травень 19 2024 19:34:28

Авторизація

Логін

Пароль



Ви ще не зареєстровані?

 Реєстрація 


Забули пароль?

 Відновити 

Зараз на сайті

· Гостей: 1

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 692
· Новий користувач: 2guybay

RSS Feeds at the site

RSS - Pictures
RSS - Forum
RSS - Articles
RSS - News
RSS - Programs

Спонсори

liberty
 сайт пробного інтернет-тестування
Аквапарк - /
Кінопалац
Львівське
Mi100
New Life
пневматичний тир «RAMBO»
Rozalini

Банери



Календар

<< Травень 2024 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Немає жодних подій.

Опитування

Що потрібно надалі робити з брейн-рингом?









Для участі в опитуваннях Ви повинні залогінитися

Міні-чат

Для участі в міні-чаті Ви повинні залогінитися

16/02/2019 14:29

Привіт! Команда Donkey Hot шукає шостого гравця в базовий склад. Багато їздимо і граємо. Якщо вам цікаво було б грати з нами -- напишіть мені в приват: https://www.facebo
ok.com/m.kobernyk

03/11/2015 15:24

ні, онлайн нікого немає

27/10/2015 23:34

хтось онлайн?

31/08/2015 15:50

Поверніть
в меню навігації
пункт з результат
ами Відкритої
ліги.

19/09/2014 21:21

Коли відбудуть
ся змагання з відкритої
ліги?Як на неї зареєстру
ватися?

11/04/2014 15:35

привіт.хт
сь в чаті є?

12/01/2014 16:34

ати.Дивна в вас в ЛОЛІТ методика роботи...

12/01/2014 16:32

Може вже хватить святкуват
и,пора вже і результат
и Відкритої
ліги 1 туру сказати,і на коли перенесен
о 2 тур Інтелект ліги В і взвагалі календар хоча б на 1 місяць вперед,що
можна було свій час спланув

17/11/2013 21:23

Бажано зареєстру
ватися якнайшвид
ше. Зараз встановле
ний термін - 25.11.2013 р. Але, оскільки команда може взяти участь у змаганнях
не обов`язко
о з першого етапу, цей термін є формальни
й.

16/11/2013 22:12

до якого числа можна зареєстру
ватись на відкритку
?

Архів чату


Перегляд теми

 Роздрукувати тему
11 шкільний чемп
Bizba
#41 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 19-03-2009 15:05
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09

О Поліч, творець абревіатур!
МЧЛОЩДК + ПЭЧУЧГК = ЧЗВЧГКНЯ Smile
Давааджаргал Мунхбат!
 
vumnik
#42 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 19-03-2009 15:37
Пише багато


Повідомлень: 289
Зареєстровано: 04.01.09


Дмитро Поліщук надіслано:
2 Мастер Бо:
прікінь,таки може! не сподобалося фактично тільки Стрільчуку, Безбородову і Печерозі ідея про проведення МЧЛОЩДК - зробили по-іншому.


Не ІДЕЯ про проведення, а ФОРМАТ проведення. Зрештою, турнір проводиться. І в форматі, який не порушує жодних загальноприйнятих в Лізі правил відбору на всеукраїнські турніри. Якщо ж йдеться про масовість протесту, то фактично проблема стосується кількох десятків гравців, яким "світило" або відбиратися десь назовні, або підставлятися під дискваліфікацію в основній вертикаллі ЛУК згідно з "Положенням про склади". ЛОЛІТ просто оперативно зреагував на проблему, яка торкається багатьох людей. А скільки людей заявили про наявність болячки, не має значення: не оголошувати ж голосування на форумі кожного разу. Головне - вчасно болячку вилікувати.
 
Comediant
#43 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 19-03-2009 16:23
Аватара

Адміністратор


Повідомлень: 350
Зареєстровано: 03.01.09

ну най буде формат, мені слово "ідея" тож око мулялоWink ну і не кілька десятків а швидше за все десь із десяток... ладно, не будем вдаватись у арифметикуSmile
Офіційно заявляю, що стосовно МЧЛОЩДК ЛОЛІТ, а особливо Володимир Жмурко, не мав ніяких злих намірів комусь нашкодити і зробити зле. Ідея проведення відбіркового етапу у рамках синхрону 2 ліги була спрямована лише на те, щоб полегшити життя оргкомітету МЧЛОЩДК і їм не довелося шукати зал та питання. Коли піднявся кіпіш - оргкомітету довелось піднапрягтись і проводити турнір у тому форматі, який визначений на даний момент. Ніяких перешкод стосовно такого формату ні з боку ЛОЛІТ, ні з боку Володима Жмурка особисто, не чинилось. Крапка!
ха-ха
 
RIOTER
#44 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 19-03-2009 16:41
Аватара

Увага! Спам-бот!


Повідомлень: 1867
Зареєстровано: 25.02.09

Як на мене,останні кілька повідомлень, явно не з цієї теми...
 
Panik
#45 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 19-03-2009 19:22
Трохи пише


Повідомлень: 93
Зареєстровано: 06.03.09


Moonlight надіслано:
Як питання? Є претензії?


