квітень 29 2024 08:00:27

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 4

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Квітень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
Питання-відповідь
DrShock
Опубліковано 21-03-2009 21:17
Аватара

Вміє писати


Повідомлень: 16
Зареєстровано: 06.03.09


Steppenwolf надіслано:
Взагалі-то букви голосними не бувають, як і приголосними.

Звісно. Голосними бувають звуки. Інколи, щоправда, в розмовному мовленні (та навіть у Вікіпедії) зустрічав "голосна буква", але сам не вважаю це нормативним. Тільки я не настільки нудний, щоб тут, на форумі, писати "перші чотири з них - це букви, які позначають голосні звуки". Як кажуть, sapienti sat. Vumnik підтвердить.
P.S. Ви знайомі з Ромашкою? Якщо ні, то, думаю, ви швидко знайдете спільну мову.


Коли ти просто сидиш в чаті і спілкуєшся у неформальній обстановці, звичайно, не обов'язково дотримуватись якихось мовних правил. Проте, коли ти задаєш будь-якє питання, навіть, тут, у чаті, ти маєш бути абсолютно точним, адже від цього залежить можливість його розв'язання. Через такі "дрібниці" наші шановні сучасні автори роблять розв'язання цього питання неможливим. Яскравим прикладом є, зокрема, питання останього туру відкритки про хату. Там, шановний автор питання з команди Соляріс видно не знає правил граматики та ніколи не брав в руки збірник українських фразеологізмів. Звідси висновок ("мораль этой басни такова"Wink: якщо Ви вже взялись за складання питань, то будьте ласкаві дотримуватись усіх норм, якщо ж ні - то займіться чимось, що відповідає вашим можливостям.
 
Доктор лектор каннібал
Опубліковано 22-03-2009 02:01
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 85
Зареєстровано: 18.01.09


drshock надіслано:
Яскравим прикладом є, зокрема, питання останього туру відкритки про хату. Там, шановний автор питання з команди Соляріс видно не знає правил граматики та ніколи не брав в руки збірник українських фразеологізмів. Звідси висновок ("мораль этой басни такова"Wink: якщо Ви вже взялись за складання питань, то будьте ласкаві дотримуватись усіх норм, якщо ж ні - то займіться чимось, що відповідає вашим можливостям.


Сорі за офтопік, але маю відповісти на закид. Авторський варіант питання про хату дослівно: "У статті у Вікіпедії це прислів’я характеризується як таке, що «виражає раннє пробудження самосвідомості власника та появу пріоритету особистих інтересів над громадськими, свободолюбство українського народу, а також козацтва». А якими чотирма словами починається це прислів’я?"

І в чому тут некоректність питання? Так, через синонімічність виразів "скраю" та "з краю" виникає мінідуаль (дві правильні відповіді), але що завадило написати командам принаймні одну з них?
А загалом, не викликають поваги гравці, котрі, не взявши питання по-суті, беруться апелювати через наявні у питанні лінгвістично-граматичні неточності. Ну, немає "голосних букв", але ж усім прекрасно зрозуміло, що під цим мається на увазі.
 
DrShock
Опубліковано 22-03-2009 15:44
Аватара

Вміє писати


Повідомлень: 16
Зареєстровано: 06.03.09


Chian надіслано:
drshock надіслано:
Яскравим прикладом є, зокрема, питання останього туру відкритки про хату. Там, шановний автор питання з команди Соляріс видно не знає правил граматики та ніколи не брав в руки збірник українських фразеологізмів. Звідси висновок ("мораль этой басни такова"Wink: якщо Ви вже взялись за складання питань, то будьте ласкаві дотримуватись усіх норм, якщо ж ні - то займіться чимось, що відповідає вашим можливостям.


Сорі за офтопік, але маю відповісти на закид. Авторський варіант питання про хату дослівно: "У статті у Вікіпедії це прислів’я характеризується як таке, що «виражає раннє пробудження самосвідомості власника та появу пріоритету особистих інтересів над громадськими, свободолюбство українського народу, а також козацтва». А якими чотирма словами починається це прислів’я?"

І в чому тут некоректність питання? Так, через синонімічність виразів "скраю" та "з краю" виникає мінідуаль (дві правильні відповіді), але що завадило написати командам принаймні одну з них?
А загалом, не викликають поваги гравці, котрі, не взявши питання по-суті, беруться апелювати через наявні у питанні лінгвістично-граматичні неточності. Ну, немає "голосних букв", але ж усім прекрасно зрозуміло, що під цим мається на увазі.




