травень 16 2024 05:51:10

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 2

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
Результати розгляду апеляцій ІІІ етапу Відкритої ліги сезону 2008-2009 років
Memento
#21 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-03-2009 13:19
Аватара

Вивчає абетку


Повідомлень: 2
Зареєстровано: 17.03.09

Народ тут все просто! Це ще один бізнес-проект "хороших" лвівських хлопців! Це просте заробляння бабла на молодих і інтелігентних людях, які самі тихенько мовчать, платять їм бабло і відповідають на сумнівні питання! А питання, спеціально підбираються такі, щоб потім спровокувати певне коло людей на подання апеляцій і заробити додатково трохи бабла, бо тільки за реєстрацію якось їм замало!) Хоча дуже цікаво в чиї обов'язки входить перевіряти питання перед їх зачитуванням на турі?)))
І куди йдуть гроші за апеляції? Мабуть авторам таких питань щоб вони писали їх побільше!
 
DrShock
#22 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-03-2009 13:22
Аватара

Вміє писати


Повідомлень: 16
Зареєстровано: 06.03.09


yurk@ надіслано:
А за що зняли питання про секвойю і Черокі???



Якщо я не помиляюсь, у питанні йшла мова про марку машини, а не про модель. Адже, Черокі-це модель машини, а не марка.
 
Мастер Бо
#23 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-03-2009 13:23
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 405
Зареєстровано: 01.02.09


Дмитро Поліщук надіслано:
2 Мастер Бо
але обурено тим всім десь людей з 5Wink

Щодо шкільного руху
Діма, це не так, я говорив на ВШЛ з усіма тренерами команд, які регулярно займаються тренуваннями, розвитком шкільного ЩДК-руху в своєму закладі чи регіоні:
Карплюк (ВШЛ, Радехів), Войтюк (Сокаль), БізБа(Рівне-ЛЬвів), Читайло Оксана(Пустомити), Мартинюк (Броди), Сарканич, Лещак, Бачинський, тебе, вибач не було, не зміг запитати.....
+ Пехник, Ребе, можливо когось іще забув, вибачайте
пан Близнюк утримався, і я його розумію.
Невже думок цих поважних людей недостатньо, щоб задуматись про те, що може Я, Володимир Жмурко неправий і роблю щось не так? А?
І повезло, Вам, Володимир Іванович, що чинний лідер ВШЛ збігся із переможцем 4 етапу і так званого чемпіонату області серед школярів, до речі, чому моя команда не отримала Кубок за 3 місце в чемпіонаті області, дві ж Рівненські команди мають бути поза заліком Чемпіонату Області і заліковуватись тільки в етапі ВШЛ?

А щодо 5 людей, то ти Діма, даремно це... Їх було дуже багато, Стрільчук, Брегман, БізБа, можу ще називати, тільки вони виступали у різний час і окремо, тому бюрокртатична система ЛОЛІТ (от Фрейд у труні мабуть перевертається) відбила у більшость всяке бажання щось пропонувати за принципом, не воруши ........., менше буде .......... Вставте два пропущені слова за змістом!

Я стверджую, що ЛОЛІТ як організація та Володимир Жмурко, як її керівник стримують, та тормозять розвиток руху ЩДК, в тому числі шкільного на Львівщині! Це - факт, очевидний майже усім.
Що робити, а нічого, просто грати, робити свої чемпи, як Дракони, тренування, працювати зі школярами, а зміни вони прийдуть, самі...
Питання потрібно викладати (с) Карплюк Wink www.krotus.org
 
Мастер Бо
#24 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-03-2009 13:26
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 405
Зареєстровано: 01.02.09


Marik надіслано:
Народ тут все просто! Це ще один бізнес-проект "хороших" лвівських хлопців! Це просте заробляння бабла на молодих і інтелігентних людях, які самі тихенько мовчать, платять їм бабло і відповідають на сумнівні питання! А питання, спеціально підбираються такі, щоб потім спровокувати певне коло людей на подання апеляцій і заробити додатково трохи бабла, бо тільки за реєстрацію якось їм замало!) Хоча дуже цікаво в чиї обов'язки входить перевіряти питання перед їх зачитуванням на турі?)))
І куди йдуть гроші за апеляції? Мабуть авторам таких питань щоб вони писали їх побільше!