я не розумію чому до Одеси їде No limits....це ж несправедливо посилати команду, яка виграла 1 гру...справедливіше було б посилати команду, яка набрала найбільшу кількість балів по підсумках усіх етапів...і ще я вважаю систему підрахунку некоректною!!!
 
Мастер Бо
#46 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 19-03-2009 20:10
Аватара

Модератор


Повідомлень: 405
Зареєстровано: 01.02.09


Дмитро Поліщук надіслано:
2 Мастер Бо:
Висновок - завжди знайдеться особа яка чимсь незадоволена, а обґрунтовані пропозиції розглядаються у нормальному робочому порядку.

Діма, ти применшуєш незадоволеність! Всі, крім ЖМУРКА не задоволені, может в консерватиории что-то всё-таки подправить!
Питання потрібно викладати (с) Карплюк Wink www.krotus.org
 
Lisa
#47 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 19-03-2009 20:37
Вміє писати


Повідомлень: 12
Зареєстровано: 30.01.09

Panik, по-перше, No Limits виграли не тільки чемп. а й стали переможцем по підсумках 4 турів (Команда з Рівного їде від Рівненської області). А яка б команда мала їхати???????? Перш ніж критикувати систему підрахунку, думаю, було б варто викласти і свою думку щодо цього питання(як нараховувати бали)... А то виходить, що дорікання пезпідставні...
Змінено: Lisa, 19-03-2009 20:39
 
Panik
#48 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 19-03-2009 21:43
Трохи пише


Повідомлень: 93
Зареєстровано: 06.03.09

ну давай я доведу...це дуже просто...наприклад команда Х була на 2 іграх з 3...припустим що на тих іграх на яких вона була вона зайняла перші місця...рахуєм..
якщо вона пропустила 1 гру то в неї 38+1+1=40 балів
якшо 2 то 24+1+1=26
якшо 3 то 22+1+1=24
а перше місце отримує та команда яка має найменше балів, а якшо команда не брала участі у грі то їй зараховують останнє місце+1....принаймі я так поняла...мені здається що краще додавати кількість взятих питань у всіх іграх...і тоді команда яка бере найбільше питань має перше місце...
 
Мастер Бо
#49 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-03-2009 09:37
Аватара

Модератор


Повідомлень: 405
Зареєстровано: 01.02.09

Ні, Панік, твоя система не використовується ніде...
Пакети дуже різні, тому по цьому показнику судити не можна. У ВШЛ вкрах об’єктивна система визначення, ви просто завалили 4 етап, а Червоноград відіграв рівно усі етапи, значить вони стабільніші, вони мають їхати. Сума місці - класний критерій і, крім цього, наприклад, використовується ще й у Драконів на У-Кубі. Просто тре було добре відіграти 4 етап і все! Ось вже тоді б ми за вас поборолися, бо були жорстокі суперечки, вірніше суперечка усіх тверезих людей із п.Жмурком: везти переможця 4 етапу або чинного лідер ВШЛ. Ці дві речі співпали, має їхати Червоноград, з чим цю команду і вітаю. Як ви яхту назвали, нехай вона і пливе з перемогами і успіхами на ШЧУ. Ще раз вдачі, триматиму за вас кулаки.
Питання потрібно викладати (с) Карплюк Wink www.krotus.org
 
Panik
#50 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-03-2009 09:52
Трохи пише


Повідомлень: 93
Зареєстровано: 06.03.09

та наша команда полюбе не поїхала....ми навіть і не мали шансів їхати...просто я вважаю цю систему вкрай необєктивною...і все...
ми пропустили 1 гру і в нас 38+7+11=56....а якби ми були лиш на 1 гру і мали там 7 місце то 22+24+7=53....тобто бувши тільки на 1 грі ми мали б краще місце в турнірній таблиці ніж відігравши в 2....справедливо?
 
Lisa
#51 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-03-2009 09:54
Вміє писати


Повідомлень: 12
Зареєстровано: 30.01.09

Скажіть, будь ласка, а з якої команди Panik???? Хто ж це так рветься на Всеукраїнський конкурсWink??????
 
Карплюк
#52 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-03-2009 09:56
Модератор


Повідомлень: 359
Зареєстровано: 08.01.09


Близнюк Георгій надіслано:
Карплюку і Бачинському: Якби Ви, Юрій Андрійович, прийшли на засідання Правління ЛОЛІТ і виклали своє бачення представництва нашої області на всеукраїнських змаганнях школярів, я думаю, що Правління підтримало вашу аргументовану думку. Я мав щєстя видіти Вас на Правлінні лише одного разу. Треба ПРИХОДИТИ на Правління!!!! Володимир Іванович приймав рішення про представництво одноособово бо НЕДОЧЕКАВСЯ рішення Правління з цього питання. Якщо у Вас не було можливості бути присутнім, делегували свій голос та надали б аргументацію Бачинському. Всі члени правління розумні люди. Ніхто не хоче заваджати Вам працювати. Але і Ви ставтеся відповідально до формальностей.