Питання мають бути АБСОЛЮТНО ТОЧНИМИ і ніякого дуалізму в них не може бути. Ми платимо авторам за запитання, а ті, у свою чергу, повинні складати їх так, щоб вони були точними, достовірними і не мали в собі якоїсь суперечності. Зрозумійте, що виразу "скраю" та "з краю" не є синонімічними. Прийменник "з" у другому виразі має значення об'єктності, певного місця знаходження. Відкриваєте підручник з української мови або зазираєте у збірник українських фразеологізмів, накінець, просто підходите до вчителя української мови і літератури й кажете щось типу: скажіть, будь ласка, мені, бадилю, як тре писати цей фразеологізм і, о диво, виявляється, що воно пишеться саме так, а не інакше. За Вашою логікою виходить, що ця бідна хата з якогось там краю (з українського, а, може, з російського, може, з Львівщини, а, може, й з Слобожанщини). У цьому випадку сенс цього фразеологізму взагалі втрачається. Виходить, що потрібно було відповідати: "Моя хата скраю, нічого", так? Це такий початок? Смішно...
А в мене не викликають поваги ті писаки, що не здатні скласти нормальне, коректне запитання. Повторюю - не можеш складати, йди дивись ток-шоу Андрія Малахова і буде тобі щастя.
Доказом того шо автор цього питання, коли його складав думав, вочевидь не головою, слугує той факт, що це питання було знято одноголосним рішенням апеляційного жюрі. ТАК ШО ТАЩИ СОСИСЬКУ.


P.S. 1. Під час складання запитань не раджу покликатись на вікипедію.
2. Якщо бажаєте, щоб Ваші запитання були коректними і граматично правильними звертайтесь до Ромашки, вона вам все доступно пояснить.
 
Bizba
Опубліковано 22-03-2009 16:38
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09

З попереднього посту очевидно, що дописувач ні концепції "Що? Де? Коли?" не знає, ні правил хорошого тону Sad
Давааджаргал Мунхбат!
 
Persona grata
Опубліковано 22-03-2009 22:08
Аватара

Вміє писати


Повідомлень: 43
Зареєстровано: 30.01.09

За цим столом сиділи сер Івейн,сер Гавейн,сер Пелінор,сер Кей,сер Галахад,сер Персиваль...А хто очолював стіл?
 
Infinite Tale
Опубліковано 22-03-2009 22:23
Флудить


Повідомлень: 699
Зареєстровано: 05.01.09

Блін, вони навіть тут умудрились посваритись(((
In Iokus veritas...
 
DrShock
Опубліковано 22-03-2009 23:09
Аватара

Вміє писати


Повідомлень: 16
Зареєстровано: 06.03.09


Julia надіслано:
За цим столом сиділи сер Івейн,сер Гавейн,сер Пелінор,сер Кей,сер Галахад,сер Персиваль...А хто очолював стіл?
дуже банально... тa всe ж, мoжe, кaроль Aртур?
 
Scessia
Опубліковано 22-03-2009 23:33
Аватара

Пише багато


Повідомлень: 516
Зареєстровано: 03.01.09


drshock надіслано:
Julia надіслано:
За цим столом сиділи сер Івейн,сер Гавейн,сер Пелінор,сер Кей,сер Галахад,сер Персиваль...А хто очолював стіл?
дуже банально... тa всe ж, мoжe, кaроль Aртур?


очевидно з Вашої відповіді, що не все так банально Grin... хоча жарт і насправді з бородою.
Є люди, в котрих живе Бог; є люди, в котрих живе Диявол; а є люди, в котрих живуть лише глисти.
 
Hartmann
Опубліковано 23-03-2009 00:01
Аватара

Вивчає абетку


Повідомлень: 8
Зареєстровано: 19.03.09


drshock надіслано:
Питання мають бути АБСОЛЮТНО ТОЧНИМИ і ніякого дуалізму в них не може бути. Ми платимо авторам за запитання, а ті, у свою чергу, повинні складати їх так, щоб вони були точними, достовірними і не мали в собі якоїсь суперечності. Зрозумійте, що виразу "скраю" та "з краю" не є синонімічними. Прийменник "з" у другому виразі має значення об'єктності, певного місця знаходження. Відкриваєте підручник з української мови або зазираєте у збірник українських фразеологізмів, накінець, просто підходите до вчителя української мови і літератури й кажете щось типу: скажіть, будь ласка, мені, бадилю, як тре писати цей фразеологізм і, о диво, виявляється, що воно пишеться саме так, а не інакше. За Вашою логікою виходить, що ця бідна хата з якогось там краю (з українського, а, може, з російського, може, з Львівщини, а, може, й з Слобожанщини). У цьому випадку сенс цього фразеологізму взагалі втрачається. Виходить, що потрібно було відповідати: "Моя хата скраю, нічого", так? Це такий початок? Смішно...
А в мене не викликають поваги ті писаки, що не здатні скласти нормальне, коректне запитання. Повторюю - не можеш складати, йди дивись ток-шоу Андрія Малахова і буде тобі щастя.
Доказом того шо автор цього питання, коли його складав думав, вочевидь не головою, слугує той факт, що це питання було знято одноголосним рішенням апеляційного жюрі. ТАК ШО ТАЩИ СОСИСЬКУ.


