у суму яку ми отримаєм зокрема входять і витрата особистого часу на той самий переклад питань, оповіщення команд і зокрема саме суддівство. Якби я хотів заробити, я б краще фільм в цей день прокрутив чи організував з Стрєльою якийсь турнір(там би і нахлявся на халявуWink). А 30 гривень з команди не така велика сума, принаймні на турнірах які я проводив здається менше 20-ки внесок не був. Он плотять люди по 55 гривень за синхрон, то чому такий крик що тут їм тре аж по 5 гривень скинутись? Стипендії то зара немаленькі. А до Жмурка ми ходили щоб взнати ситуацію за 2-ий етап і теж там максимально зекономити. Не бачу у цьому нічого поганого, особливо якщо врахувати шо Володимир Іванович нам забезпечує оренду Пікассо безвозмездно!
ха-ха
 
Comediant
#80 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 23-03-2009 10:40
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

2 Vumnik
Ну було пару питань вчора та й минулі рази, не бум їх тутка обговорювати - мораторій однако! Я й не кажу щоб на замовлення писати, просто на Сході України вчать російську культуру і історію набагато глибше і тому там знаходять цікаві факти. Мабуть в українській культурі і історії цих фактів є менше, але вони таки є! І "українські" питання не обмежуються лише ШевченкомWink На ВЛ та ЛП хватаєPfftШкода що буксують галицькі авториFrown
Змінено: Comediant, 23-03-2009 10:42
ха-ха
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008