Повідомлення про правління було, смс-ка прийшла ввечері чи зранку, про порядок денний засідання там не йшлося. Рішення мав би приймати оргкомітет, а не правління.
Просто треба, повторюся, детальніше все формалізувати на початку сезону.
Правління ЛОЛІТ слабо присутнє на сайті ЛОЛІТ, що породжує багато чуток, пліток, що створює сприятливе середовище для різного роду інсинуацій, тому варто було б вивішувати для широкого загалу протоколи засідань. Тоді зникли би звинувачення у закритості керівного органу.
Змінено: Карплюк, 20-03-2009 10:08
 
Мастер Бо
#53 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-03-2009 10:34
Аватара

Модератор


Повідомлень: 405
Зареєстровано: 01.02.09

Юра +1, пропоную звернутись про це з офіційним листом до правління, готовий підписати на черговому етапі ІЛ. Вони просто не вміють слухати, а читати ніби-то вміють Smile)) Хоча....
Правда і букву закону чи то регламенту, як і вище керівництво держави, оргкомітет та голова ЛОЛІТ, може повернути так, як їм (читай йому) захочеться... Неодноразові факти порушення регламенту були.. і що?
Питання потрібно викладати (с) Карплюк Wink www.krotus.org
 
Войтюк
#54 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-03-2009 20:55
Трохи пише


Повідомлень: 79
Зареєстровано: 05.01.09

Приїхали ми до Львова на 11 чемпіонат Львівської області, та побачили там щось на зразок штурму Бастилії, в приміщення почали запускати аж в 11:45, хоча з 11 вже мала йти реєстрація, питання, а чому ж було призначати час-11 година? Можна ж було поставити 12 годину і діло було б з кінцями.
А потім ми виявили, що стільці з “Пікассо” розбіглися, немов таргани. Для чого була попередня реєстрація, якщо не можна було порахувати число стільців на їх відповідність кількості присутніх.
А якби приїхало 33 команди, щоб було? Етап був організований-жахливо, а хто був за нього відповідальний, як завжди за все хороше ЛОЛІТ, а за погане-голова оргвідділу-Юрій Карплюк.
Пакет запитань-тихий жах, кров, смерть, утоплення, Джейсон, Найпьідо, “говоряща” заміна для дітей-ФЭД, одним словом як казав Пилянський, дайте Рябову складати питання для шкільної ліги то гробова тиша в залі вам забезпечена.
Але потім був головний хід-питання представництва, на турнір їде переможець одного етапу, а не лідер за підсумками чотирьох етапів. Так вирішило правління, читай В. Ж., цікаво яке відношення має правління до шкільного руху ЩО? ДЕ? КОЛИ?. А хтось знає, що вони там насправді приймали? Де порядок денний? Чому ніхто не спитав мене, як члена оргкомітету шкільної ліги, що я думаю на рахунок представництва. Як то кажеться ми черговий раз втрачаємо нитку гри, так можна і не вийти від Мінотавриної хати! Дивує позиція ЛОЛІТ, стосовно представництва команд на різних турнірах, краще, щоб не поїхав ніхто, або поїхав хтось досить слабкий, ніж, щоб поїхала потужна команда, а треба нам тої України, кількість команд стабільно зростає.
Всі кричать про зміни, писати на сайті це одне, а де ви були на звітно-виборчій конференції, на зборах капітанів? Типова львівська риса-гарно працювати язичком(кажуть це дуже подобається жінкам), а як до діла, то львів’ян немає.
Отже потрібні зміни, зміни можна провести на звітно-виборній конференції та перед прийняттям регламенту, але в першу чергу, ніж когось критикувати, варто зробити щось самому-Юрій Карплюк, зробив Відкриту шкільну лігу це ж супер проект, а чому ви нічого не можете зробити? А тільки писати в неті різний непотріб! Тільки моя порада тобі Юра, шкільна ліга має бути цілком автономним турніром, без спареного четвертого етапу, та лідер цієї ліги повинен їхати на чемпіонат України, а не переможець якогось там чемпіонату Львівської області. Але все має бути підтверджене документами, що написане пером…
 
Bizba
#55 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-03-2009 21:50
Флудить


Повідомлень: 847
Зареєстровано: 03.01.09

Багато з чим згоден. Пропоную реалізувати ці ідеї в обговоренні концепції наступного сезону Ліги та регламенту 2009/10.
Давааджаргал Мунхбат!
 
Мастер Бо
#56 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 20-03-2009 23:26
Аватара

Модератор


Повідомлень: 405
Зареєстровано: 01.02.09

+1
Питання потрібно викладати (с) Карплюк Wink www.krotus.org
 
Panik
#57 Роздрукувати повідомлення
Опубліковано 21-03-2009 21:19
Трохи пише


Повідомлень: 93
Зареєстровано: 06.03.09


Lisa надіслано:
Скажіть, будь ласка, а з якої команди Panik???? Хто ж це так рветься на Всеукраїнський конкурсWink??????


та ми не рвемося....просто то всьо тупо і взагалі...
 
Перейти на Форум:
Copyright ЛОЛІТ© 2008