P.S. 1. Під час складання запитань не раджу покликатись на вікипедію.
2. Якщо бажаєте, щоб Ваші запитання були коректними і граматично правильними звертайтесь до Ромашки, вона вам все доступно пояснить.


Якіта нєтіпічьний прєдставітєль андердаун-ліги. Вахфльониш ти іщо на ахвіцера учиться.
 
Persona grata
Опубліковано 23-03-2009 11:59
Аватара

Вміє писати


Повідомлень: 43
Зареєстровано: 30.01.09


дуже банально... тa всe ж, мoжe, кaроль Aртур?



Нажаль ні!Питання набагато простіше,ніж здається!
 
vumnik
Опубліковано 23-03-2009 12:05
Пише багато


Повідомлень: 289
Зареєстровано: 04.01.09


Julia надіслано:
дуже банально... тa всe ж, мoжe, кaроль Aртур?


Нажаль ні!Питання набагато простіше,ніж здається!


Ніхто не очолював. Стіл спеціально зробили круглим, щоб усі були рівні.
Непогане запитання для шкільного турнеіру чи молодіжного брейна. І пастка цікава.
 
Persona grata
Опубліковано 23-03-2009 14:19
Аватара

Вміє писати


Повідомлень: 43
Зареєстровано: 30.01.09


Ніхто не очолював. Стіл спеціально зробили круглим, щоб усі були рівні.
Непогане запитання для шкільного турнеіру чи молодіжного брейна. І пастка цікава.



Спасибі,я й не сумнівалась,що це для вас дрібниця!


Англійці вважають,що навіть після тривалої репетиції вони не зможуть правильно сказати цю російську фразу. В кращому випадку в них вийде щось типу "жовто-голубий автобус". А що це за фраза?
 
Stella
Опубліковано 23-03-2009 14:27
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 182
Зареєстровано: 03.01.09

Я люблю вас.
I am the blood of the dragon, and the dragon does not fear.
 
donna_stella.livejournal.com
vumnik
Опубліковано 23-03-2009 14:43
Пише багато


Повідомлень: 289
Зареєстровано: 04.01.09


Julia надіслано:
Ніхто не очолював. Стіл спеціально зробили круглим, щоб усі були рівні.
Непогане запитання для шкільного турнеіру чи молодіжного брейна. І пастка цікава.


Спасибі,я й не сумнівалась,що це для вас дрібниця!

Англійці вважають,що навіть після тривалої репетиції вони не зможуть правильно сказати цю російську фразу. В кращому випадку в них вийде щось типу "жовто-голубий автобус". А що це за фраза?


Про автобус - стара свічка. Спробуйте трохи складніше:

Кажуть, що одного разу не зовсім тверезий Борис Миколайович назвав цим словосполученнмя свого американського колегу. Так само називається мережа київських фаст-фудів. Назвіть головну страву в їхньому меню.
 
sark
Опубліковано 23-03-2009 14:44
Пише багато


Повідомлень: 251
Зареєстровано: 19.02.09

блін (млинець)
Змінено: sark, 23-03-2009 14:50
 
vumnik
Опубліковано 23-03-2009 15:01
Пише багато


Повідомлень: 289
Зареєстровано: 04.01.09


Sark надіслано:
блін (млинець)


Правильно.
Ваше запитання.
 
Мариша
Опубліковано 23-03-2009 22:08
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 189
Зареєстровано: 07.01.09


Про автобус - стара свічка. Спробуйте трохи складніше

Smile как по мне, не сложнее... хотя не свечка, как "я люблю вас".
можно я попробую?

Прослушайте список, составленный одним из пользователей блога ilovecinema.ru: «Матрица: Революция» — финальная битва, «Последний самурай» — уроки боевого искусства, «Бегущий по лезвию» — слёзы, «Дневник памяти» – лучший поцелуй, «Гордость и предубеждение» — признание в любви. Его можно продолжать еще долго, но если вы найдете закономерность, то через минуту в ответе напишете фильм-драму 1988 г., название которого можно было без колебаний поставить в заглавие этого списка.

З.Ы. просьба: не шерстить википедию по драмам 1988... это неинтересно!
Ты поймешь, что я ангел, когда я повернусь к тебе спиной...
 
http://rivnechgk.at.ua/
RIOTER
Опубліковано 23-03-2009 22:39
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09

Список Шиндлера ))
 
Мариша
Опубліковано 23-03-2009 22:41
Аватара

Трохи пише


Повідомлень: 189
Зареєстровано: 07.01.09

неа... Smile ще варіанти?
Ты поймешь, что я ангел, когда я повернусь к тебе спиной...
 
http://rivnechgk.at.ua/
Panik
Опубліковано 23-03-2009 22:44
Трохи пише


Повідомлень: 93
Зареєстровано: 06.03.09

Rain man...? то походу драма і 88)
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008