Марік, ти організував хоч один маленький турнір з ЩДК, команд на 15-20?
Якщо ні, то морального права не маєш говорити про бізнес-проект.
Чому запитав, бо перше повідомленя із ГОНОМ на адресу оргкомітету - це як мінімум дивно.
Проблема ЛОЛІТ в її закритості, вивісіть кошторис по кожному етапу, кожному чепміонату, заходу. Таких постів, як від Маріка не буде більше. Мефісто колись пробував прикинути кошторис, справді не дуже заробиш. Але чому все-таки таке хороше діло не знайшло грошового спонсора, для мене загадка особисто. Може ніхто й не шукає?
Змінено: Мастер Бо, 17-03-2009 13:28
Питання потрібно викладати (с) Карплюк Wink www.krotus.org
 
vumnik
#25 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-03-2009 13:33
Пише багато


Повідомлень: 289
Зареєстровано: 04.01.09


Bizba надіслано:
І, наскільки знаю, за пакети Інтелект-ліги іншим клубам (принаймні, деяким) теж не платять.


Кияни отримали все їм належне до копійки.

Bizba надіслано: Ще пригадайте незрозумілі суми за синхрон ЛУК. Sapienti sat.


Власне Ліга отримує 20 грн. з команди.
Регіон вправі збирати більше, якщо організація проведення вимагає якихось додаткових коштів.
 
yurk@
#26 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-03-2009 13:34
Аватара

Флудить


Повідомлень: 1455
Зареєстровано: 24.02.09


drshock надіслано:
yurk@ надіслано:
А за що зняли питання про секвойю і Черокі???



Якщо я не помиляюсь, у питанні йшла мова про марку машини, а не про модель. Адже, Черокі-це модель машини, а не марка.


Дякую. Я вже згадав формулювання питання. Тоді виникає запитання - а що, такі питання важко перед грою перечитати, щоб потім не виникало суперечок і апеляцій? Розумію, автор міг десь некоректно сформулювати питання, але ж його в пакет не автоматом включають, є редактор, відповідальний за пакет. Чи це все робиться через пень-колоду? Так можна було і не тільки два питання забанити. До речі, після перших двох турів, здається, такого шуму не було.
 
Memento
#27 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-03-2009 13:39
Аватара

Вивчає абетку


Повідомлень: 2
Зареєстровано: 17.03.09


Якщо все так прозоро то чому закривати інфу від народу, не вивішувати кошториси? Ніхто не говорить про дуже велике заробляння, а якщо прикинути кошторис то заробити таки можна!
А на рахунок спонсорства, то я з тобою згідний!
 
Bizba
#28 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-03-2009 13:42
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


vumnik надіслано:
Кияни отримали все їм належне до копійки.

Це добре.

vumnik надіслано:
Власне Ліга отримує 20 грн. з команди.
Регіон вправі збирати більше, якщо організація проведення вимагає якихось додаткових коштів.

Зрозуміло. Справа в іншому - "внески більше" НІЯК не обгрунтовуються (нема кошторису, звітності про витрати).
Давааджаргал Мунхбат!
 
Ня Смерть
#29 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-03-2009 13:46
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 2026
Зареєстровано: 04.01.09

Ну я прикидав кошторис за ті роки, коли мав інформацію про витрати на оренду, призи (книжкові) і т.д. та про прибутки (єдиним зовнішнім джерелом фінансування тоді облдержадміністрація була). Яка ситуація зараз - без поняття, самому цікаво.
lh3.googleusercontent.com/-waveqXGCYxA/TaYeGnbyORI/AAAAAAAAT-8/3ae_Ztihy58/4horsemen.gif
 
Moonlight
#30 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-03-2009 13:48
Супер Адміністратор


Повідомлень: 676
Зареєстровано: 27.10.08

По питаннях.
Брати безкоштовно питання з команд - світова практика.
Пакет на останньому етапі ВЛ - справді жах. І це має обговорити оргкомітет із редактором пакету Сашею Рябовим. Обов'язково обговоримо, коли він видужає.
Гроші автори отримують. Із сильним запізненням, але отримують.
 
http://moonlight.org.ua
Bizba
#31 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-03-2009 13:51
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


yurk@ надіслано:
Тоді виникає запитання - а що, такі питання важко перед грою перечитати, щоб потім не виникало суперечок і апеляцій?

Дивимось: подано 8 апеляцій, з них 4 задоволені, при цьому 2 запитання зняті.
Хто в результаті "постраждає"? Спробую відповісти. Автор? Навряд чи. Редактор пакету? Неймовірно. Тож постраждали ті команди, які втратили гроші через незадоволені апеляції. І мотивацію рішень АЖ ми навряд чи дізнаємось...
Давааджаргал Мунхбат!
 
DrShock
#32 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-03-2009 13:52
Аватара

Вміє писати


Повідомлень: 16
Зареєстровано: 06.03.09


yurk@ надіслано:
drshock надіслано:
yurk@ надіслано:
А за що зняли питання про секвойю і Черокі???



Якщо я не помиляюсь, у питанні йшла мова про марку машини, а не про модель. Адже, Черокі-це модель машини, а не марка.


Дякую. Я вже згадав формулювання питання. Тоді виникає запитання - а що, такі питання важко перед грою перечитати, щоб потім не виникало суперечок і апеляцій? Розумію, автор міг десь некоректно сформулювати питання, але ж його в пакет не автоматом включають, є редактор, відповідальний за пакет. Чи це все робиться через пень-колоду? Так можна було і не тільки два питання забанити. До речі, після перших двох турів, здається, такого шуму не було.






Неа, не можна, це ж ЛОЛІТ! Видно все роблять як ти казав через пень-колоду, я б навів би формулювання пожорсткіше. Ще тре згадати який там був день перед етапом, може вони якусь подія святкували та троха престарались?Smile

Якщо ти був на грі ти, може, памятаєш, як Пехник казав, що питання під час етапу не можна замінювати, бо, бачиш, у якомусь там Радехові (напевно, організатори вважають, що це інша планета і туда піпець нереально дістатись) проходить синхрон. То шо до нас, у Львів, приїжджають команди з Чернівців, Рівного, Тернополя тощо то нічо, а тут, бачиш, з Радехова до Львова ніяк не доберуться. Питається якого .... там проводити етап у синхроні зі Львовом? Це для мене особисто незрозуміло. Скільки я граю в Що? Де? Коли? ще не чув такого нездалого пакету запитань.
 
Moonlight
#33 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-03-2009 13:53
Супер Адміністратор


Повідомлень: 676
Зареєстровано: 27.10.08

Питання не замінювались по ходу етапу, бо не було запасних питань. Тут також питання до редактора, чому їх не було
Змінено: Moonlight, 17-03-2009 13:53
 
http://moonlight.org.ua
yurk@
#34 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-03-2009 13:55
Аватара

Флудить


Повідомлень: 1455
Зареєстровано: 24.02.09


Bizba надіслано:
yurk@ надіслано:
Тоді виникає запитання - а що, такі питання важко перед грою перечитати, щоб потім не виникало суперечок і апеляцій?

Дивимось: подано 8 апеляцій, з них 4 задоволені, при цьому 2 запитання зняті.
Хто в результаті "постраждає"? Спробую відповісти. Автор? Навряд чи. Редактор пакету? Неймовірно. Тож постраждали ті команди, які втратили гроші через незадоволені апеляції. І мотивацію рішень АЖ ми навряд чи дізнаємось...


і команди, які дали логічну відповідь на зняті питання. Ми довго сперечались в команді за Черокі, перебрали купу племен - прийшлось дати не зовсім коректну, але логічну відповідь.
 
Bizba
#35 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-03-2009 13:59
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09


Moonlight надіслано:
1) Брати безкоштовно питання з команд - світова практика.
2) Пакет на останньому етапі ВЛ - справді жах. І це має обговорити оргкомітет із редактором пакету Сашею Рябовим. Обов'язково обговоримо, коли він видужає.
3) Гроші автори отримують. Із сильним запізненням, але отримують.

1) Невже? Smile Єдина безкоштовна практика, відома мені - команда готує і проводить етап на своїх авторських питаннях.
2) Гаразд.
3) Значить, тобі пощастило більше, ніж мені Smile А причина "сильного запізнення" незрозуміла - гроші-то команди сплачують прямо на етапі. Хіба що ІКС на них заробляє короткостроковими депозитами, а коли вважає що вистачить - все ж віддає належне авторам...
Давааджаргал Мунхбат!
 
yurk@
#36 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-03-2009 14:00
Аватара

Флудить


Повідомлень: 1455
Зареєстровано: 24.02.09


drshock надіслано:






Неа, не можна, це ж ЛОЛІТ! Видно все роблять як ти казав через пень-колоду, я б навів би формулювання пожорсткіше. Ще тре згадати який там був день перед етапом, може вони якусь подія святкували та троха престарались?Smile

Якщо ти був на грі ти, може, памятаєш, як Пехник казав, що питання під час етапу не можна замінювати, бо, бачиш, у якомусь там Радехові (напевно, організатори вважають, що це інша планета і туда піпець нереально дістатись) проходить синхрон. То шо до нас, у Львів, приїжджають команди з Чернівців, Рівного, Тернополя тощо то нічо, а тут, бачиш, з Радехова до Львова ніяк не доберуться. Питається якого .... там проводити етап у синхроні зі Львовом? Це для мене особисто незрозуміло. Скільки я граю в Що? Де? Коли? ще не чув такого нездалого пакету запитань.


я б сказав жорсткіше, але можна на бан нарватись)))))
і не тільки був на грі, але й обурювався - хоч ми питання і взяли (написали "з краю"Wink, але знали, що потім його знімуть, отже, ми втрачаємо один бал. А стосовно пакету.... слів нема, тільки емоціїSad зіпсували день народження нашому капітануAngry
 
DrShock
#37 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-03-2009 14:04
Аватара

Вміє писати


Повідомлень: 16
Зареєстровано: 06.03.09

[quote]yurk@ надіслано:
[quote]drshock надіслано:


хоч ми питання і взяли (написали "з краю"Wink, але знали, що потім його знімуть, отже, ми втрачаємо один бал. quote]



Апеляцію про хату написали ми, причому ми це зробили за 6 хвилин до кінця часу на якій відводилось подання апеляцій.
 
yurk@
#38 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-03-2009 14:10
Аватара

Флудить


Повідомлень: 1455
Зареєстровано: 24.02.09


drshock надіслано:

Апеляцію про хату написали ми, причому ми це зробили за 6 хвилин до кінця часу на якій відводилось подання апеляцій.


От спасибі)))))))
тепер знаю, кого крайнім зробити)))))))))) Angry

Так "Циклон - Б" все-таки з Новояворівська, чи ні?
Змінено: yurk@, 17-03-2009 14:14
 
DrShock
#39 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-03-2009 14:19
Аватара

Вміє писати


Повідомлень: 16
Зареєстровано: 06.03.09


yurk@ надіслано:
drshock надіслано:

Апеляцію про хату написали ми, причому ми це зробили за 6 хвилин до кінця часу на якій відводилось подання апеляцій.


От спасибі)))))))
тепер знаю, кого крайнім зробити)))))))))) Angry

Так "Циклон - Б" все-таки з Новояворівська, чи ні?



Ніяких претензій у тебе не має бути, адже питання було дійсно некоректним і неправильним.

На 1/2 новояворівська команда. А, що, хочеш до нас у гості?
Змінено: DrShock, 17-03-2009 14:22
 
Comediant
#40 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 17-03-2009 14:27
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

2 Мастер Бо: 5 людей стосувалося твого посту загалом.
Спонсорів шукають постійно. На жаль, з цим досить важко, сам стикався не раз.
2 Бізба: візьми Рябова за вухо і скажи най віддасть гроші. А вже якшо йому не дали, то він буде брати за вуха когось іншого. Це ваші проблеми а не ЛОЛІТ.
Про питання що здаються ІЛ та ЛП - це фактично те саме що 2-3 команди готують етап для іншої ліги.
2 решта: моя команда здала Олександру Рябову не 15, а 22 запитання, розуміючи що не всі з них пройдуть редактуру. Чому ці запитання не бачила редакторська група і Рябов вибрав з 22 лише 6 питань... Чому в пакеті були допущені грубі фактичні помилки?Це я теж хочу в нього запитати!
про паскудні турніри - видно ви мало граєтеWink))
про синхрон у Радехові - а шо такоє? Те що в Чернівцях, Тернополі і т.д. нема бажаючих проводити синхрони із Львовом - це вже ваші проблеми! У вас там взагалі багато чемпіонатів проводиться??? Якщо знайдеться СЕРЙОЗНА людина яка буде цим займатись, то хто їй мішає???
ха-ха
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008